ثبت نام آزمون دکتریدکتری

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۱

دفترچه ثبت نام آزمون دکتری سراسری ۱۴۰۱ همزمان با آغاز ثبت نام کنکور سراسری دکتری از طرف سازمان مرکزی سنجش منتشر می‌شود. در سال‌های اخیر با توجه به ادغام آزمون دکتری سراسری و آزاد، یک دفترچه‌ی راهنمای ثبت نام مشترک منتشر می‌شود. دفترچه راهنمای ثبت نام دکتری ۱۴۰۱ تمام نکات و اطاعات مربوط به ثبت نام و شرکت در آزمون دکتری را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. در این مقاله جزئیات مرتبط با زمان انتشار ، نحوه دریافت و دانلود دفترچه ثبت نام کنکور دکتری سراسری 1401 شرح داده شده است.

 

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۱

دفترچه‌ی ثبت نام آزمون دکتری با هدف ارائه راهنمایی‌های لازم به متقاضیان ثبت نام آزمون دکتری طراحی و منتشر گردید. بدین ترتیب ضروری است که این دفترچه‌ی قبل از ثبت نام آزمون دکتری به دست متقاضیان برسد.  ثبت نام آزمون دکتری 1401 در تاریخ 1 آذر ماه شروع و متقاضیان می توانند تا تاریخ 8 آذر ماه نسبت به ثبت نام در آزمون دکتری 1401 اقدام نمایند. 

دفترچه‌ی ثبت نام آزمون دکتری 1401 در اول آذر ماه منتشر شد.

 

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۱

دفترچه‌ی ثبت نام آزمون دکتری سراسری از طریق سایت سازمان سنجش منتشر  نگردید. در ادامه لینک دانلود و دریافت این دفترچه را شما متقاضیان گرامی قرار داده ایم. با کلیک بر روی آن می توانید آن را دانلود و مطالعه نمایید.

 

محتوای دفترچه‌ی ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۱

هریک از داوطلبان با اجرای مراحل ذکر شده قادر خواهند بود تا به فایل pdf دفترچه‌ی ثبت نام آزمون دکتری دسترسی داشته و محتوای آن را مورد مطالعه قرار دهند. این دفترچه‌ی شامل بخش‌هایی است که اطلاعات و شرایط ثبت نام دکتری ۱۴۰۱ را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. در ادامه بخش‌های مختلف محتوای دفترچه‌ی ثبت نام آزمون دکتری سراسری معرفی شده‌اند.

 

فرم مخصوص معدل و تعداد واحدهای گذرانده دانشجویان سال آخر

علاوه بر دارندگان مدارک کارشناسی ارشد و دکتری عمومی، دانشجویان سال آخر کارشناسی ارشد و دکتری عمومی نیز می‌توانند در آزمون دکتری تخصصی شرکت کنند. در این قسمت از دفترچه‌ی ثبت نام آزمون دکتری، فرمی برای تعیین معدل و تعداد واحدهای گذرانده شده برای دانشجویان سال آخر کارشناسی ارشد یا دکتری عمومی ارائه شده است.

آخرین بخش از دفترچه‌ی ثبت نام آزمون دکتری دربرگیرنده فرم پیش‌نویس ثبت نام آزمون دکتری است. در این قسمت فرم پیش نویس تقاضانامه ثبت نام آزمون نیمه متمرکز ورودی دکتری سال 1401 ارائه شده است که متقاضیان نمونه آن را در طول ثبت نام آزمون دکتری 1401 تکمیل خواهند کرد. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون دکتری 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره