ثبت نام کنکور کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد

تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۱

تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۱ فرصت مجددی است که سازمان سنجش در اختیار داوطلبانی قرار می دهد که نتوانسته اند در مهلت مقرر تعیین شده برای ثبت نام، مراحل نام نویسی خود را تکمیل کنند. معمولا تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد بلافاصله پس از اتمام مهلت ثبت نام می باشد و همینطور در یک بازه زمانی جداگانه نیز این فرصت مجدد ثبت نام، در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. در ادامه این مطلب اطلاعاتی پیرامون فرصت مجدد ثبت نام کنکور ارشد 1401 ارائه کرده ایم.

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ از امروز ۱۶ آذر ماه آغاز شد.

 

مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

سازمان سنجش هر ساله در آذر ماه یک مهلت یک هفته ای تا ده روزه را جهت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد در نظر می گیرد که داوطلبانی که از این تاریخ مطلع باشند، می توانند مراحل ثبت نام خود را طی کنند. اما با این حال نیز بسیاری از متقاضیان از ثبت نام در فرصت تعیین شده جا می مانند. برای ثبت نام این دسته از داوطلبان، سازمان سنجش زمان ثبت نام کنکور ارشد را نیز تمدید می کند. تمدید مهلت ثبت نام معمولا دو الی سه روز می باشد که بلافاصله پس از اتمام مهلت ثبت نام می باشد.

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 از تاریخ 16 تا 23 آذر ماه می باشد.

داوطلبان در بازه زمانی تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش دفترچه راهنما ثبت نام دانلود و به صورت امل مطالعه کنند و پس از آن فرآیند نام نویسی را شروع و فرم ثبت نام تکمیل کنند و در آخر کدرهگیری نام نویسی خود را دریافت کنند.

 

تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۱

سازمان سنجش برای آن دسته از متقاضیانی که در زمان تعین شده از ثبت نام جا مانده اند پس از امتما زمان ثبت نام چند روز دیگر مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 تمدید می کند تا همه داوطلبان متقاضی بتوانند در کنکور کارشناسی ارشد که در اریبهشت 1401 برگزار شرکت نموده و شانس خود را برای قبولی و ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بسنجند.

تا کنون سازمان سنجش اطلاعیه از زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اعلام نکرده است. به محض اعلام در این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

 

فرصت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

برخی از متقاضیان در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و حتی در زمان تمدید تاریخ ثبت نام به دلایلی از جمله نقص مدارک موفق به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام این آزمون در سایت سازمان سنجش نمی شوند. این دسته از داوطلبان می توانند در فرصت مجدد ثبت نام کنکور ارشد 1401 نسبت به نام نویسی در این آزمون اقدام کنند.

فرصت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 معمولا در دو بازه زمانی در اختیار متقاضیان ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد قرار داده می شود. مهلت مجدد ثبت نام اول در بهمن ماه و مهلت مجدد ثبت نام بعدی در اردیبهشت ماه می باشد. در سال گذشته مهلت مجدد ثبت نام همزمان با زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد بود.

 تاکنون سازمان سنجش پیرامون فرصت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 نیز اطلاعیه ای منتشر نکرده است، اما به محض اعلام شدن، زمان دقیق در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات دقیق و لحظه ای پیرامون کنکور کارشناسی ارشد 1401 با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل در ارتباط باشید با اطلاع قبلی از زمان های ثبت نام و دیگر مراحل این آزمون، از هیچ مرحله ای جا نمانید.

 

ویرایش اطلاعات آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

در زمان تمدید مهلت داوطلبان جامانده می توانند ثبت نام خود ر ا انجام دهند. همزمان با این افرادی آن دسته از متقاضیانی که ثبت نام خود را انجام داده اند در صورت بروز خطا در وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود، آن ها نیز می توانند نسبت به ویرایش ثبت نام کنکور ارشد خود اقدام کنند و اطلاعات وارد شده را تصحیح کنند.

اغلب اشتباهات داوطلبان در رابطه با معدل مقاطع قبلی خود می باشد. در زمان تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد 1401 داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ورود به سیستم ثبت نامی خود می توانند همه اطلاعات وارد شده نظیر معدل، اطلاعات فردی و حتی نسبت به تغییر حوزه امتحانی خود اقدام کنند و اطلاعات وارد شده را ویرایش کنند.

 

مشاوره ثبت نام ارشد ۱۴۰۱

در سال های اخیر برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد، هیچ آزمون جداگانه ای برگزار نمی شود و به عبارت صحیح تر آزمون کارشناسی ارشد ورود به دانشگاه های سراسرس و آزاد با یکدیگر ادغام شده است. 

بنابراین تمامی متقاضیان مقطع کارشناسی ارشد در دوره های روزانه، شبانه، پیام نور، پردیس خودگردان و غیر انتفاعی بایستی که جهت نام نویسی در آزمون کارشناسی ارشد به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد مراحل ثبت نام خود را در سایت سازمان سنجش تکمیل می کنند، چنانچه بخواهند برخی اطلاعات فرم تقاضانامه خود را ویرایش کنند، می توانند در مهلت هایی که به عنوان تمدید مهلت ثبت نام در نظر گرفته می شود، جهت ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

بنابراین توصیه مشاوران دانتل این است که فرم تقاضانامه خود را چندین بار بررسی کنید و در صورت نیاز به ویرایش حتما در مهلت هایی که به عنوان تمدید مهلت ثبت نام ارشد و یا فرصت مجدد نام نویسی اعلام می گردد، فرم خود را ویرایش نمایید.

چنانچه پیرامون تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 سوالی دارید، می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مشاوران مجموعه دانتل استفاده کنید و در کم ترین زمان و با کم ترین هزینه پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه کنکور کارشناسی ارشد 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

زمان ثبت نام کنکور ارشد 1401 چه تاریخی می باشد؟

زمان ثبت نام کنکور ارشد 1401 طبق روال سال های گذشته در آذرماه می باشد.

آیا تاریخ ثبت نام کنکور ارشد 1401 تمدید نیز می شود؟

بله، پس از اتمام مهلت نام نویسی در آزمون کارشناسی ارشد، مهلت ثبت نام دو الی سه روز تمدید می شود.

فرصت مجدد ثبت نام کنکور ارشد 1401 چه تاریخی می باشد؟

فرصت مجدد ثبت نام کنکور ارشد 1401 در دو بازه زمانی در بهمن ماه و اردیبهشت ماه در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

 1. سلام وقت بخیر
  فرهنگ هستم
  امروز پس از وصل شدن به مشاور، از ایشان در مورد ثبت نام بدون کنکور ارشد راهنمایی خواستم.
  ایشان فرمودند خود سازمان سنجش هم مجدد برای کنکور ارشد، تمدید مهلت ثبت نام می گذارد.
  می خواستم از طریق مؤسسه شما لطف کنید و در مورد تمدید مجدد کنکور ارشد به من اطلاع رسانی شود.
  از طریق پیامک یا ایمیل
  شماره تماس *******

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره