دکتریثبت نام آزمون دکتری

زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۲

زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۲ توسط سامانه سنجش پزشکی اعلام می شود. لازمه شرکت در آزمون انجام ثبت نام اینترنتی در مهلت تعیین شده است. نام نویسی در سایت سنجش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir انجام می‌گیرد. تمامی اطلاعیه‌های مربوط به زمانبندی ثبت‌نام، برگزاری و انتخاب رشته این آزمون از طریق سایت مذکور به اطلاع داوطلبان رسانده می‌شود. داوطلبان با پیگیری اطلاعیه‌های منتشر شده، از زمان ثبت‌نام مطلع گردند تا با نام نویسی در مهلت مقرر، از شرکت در آزمون جا نمانند. در این مقاله به زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 1402 پرداخته ایم.

زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۲

متقاضیان آزمون دکترا وزارت‌بهداشت باید در زمانی که مرکز سنجش پزشکی تعیین می‌کند، ثبت نام خود را در سایت ” sanjeshp.ir ” انجام دهند. در سال گذشته زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت از 15 اسفند آغاز و داوطلبان حدود یک هفته فرصت داشتند که جهت ثبت‌نام اینترنتی و بارگذاری مدارک لازم، به سایت سنجش پزشکی مراجعه نمایند.

تاکنون تاریخ ثبت‌نام آزمون دکتری وزارت‌بهداشت ۱۴۰۲ اعلام نشده است.

برای امسال هنوز اطلاعیه دقیقی مبنی بر زمان ثبت‌نام اعلام نشده است. اما با توجه به روال سال‌های گذشته، می‌توان پیش بینی کرد که در اسفند ماه سایت باز شده و حداکثر 10 روز نیز مهلت ثبت نام خواهد بود. به محض دریافت اخبار جدید در این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

داوطلبان گرامی برای مطالعه و آگاهی تمامی نکات لازم برای شرکت در این آزمون توصیه می‌کنیم حتما مقاله زیر را مطالعه نمایید.

تمیدید زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 1402

معمولا پس از اتمام زمان نام نویسی آزمون دکتری وزارت بهداشت، عده ای از داوطلبان به دلیل بی اطلاعی از تاریخ ثبت‌نام آزمون یا کامل نبودن مدارکشان موفق به نام نویسی نمی‌شوند. سازمان سنجش پزشکی برای این دسته از داوطلبان فرصت مجددی را جهت نام نویسی درنظر می‌گیرد 

تاکنون اطلاعیه‌ای در مورد تمدید مهلت ثبت نام در این آزمون منتشر نشده است.

لازم به ذکر است که در مهلت نام نویسی دکتری وزارت بهداشت علاوه بر اینکه سایت برای ثبت‌نام جدید فعال است، داوطلبانی که قبلا ثبت‌نام کرده اند نیز می‌توانند در صورت لزوم وارد سایت شده و فرم ثبت‌نام خود را دریافت و ویرایش نمایند.

مشاوره ثبت نام در آزمون دکتری

همزمان با شروع زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1402 دفترچه‌ای نیز تحت عنوان دفترچه دکتری وزارت بهداشت که در برگیرنده شرایط و ضوابط شرکت می‌باشد، در سایت سنجش پزشکی منتشر شده و در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد. هر یک از داوطلبان می‌بایست پیش از اقدام به ثبت‌نام و واریز هزینه، به سایت مراجعه و دفترچه را دانلود و مطالعه فرمایند.

اطلاع از شرایط ثبت نام بر همه داوطلبان لازم است حتی داوطلبانی که یکبار در این آزمون شرکت کرده اند نیز باید دفترچه را مطالعه کنند زیرا هرسال تغییراتی در شرایط و ضوابط اعمال می‌شود. در مقاله زیر تمامی شرایط لازم برای شرکت متقاضیان در این آزمون را شرح داده ایم. برای مشاهده مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

ثبت نام آزمون در سایت سنجش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir انجام می‌گیرد. لینک ثبت‌نام نیز در اولین روز درنظر گرفته شده فعال خواهد شد. چنانچه شما متقاضیان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری آزمون و شرایط لازم شرکت در آزمون می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس حاصل فرمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه دکترا وزارت بهداشت ۱۴۰۲ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت در چه تاریخی می باشد؟

زمان نام نویسی در آزمون احتمالا همانند سال های گذشته در اسفندماه خواهد بود. در متن مقاله تاریخ دقیق اعلام می شود.

آیا امکان تمدید ثبت‌نام در صورت جاماندن از نام نویسی در آزمون وجود دارد؟

بله هر ساله سازمان سنجش پزشکی مهلت نام نویسی را چند روز تمدید خواهد کرد.

داوطلبان برای نام نویسی و شرکت در آزمون باید به کدام سایت مراجعه کند؟

داوطلبان برای ثبت نام در آزمون باید به سایت سنجش پزشکی sanjeshp.ir مراجعه کنند.

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره