کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی تکنسین پروتز دندانی پردیس کنکور 98 

از جمله دانشگاه های سراسری که تحت فعالیت وزارت علوم تحقیقات و فناوری هستند، دانشگاه های پردیس خودگردان می‌باشند که شعبه های شهریه پرداز دانشگاه روزانه هستند. ورود به دانشگاه پردیس خودگردان به دو روش با کنکور و بدون کنکور امکان پذیر است اما پذیرش در رشته های پرمتقاضی تر همچون رشته تکنسین پروتز های دندانی فقط به صورت با کنکور انجام می‌گیرد و شما برای قبولی در این رشته باید ضمن شرکت در کنکور تجربی، رتبه مناسبی را نیز به دست آورید. در ادامه این مطلب به بررسی آخرین رتبه و تراز قبولی رشته تکنسین پروتز دندانی پردیس خودگردان کنکور 98 می‌پردازیم. 

 

آخرین رتبه قبولی تکنسین پروتز دندانی کنکور 98 | پردیس 

رشته تکنسین پروتز های دندانی در دو دانشگاه روزانه و پردیس خودگردان ارائه می‌شود که دانشگاه پردیس خودگردان نسبتا پذیرش آسان تری دارد. نکته قابل توجه این است که در کنکور تجربی چند سال اخیر فقط یک واحد دانشگاهی پردیس خودگردان رشته تکنسین پروتز های دندانی ارائه می دهد که دانشگاه شهید بهشتی است، بنابراین با توجه به ظرفیت پذیرش محدودی که این رشته دارد، شما برای قبولی باید رتبه بسیار مناسبی را کسب کنید.

در دانشگاه پردیس خودگردان نیز داوطلبان با رتبه در سهمیه ای که کسب کرده اند پذیرش می‌شوند یعنی برای این دانشگاه رتبه در سهمیه مهم است و رتبه کشوری و تراز کنکور در درجه دوم بررسی می‌شوند.

بخوانید: انتخاب رشته کنکور 1400

 

منطقه یک | رتبه قبولی تکنسین پروتز دندانی پردیس 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 3189

 

منطقه دو 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 5918

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 4919

بخوانید: اهمیت رتبه قبولی ذر انتخاب رشته کنکور سراسری

 

مشاوره قبولی در دانشگاه پردیس خودگردان

این مطلب در رابطه با رتبه قبولی رشته تکنسین پروتزهای دندانی در دانشگاه پردیس خودگردان ارائه شد و همانطورکه مشاهده کردید، برای قبولی در این رشته و دانشگاه باید رتبه مناسبی را داشته باشید. در واقع رتبه قبولی دانشگاه پردیس خودگردان تفاوت چندانی با دانشگاه روزانه ندارد مصوصا دانشگاه های برتری همچون دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی که بهترین رتبه ها را در هر رشته ای پذیرش می‌کنند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

بنابراین شما برای قبولی در دانشگاه پردیس خودگردان باید ضمن اینکه رتبه مناسبی را به دست آورید، انتخاب رشته خود را نیز صحیح انجام دهید. تاثیری که انتخاب رشته در افزایش شانس قبولی شما دارد، بیشتر از 50 درصد است پس نباید با اطلاعات غلط و ناقص وارد این مرحله حساس شوید. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور تجربی ۱۴۰۰ کلیک کنید

در همین خصوص توصیه می‌شود که با مشاوری مجرب مشورت کنید و پس از کسب اطلاعات کافی اقدامات لازم را انجام دهید. پیشنهاد ما به شما برای سهولت دسترسی به مشاوران، بهره مندی از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز دانتل است.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه پروتز دندانی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

کدام دانشگاه پردیس خودگردان رشته تکنسین پروتزهای دندانی را ارائه می‌دهد؟

دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی علاوه بر دوره روزانه به صورت ظرفیت خودگردان نیز رشته تکنسین پروتزهای دندانی را ارائه می‌دهد.

ظرفیت پذیرش رشته تکنسین پروتزهای دندانی در دانشگاه پردیس خودگردان چقدر است؟

ظرفیت رشته تکنسین پروتزهای دندانی در دانشگاه پردیس بین الملل کمتر از 100 نفر است.

آیا دانشگاه پردیس خودگردان رشته تکنسین پروتزهای دندانی را بدون کنکور ارائه می‌دهد؟

خیر تنها راه تحصیل در رشته تکنسین پروتزهای دندانی دانشگاه پردیس خودگردان، شرکت در کنکور تجربی و کسب رتبه لازم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره