دانشگاه های بدون آزمونبدون آزمون دانشگاه آزاد

مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

کانال تلگرام تحصیلی     

مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ باید در زمان پیش ثبت‌نام اینترنتی و حضوری به دانشگاه تحویل داده شوند و در صورتی که بعضی از مدرک ناقص باشند، ثبت‌نام از داوطلب انجام نمی گیرد. لیست کامل مدارک مورد نیاز، از طریق سایت دانشگاه به دانشجویان ورودی جدید اطلاع رسانی می شود بنابراین شما برای اطلاع از این مدارک باید به سایت دانشگاه مورد قبولی مراجعه کنید البته در ادامه این مطلب، مدارک و دانلود فرم ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد 1402 به طور کامل قرار داده شده است. با ما همراه باشید.

زمان ثبت نام و بارگزاری مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ در مقطع کارشناسی ناپیوسته از ۱۲ مهر ماه آغاز می شود.

 

مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

لیست مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ در سایت آموزشیار به نشانی edu.iau.ac.ir قرار داده می شود و قبول شدگان می بایست به این سامانه مراجعه کنند و اطلاعیه را مورد بررسی قرار دهند. 

داوطلبان در زمان ثبت‌نام اینترنتی این مدارک پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد 1402 را باید در سایت آموزشیار بارگزاری کنند و پس از آن در زمان نام نویسی حضوری باید اصل و کپی مدارک را به دانشگاه ارائه دهند. 

پذیرفته‌شدگانی که در زمان ثبت‌نام خود را واجد شرایط استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران قرار داده اند، در زمان ثبت‌نام دانشگاه باید فرم مربوط به تعهد نامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل کنند و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه نمایند.

 

دانلود فایل و فرم پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد 1402

داوطلبانی که در مقاطع مختلف موفق به قبولی در دانشگاه آزاد شده اند باید مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد 1402 مربوط به مقطع قبولی خود را دانلود کرده و تکمیل نمایند. از این رو مرکز مشاوره دانتل تمامی مدارک و فرم پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد 1402 مربوطه به صورت جامع جمع آوری کرده و در یک فایل قرار داده است. شما داوطلبان گرامی برای دانلود این فرم‌ها کافیست فایل مربوط به مقطع قبولی خود را دانلود نمایید. 

مقطع قبولی فرم‌های لازم هر مقطع
کاردانی پیوسته دانلود فرم
کاردانی ناپیوسته دانلود فرم
کارشناسی پیوسته دانلود فرم
کارشناسی ناپیوسته دانلود فرم
کارشناسی ارشد  دانلود فرم
دکتری تخصصی دانلود فرم
دکتری حرفه ای دانلود فرم

❌❌ داوطلبان گرامی پیش از دانلود فرم و مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد باید آن را در سایت آموزشیار آپلود کنید. لذا توصیه می کنیم حتما پیش از نام نویسی مقاله راهنما زیر را مطالعه نمایید. البته شما می توانید جهت انجام تمامی مراحل نام نویسی با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل کو تماس بگیرید.

 

لیست مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان آزاد ۱۴۰۲

در ادامه لیست کامل مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ را بررسی کرده ایم.

✅ اصل دیـپلم کامـل یـا اصـل گـواهی قبـولی پایان تحصیلات نظام قدیم متوسطه به همراه کپی از آنها برای داوطلبان نظام قدیم

✅ اصل گـواهی اتمام دوره پیش دانشگاهی به همراه کپی از آن برای داوطلبان نظام قدیم

✅ اصل دیپلم کامـل یا اصل گواهی قبولی پایان تحصیلات نظام جدید متوسطه به همراه کپی از آنها برای داوطلبان نظام جدید

✅ شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن 

✅ 6 قطعه عکس 4*3 تمام رخ که مربوط به سال جاری می باشد

✅ کارت ملی و کپی پشت و رو از آن از مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ می باشد.

✅ اصل نامه تاییدیه معافیت تحصیلی که از پلیس +10 دریافت شده است و یا مدرکی که وضعیت نظام وظیفه سربازی را مشخص کند برای داوطلبان آقا

✅ تکمیل فرم ها و مدارک پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد موجود در سایت آموزشیار

✅ تکمیل فرم ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ مربوط به تعهدات

✅ پذیرفته‌شدگانی که با استفاده تعهدات خدمتی وزارتخانه ها و سازمان های دولتی، معاف از خدمت دوره ضرورت می باشد، می بایست برای ثبت‌نام در دانشگاه ازاد موافقت نامه رسمی از وزارتخانه یا سازمان متبوع ارائه کنند.

✅ پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد که از شاغلین نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران هستند، برای ثبت‌نام در دانشگاه قبول شده باید گواهی موافقت و معرفی نامه از سازمان مربوطه را ارائه کنند.

✅ سرباز معلمان مشغول خدمت وظیفه عمومی برای ثبـت نـام بـاید مجوز وظیفه عمومی از خدمت ترخیص 

✅ رسید تاییدیه تحصیلی و سوابق تحصیلی

✅ ارائه گواهی موافقـت و معرفی سازمان شـــاغلین نیروهـــای نظـــامی و انتظـــامی جمهوری اسلامی ایران 

جهت عضویت در کانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار بر روی تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در قسمت سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو و عضو شوید.

 

ثبت نام دانشگاه ازاد 1402

داوطلبانی که پس از ثبت‌نام بدون کنکور یا انجام انتخاب رشته با آزمون ازاد، جزو پذیرفته‌شدگان قرار گرفته اند، می بایست برای ثبت‌نام در دانشگاه نیز اقدام کنند تا پذیرش آنها قطعی شود. ثبت‌نام در دانشگاه ازاد شامل دو مرحله پیش ثبت‌نام اینترنتی در سایت دانشگاه مورد نظر و سپس مراجعه حضوری به دانشگاه می باشد.

اطلاعیه مربوط به ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان در سامانه آموزشیار (edu.iau.ac.ir) که برای همین دانشگاه است، قرار داده می شود که در این اطلاعیه لیست کامل مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ هم ذکر شده اند. 

 

مشاوره مدارک پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

چند هفته پس از اتمام فرایند انتخاب رشته کنکور نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد آن اعلام می گردد و بر اساس این اعلام نتایج رشته‌ها مشخص می شوند. پذیرفته‌شدگان بدون کنکور یا با کنکور ازاد برای ثبت‌نام در دانشگاه باید مدارک خود را آماده کنند و مدارک پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد را ابتدا در سایت آموزشیار بارگذاری نمایند.

زمان شروع ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان اوایل مهرماه است و تاریخ دقیق نام نویسی از طریق سایت آموزشیار اطلاع رسانی می گردد. قبول شدگان باید پس از پیش ثبت‌نام در سایت آموزشیار، همراه با مدارکشان به دانشگاه نیز مراجعه کنند و باقی مراحل نام نویسی خود را به صورت حضوری انجام دهند.

در صورتی که نیازمند دریافت جزئیات بیشتری از مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد می باشید، می توانید پاسخ سوالات خود را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل مشاوره دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد 1402 شامل چه مدارکی هستند؟

    لیست تمام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ در این مقاله از سایت دانتل آورده شده است.

  2. مدارک ثبت‌نام را در کدام سامانه بارگذاری کنیم ؟

    سایت پیش ثبت‌نام اینترنتی دانشگاه آزاد، سایت آموزشیار می باشد.

  3. فرم ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد را از چه سایتی دانلود کنیم؟

    داوطلبان گرامی لیست فرم پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد را در متن مقاله جهت دانلود قرار داده ایم.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره