ثبت نام آزمون دکتریدکتری

زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۱

زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۱ معمولا در آذرماه می باشد. سازمان سنجش آموزش کشور مسئول برگزاری بسیاری از آزمون‌های ورودی دانشگاه ها از جمله آزمون دوره دکترا تخصصی 1401 می‌باشد. بسیاری از داوطلبان، علاقه مند به تحصیل در مقطع دکتری تخصصی هستند که برای این امر بایستی در زمان‌های مقرر و تعیین شده، از طریق سایت سنجش نسبت به نام نویسی آزمون دکتری اقدام کنند. در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون زمان ثبت نام آزمون دکتری 1401 می‌پردازیم.

 

زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۱

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون دکترا 1401 را دارند بایستی از تاریخ دقیق نام نویسی مطلع باشند تا در مهلت ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۱ ، نام نویسی خود را نهایی کنند و جزو جاماندگان از آزمون دکترا 1401 نباشند. 

زمان نام نویسی آزمون دکتری از ۱ تا ۸ آذر ماه ۱۴۰۰ می باشد.

شرکت در آزمون دکترا 1401 نیازمند داشتن آمادگی کامل می‌باشد، به همین دلیل سازمان سنجش چند ماه پیش از شروع نام نویسی و برگزاری آزمون، تقویم آموزشی برگزاری آزمون دکترا را منتشر می‌کند تا داوطلبان با داشتن یک برنامه ریزی، خود را برای شرکت در این آزمون آماده کنند.

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۱

 

تمدید مهلت ثبت نام 

سازمان سنجش بلافاصله پس از اتمام مهلت نام نویسی ازمون دکترا 1401 یک بازه زمانی دو تا سه روزه دیگر را به عنوان فرصت مجدد برای جاماندگان از فرآیند نام نویسی و دسته ای از داوطلبان که قصد ویرایش اطلاعات خود را دارند، اعلام می کند.

تاکنون اطلاعیه ای پیرامون تمدید مهلت نام نویسی آزمون دکترا 1401 نیز از طریق سایت سازمان سنجش اعلام نشده است، اما همانطور که اشاره کردیم این بازه زمانی بلافاصله پس از اتمام ثبت نام و در آذر ماه خواهد بود. به محض اعلام تمدید مهلت نام نویس، زمان دقیق در این قسمت اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

مشاوره آزمون دکتری ۱۴۰۱

داوطلبان برای ورود به مقطع دکتری بایستی در آزمونی که توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود، شرکت کنند. تمامی داوطلبان مایل به تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه های سراسری و در تمامی دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس خودگردان و همینطور دانشگاه آزاد، هستند بایستی در همین آزمون شرکت کنند. داوطلبان با پرداخت هزینه نام نویسی می توانند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

با توجه به اینکه این آزمون، توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود، تمامی اخبار مربوط به آزمون دکترا نیز از طریق این سایت منتشر می‌شود. داوطلبان می توانند برای دریافت تمامی اطلاعیه ها، مدارک لازم و دریافت نتایج می توانند به سایت مجموعه تحصیلی دانتل مراجعه نمایند.

داوطلبان باید پیش از نام نویسی آزمون دکترا، دفترچه ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۱ نیمه متمرکز ورودی مقطع دکتری را به دقت مطالعه کنند و سپس نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ثبت نهایی و دریافت کد رهگیری خود اقدام کنند. . 

چنانچه پیرامون آزمون دکتری سوالی دارید، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس حاصل بفرمایید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه کنکور دکترا 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

ثبت نام آزمون دکترا از طریق کدام سایت انجام می شود؟

از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” انجام می شود.

آیا مهلت نام نویسی کنکور دکتری 1401 تمدید می شود؟

بله، سازمان سنجش پس از اتمام زمان قانونی ثبت نام، یک بازه زمانی چند روزه نیز به عنوان فرصت مجدد ثبت نام در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

ثبت نام دکتری 1401 در چه تاریخی می باشد؟

در متن مقاله به زمان دقیق اشاره شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره