انتخاب رشته و مصاحبه دانشگاه آزاددکتری

سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ ، سامانه مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی ” azmoon.org ” می باشد. داوطلبانی که پس از شرکت در آزمون دکتری یکپارچه سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه اولیه خود را دریافت کرده و مطابق آن مجاز به انتخاب رشته هستند، می توانند انتخاب رشته دانشگاه آزاد را به صورت مجزا از دانشگاه های سراسری از طریق سامانه نامبرده انجام دهند. در ادامه این مطلب سعی کرده ایم اطلاعاتی پیرامون سایت انتخاب رشته دکتری آزاد 1401 ارائه کنیم.

 

سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

داوطلبانی که مطابق کارنامه اولیه خود به کد دسترسی به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد دسترسی دارند، می توانند وارد فرآیند انتخاب رشته در دانشگاه آزاد شوند. انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد به صورت مجزا از دانشگاه های سراسری و از طریق سایت سازمان سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی ” azmoon.org ” انجام می شود.

لازم است اشاره کنیم که دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد نیز از طریق وبسایت نامبرده منتشر می شود که داوطلبان بایستی در اولین قدم سعی کنند مطالب و مندرجات این دفترچه را به طور کامل مطالعه کنند. تا پیرامون انتخاب رشته اطلاعات کامل را بدست آورند.

 

نحوه انتخاب رشته در سایت انتخاب رشته دکتری آزاد ۱۴۰۱

علاقه مندان به انتخاب رشته دکتری در دانشگاه آزاد و مجاز به انتخاب رشته می توانند پس از مطالعه دفترچه راهنما و الویت بندی کد رشته محل های مورد نظر مطابق مراحل زیر، نسبت به انتخاب رشته در وبسایت انتخاب رشته دکتری آزاد 1401 اقدام کنند.

1️⃣ به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی “ azmoon.iau.ac.ir ” مراجعه کنید.

2️⃣ در کادر های مشخص شده ” کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد ” و ” کد ملی ” خود را وارد کنید و سپس بر روی گزینه ” ورود ” کلیک نمایید.

3️⃣ در این مرحله اطلاعات داوطلب نمایش داده می شود، که بایستی این اطلاعات را بررسی و سپس تایید کنید و برای پرداخت هزینه‌ انتخاب رشته دکتری آزاد اقدام نمایید.

4️⃣ برای پرداخت هزینه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد، وارد درگاه پرداخت اینترنتی می شوید و بایستی به کمک کارت بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم و یا پویا است، هزینه انتخاب رشته را بپردازید. برای این کار اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کرده و سپس بر روی گزینه ” پرداخت ” کلیک کنید.

5️⃣ پس از پرداخت هزینه، فرم انتخاب رشته برایتان نمایش داده می شود که می توانید الویت های خود را به ترتیب در فرم انتخاب رشته تان درج کنید. در نهایت نیز لازم است پس از چندین بار بررسی فرم انتخاب رشته خود گزینه ” تایید ” را انتخاب کنید و از کد پیگیری یک برگه پرینت تهیه نمایید.

به محض فعال شدن لینک انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401 راهنمای تصویری را خواهیم کرد.

 

مشاوره انتخاب رشته دکتری دانشگاه ازاد ۱۴۰۱

داوطلبانی که در آزمون دکتری 1401 شرکت کرده و در جلسه آزمون حضور داشته اند و همینطور بعد از دریافت نتایج اولیه، مطابق کارنامه اولیه خود به کد دسترسی انتخاب رشته دکتری دانشگاه آازد 1401  دسترسی دارند، مجاز هستند تا از طریق وبسایت انتخاب رشته دکتری آزاد 1401  مراحل انتخاب رشته دکتری خود را انجام دهند.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند حداکثر 80 کد رشته محل را از دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد استخراج کرده و در زمان مقرر که معمولا اردیبهشت ماه است، در فرم مربوطه درج کنند.

در صورتی که پیرامون انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد سوالی دارید می توانید با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره تحصیلی دانتل پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

 

سوالات متداول

سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ کدام سایت است؟

سایت انتخاب رشته دکتری آزاد 1401 سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir می باشد.

نحوه انتخاب رشته دکتری انتخاب رشته دکتری آزاد 1401 چگونه است؟

در متن مقاله فوق نحوه انتخاب رشته دکتری انتخاب رشته دکتری آزاد 1401 را به طور کامل در چند مرحله توضیح داده ایم.

متقاضیان انتخاب رشته دکتری آزاد، مجاز به درج چند کد رشته محل می باشند؟

متقاضیان انتخاب رشته دکتری آزاد مجاز هستند الویت های خود را حداکثر در 80 کد رشته محل درج کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره