مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

دفترچه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ را در ادامه برای دانلود قرار داده ایم. دفترچه‌ی راهنما شامل تمامی شرایط و قوانیت لازم برای شرکت در این آزمون می‌باشد. داوطلبان پیش از تکمیل فرآیند نام نویسی در سایت پادا ابتدا باید دفترچه‌ی راهنما را به صورت کامل مطالعه کرده تا از تمامی قوانین این آزمون آگاهی یابند. دانش آموزان در تاریخ های اعلام شده از سوی سازمان ملی پرورش استعداد درخشان نسبت به دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام اقدام کنند. در همین راستا در ادامه این مقاله به ارائه توضیحاتی پیرامون دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403 و بررسی کامل محتویات آن خواهیم پرداخت.

دفترچه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

داوطلبانی که می‌خواهند پا به عرصه رقابت گذاشته و شانس خود را با توجه به عملکردشان در قبولی آزمون تیزهوشان محک بزنند، لازم است نسبت به ثبت‌نام تیزهوشان اقدام کنند. اما پیش از هر اقدامی برای ثبت نام در آزمون داوطلبان باید اطلاعاتی از این آزمون داشته باشند.

با توجه به اهمیت موارد ذکر شده در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در این مقاله به بررسی شرایط لازم دانش آموزان برای شرکت در این آزمون میپردازیم. البته در ادامه لینک دانلود دفترچه‌ی راهنما را برای دانلود قرار داده‌ایم.

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

دانلود دفترچه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

دقترچه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم همزمان با آغاز مهلت نام نویسی که در فروردین ماه می‌باشد،‌ از طریق سایت سمپاد منتشر می شود. همزمان با انتشار این دفترچه در متن زیر لینک دانلود دفترچه‌ی راهنما را برای دانلود قرار خواهیم داد. با توجه به منتشر نشده دفترچه سال جاری در ادامه دفترچه سال گذشته برای مطالعه شما داوطلبان گرامی قرار داده‌ایم. کافیست برای دانلود دفترچه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان مقطع ششم به هفتم را دارند. بایستی حتما از زمان ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم و انتشار دفترچه اطلاع داشته و آن را دریافت و به دقت مندرجات آن را مطالعه کنند. لازم است اشاره کنیم که آزمون تیزهوشان مقطع هفتم در قالب یک آزمون هوش برگزار می‌شود.

تاکنون زمان انتشار دفترچه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم اعلام نشده است. به محض مشخص شدن تاریخ در این قسمت از مقاله بروزرسانی خواهد شد.

به محض دریافت اخبار جدید از سوی سازمان ملی پرورش استعداد درخشان (سمپاد) این مقاله نیز بروزرسانی می شود و زمان دقیق دریافت دفترچه نامبرده را قرار خواهیم داد.

شرایط لازم شرکت در آزمون

طبق دفترچه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ داوطلبانی که دارای شرایط لازم می‌باشند،نسبت به ثبت‌نام در این مدارس اقدام کنند.

✅ تابعیت ایرانی از مهمترین شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم است. البته اتباع خارجی هم با داشتن برخی شرایط خاص می‌توانند نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

✅ داوطلبان بایستی در تمامی دروس پایه پنجم و ششم ابتدایی، نمره خیلی خوب را کسب کرده باشند چنانچه دانش آموزان حداکثر در یک درس نمره خوب داشته باشند نیز مجاز به شرکت در آزمون هستند.

مشاوره ثبت نام تیزهوشان

1️⃣ در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برخی شهرهای یک استان ممکن است دارای چندین ناحیه و منطقه باشد. که بایستی فرد در زمان انتخاب سه الویت خود در فرم ثبت نام، مدارس تیزهوشان موجود در ناحیه محل سکونت خود و یا مناطق و نواحی همجوار خود را انتخاب نماید.

2️⃣ چنانچه داوطلبی در مدرسه تیزهوشانی در منطقه مورد تقاضای خود قبول شود، امکان جابه جایی به دیگر مناطق را نخواهد داشت.

3️⃣ چنانچه داوطلبان در زمان تکمیل فرم ثبت نام به جای انتخاب مدرسه تیزهوشان از یک ناحیه، اقدام به انتخاب مدرسه در شهرهای مختلف یک استان کنند، فقط الویت اولشان بررسی می‌شود. یا با عبارت عدم پذیرش روبه رو خواهند شد.

4️⃣ حوزه امتحانی هر داوطلب با توجه به منطقه آموزشی محل تحصیل او در سال تحصیلی تعیین خواهد شد.

در این مقاله به بررسی کامل محتویات دفترچه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم پرداختیم. داوطلبان پیش از شرکت در این آزمون باید شرایط را بررسی کنند. یکی از موارد مهم در قبولی در این آزمون برنامه ریزی اصولی صحیح می‌باشد. چنانچه در زمینه برنامه ریزی و بررسی شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان می‌باشید می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت مشاوره در زمینه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره