مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401 | نحوه پرداخت و میزان هزینه

مدارس نمونه دولتی از نظر کادر آموزشی و امکاناتی که دراختیار دانش آموزان قرار می‌دهد، جزء مدارس برتر کشور محسوب می‌شود. این مدارس در گروه مدارس شهریه بگیر دسته بندی می‌شوند. اما شهریه دریافتی در قبال امکانات موجود راضی کننده است. از این رو بسیاری از اولیا به دنبال تحصیل فرزندان خود در این مدارس هستند. لازمه تحصیل در این مدرسه ها، پذیرش در آزمون ورودی است. یکی از گام های اساسی برای شرکت در آزمون پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401 است. نحوه پرداخت وجه آزمون در ادامه تشریح می‌گردد.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401

آزمون نمونه دولتی برای پایه هفتم حذف شده است. پرداخت هزینه آزمون صرفا مختص متقاضیان آزمون پایه نهم به دهم خواهد بود. در سنوات گذشته پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400، آخرین مرحله از فرآیند ثبت نام محسوب می شد. اما در آزمون سال 99، پرداخت هزینه آزمون به گام نخست در پروسه ثبت نام آزمون تبدیل شد. داوطلبان برای ثبت نام ابتدا به سامانه استانی خویش مراجعه نمودند. سپس با پرداخت هزینه ثبت نام، رمز ورود به سامانه را دریافت نمودند.

احتمال تکرار این روند برای آزمون سال 1401-1400 وجود دارد. در صورت بروز تغییرات احتمالی در فرآیند ثبت نام سال 1400، این مقاله نیز به روز رسانی خواهد شد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401

داوطلبان باید پس از مراجعه به سامانه استانی خویش، مراحل زیر را برای پرداخت هزینه آزمون پیگیری نمایند.

  1. مراجعه به سامانه استانی مربوطه
  2. درج کد ملی و رمز همگام در محل مشخص شده
  3. انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت وجه آزمون
  4. دریافت رمز ورود به سامانه

پس از پایان یافتن مرحله 4، پرداخت هزینه آزمون صورت گرفته است. اما برای تکمیل ثبت نام، باید مراحل زیر نیز کامل انجام شود.

  1. بار گذاری عکس داوطلب
  2. تکمیل فرم تقاضای ثبت نام

داوطلبان باید عکس خود را با زمینه سفید و فرمت jpg بارگزاری نمایند. حجم عکس حداکثر 300 کیلو بایت باشد.

میزان هزینه ثبت نام

میزان هزینه ثبت نام در سال 99، مبلغ 25000 تومان بود. احتمالا این مبلغ در سال 1400 با اندکی افزایش مواجه خواهد شد. به محض اعلام دقیق مبلغ هزینه آزمون در سال 1400 این مقاله به روز رسانی می‎شود.

زمان پرداخت هزينه آزمون

با توجه به مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ، پرداخت هزینه آزمون با زمان ثبت نام یکسان تعریف شده است. ثبت نام نمونه دولتی خردادماه صورت می‌گیرد. لذا می‌توان گفت که زمان پرداخت هزینه ثبت نام نیز خرداد خواهد بود.  برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره