بدون آزمون دانشگاه آزاددانشگاه های بدون آزمون

تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400، هر ساله توسط دانشگاه آزاد انجام می شود. داوطلبانی که به دلایل مختلف قصد ورود به دانشگاه ازاد را به صورت بدون کنکور دارند، می توانند در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد شرکت کنند. بنابراین ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 در بهمن ماه در واقع تکمیل ظرفیت بدون کنکور در مهر ماه می باشد که علاقه مندان به تحصیل بدون کنکور در دانشگاه ازاد چنانچه از مرحله ثبت نام بدون کنکور در مهرماه جامانده اند و یا وفق به کسب نتیجه قبولی نشده اند، می توانند نسبت به ثبت نام در این مرحله اقدام کنند.

 

زمان تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد دو بار در سال، یکبار برای ورود به نیمسال تحصیلی اول (مهرماه) و یکبار برای ورود به نیمسال تحصیلی دوم (بهمن ماه) انجام می شود. ثبت نام بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصلی در بهمن ماه در یکی از مقاطع تحصیلی کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، در واقع تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 می باشد.

در سال های گذشته ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد و مرحله تکمیل ظرفیت مهرماه در هر کدام از مقاطع کاردانی ناپیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کاشناسی پیوسته دانشگاه ازاد در اواخر آذر و اوایل دی ماه انجام شد.

زمان تکمیل ظرفیت رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 اعلام نشده استُ به محض دریافت اخبار جدید، تاریخ دقیق را قرار خواهیم داد.

 

دفترچه تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

همانطور که در مقاله فوق توضیح دادیم، دانشگاه ازاد برای ورودی مهرماه پذیرش بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته انجام می دهد و سپس در مرحله تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه ازاد اقدام به جذب دانشجو برای ورودی بهمن ماه می نماید.

بنابراین ظرفیت هایی که به صورت بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی در مهرماه در دانشگاه ازاد ارائه شده و تکمیل نشده اند، در بهمن ماه ارائه می گردد. اگر چه این کد رشته محل ها در سال های مختلف می تواند باهم متفاوت باشد.

 برای دانلود دفترچه کلیک کنید (به محض انتشار لینک دانلود دفترچه راهنما فعال می شود)
دفترچه بدون کنکور مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 1400 | ورودی بهمن 
دفترچه بدون کنکور مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1400 | ورودی بهمن 
دفترچه بدون کنکور مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 1400 | ورودی بهمن 
دفترچه بدون کنکور مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1400 | ورودی بهمن 

 

مشاوره تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

اگر قصد دارید به صورت بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی خود، وارد دانشگاه ازاد شوید، توجه داشته باشید که به جز رشته های گروه پزشکی بقیه رشته ها به صورت بدون کنکور در این دانشگاه ارائه می شود و اگر می خواهید موفق به ثبت نام در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود شوید بهتر است در مهرماه اقدام کنید. چراکه در مرحله تکمیل ظرفیت فقط رشته هایی ارائه می شود که ظرفیت آن ها در ورودی مهرماه تکمیل نشده است و ممکن است رشته مورد علاقه شما بین آن ها نباشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه ازاد  با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

آیا پذیرش بدون کنکور دانشگاه ازاد نیز دارای مرحله تکمیل ظرفیت است؟

بله، پذیرش در نیمسال دوم ورودی بهمن همان تکمیل ظرفیت نیمسال اول می باشد.

زمان تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه ازاد چه تاریخی می باشد؟

از آنجایی که تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه ازاد همان ثبت نام بدون کنکور می باشد، زمان ثبت نام همان دی ماه می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره