ثبت نام کنکور کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 | زمان و نحوه تغییر

ثبت اطلاعات صحیح در سایت سازمان سنجش در زمان ثبت نام بسیار پراهمیت است. لذا چنانچه داوطلبی در هنگام ثبت نام سهوا دچار خطا شده باشد، باید در اولین فرصت اقدام به تصحیح اشتباه خود نماید. سازمان سنجش برای این دسته از داوطلبان فرصت‌هایی برای اصلاح اشتباه درنظر گرفته است. در ادامه به صورت کامل زمان و نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 شرح داده می‌شود. برای دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 1400 کلیک کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

 

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

چنانچه داوطلبی پس از اتمام ثبت نام ارشد 1400 خود متوجه وجود خطا در فرم ثبت نام کنکور ارشد 1400 شود، باید سریعا در جهت رفع نواقص اقدام نماید. سازمان سنجش هرسال سه بار فرصت اصلاح اطلاعات ثبت نام را به داوطلبان می‌دهد. طی زمان‌های اعلامی سازمان سنجش، امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبان فراهم می‌شود.

بخوانید: مدارک لازم ثبت نام کنکور ارشد 1400

داوطلبان باید برای ویرایش اطلاعات اشتباه فرم ثبت نام خود به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. داوطلبان با استفاده از کد رهگیری که از سیستم دریافت نموده اند می‌توانند به میز کار خود دسترسی پیدا کنند.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

سه بازه زمانی از سوی سازمان سنجش برای ویرایش اطلاعات اعلام می‌گردد:

  1. زمان ثبت نام کنکور ارشد 1400 : چنانچه داوطلب خاطی پیش از به پایان رسیدن مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد متوجه درج اطلاعات اشتباه شود، می‌تواند اطلاعات خود را ویرایش کند. داوطلب باید به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نماید. لینک ویرایش ثبت نام در دسترس داوطلبان قرار خواهد داشت. با استفاده از این لینک می‌توان نسبت به اصلاح اشتباهات اقدام نمود.
  2. زمان اعلام فرصت مجدد ثبت نام جاماندگان: داوطلبان می‌تواند در زمان اعلام فرصت مجدد ثبت نام، اقدام به تصحیح اشتباه خود نمایند. سازمان سنجش طی اطلاعیه هایی این بازه زمانی را به داوطلبان ابلاغ می نماید.
  3. زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد : غالب افرادی که از اشتباه خود مطلع شده اند، پیش از این مرحله در جهت تصحیح آن اقدام نموده اند. اما چنانچه داوطلبی پس از دریافت کارت کنکور خود متوجه درج اشتباه معدل و یا سایر اطلاعات موجود بر روی کارت شود، می‌توانند آن را اصلاح نماید.

بخوانید: هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

داوطلبان باید در سایت سازمان سنجش، وارد قسمت کارشناسی ارشد شوند.

کارشناسی-ارشد

سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 را انتخاب نمایند.

سامانه-جامه-آزمون-کارشناسی-ارشد

بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک نمایند.

ورود-به-سیستم

در صفحه جدید دو روش برای ورود به میز کار وجود دارد. داوطلب باید یک روش را برای ورود انتخاب نماید. شماره پرونده+ کدپیگیری ثبت نام و یا شماره پرونده+ کد ملی+ سال تولد.

کد-رهگیری-شماره-پرونده

با ورود به میز کار و انتخاب گزینه ویرایش ثبت نام، می‌توان اطلاعات اشتباه را ویرایش نمود.

بخوانید: نحوه ثبت نام کنکور ارشد 1400

اطلاعات مجاز برای ویرایش

داوطلبان در زمان انجام ثبت نام و در بازه زمانی اعلام شده برای ثبت نام جاماندگان مجاز به ویرایش کلیه اطلاعات خود هستند. اما در زمان دریافت کارت آزمون، داوطلبان تنها قادر به ویرایش معدل، رشته، محل و تاریخ فارغ التحصیلی خود می‌باشند. برای اطلاع از شرایط ثبت نام کنکور ارشد 1400 کلیک کنید.

دانشجویانی که در زمان ثبت نام اولیه، معدل خود را تا پایان شهریورماه درج نموده بودند نیز باید معدل خود را ویرایش نمایند. این گروه می‌توانند معدل بهمن ماه خود را جایگزین معدل اعلامی قبل بنمایند. همچنین داوطلبان در زمان دریافت کارت آزمون، با مراجعه به نماینده‌های مستقر در باجه های سازمان سنجش، می‌توانند زبان خارجی، معلولیت و عکس خود را نیز ویرایش کنند. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 تحصیلی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا