ثبت نام کنکور کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد

آدرس باجه رفع نقص کنکور ارشد 1400

داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ ثبت نام می‌کنند بایستی در تاریخ مشخص شده از سوی سازمان سنجش در جلسه آزمون حضور داشته باشند. یکی از مدارکی که برای حضور در جلسه آزمون ضروری می‌باشد، کارت ورود به جلسه است. بایستی داوطلبان آن را به همراه داشته باشند. در برخی موارد در اطلاعات مندرج در این کارت ورود به جلسه نواقصی وجود دارد که بایستی از طریق باجه های رفع نقص کنکور کارشناسی ارشد، برطرف گردد. در راستای همین توضیحات به ارائه اطلاعاتی پیرامون باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400 می‌پردازیم.

 

باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400

به منظور احراز هویت شرکت کنندگان در جلسه آزمون کنکور کارشناسی ارشد، سازمان سنجش یک کارت ورود به جلسه که شامل اطلاعات مهمی از جمله اطلاعات شناسنامه ای داوطلب، معدل، رشته امتحانی، زمان و حوزه برگزاری آزمون می باشد را برای تمامی کسانی که مراحل ثبت نام خود را به موفقیت پشت سر گذاشته اند، صادر می کند.

چند روز قبل از زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 1400 ، لینک دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400 برای تمامی متقاضیان فعال می گردد. با توجه به تاریخ برگزاری کنکور ارشد در تاریخ 6 تا 8 مرداد ماه، متقاضیان از اوایل مرداد ماه مجاز به دریافت کارت ورود به جلسه خود هستند.

هر داوطلب بایستی پس از دریافت کارت ورود به جلسه مندرجات آن را بررسی کند که دقیقا مطابق با اطلاعات شناسنامه ای و ثبت نامی او باشد. چنانچه مغایرتی مشاهده کرد بایستی از طریق لینک ویرایش فعال در سایت سازمان سنجش نسبت به رفع نواقص کارت خود اقدام کند.

اما توجه داشته باشید که برخی اطلاعات شامل جنسیت و زبان خارجی امتحانی به صورت اینترنتی ویرایش نمی شود و داوطلب حتما بایستی به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه مراجعه کند.

 

نحوه رفع نقص کنکور کارشناسی ارشد 1400

داوطلبانی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد خود، متوجه اشتباهات سیستمی در اطلاعات ثبت نامی خود شدند از دو روش می‌توانند نسبت به رفع نقص کارت ورود جلسه خود اقدام کنند.

البته لازم است پیش از شرح این دو روش اشاره کنیم که چنانچه داوطلبان نسبت به رفع نقص کارت ورود به جلسه خود اقدام نکنند، نمی‌توانند در جلسه آزمون کارشناسی ارشد، شرکت کنند.

1️⃣ در زمان فعال شدن لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد، لینک مربوط به ویرایش اطلاعات ثبت نامی نیز در سایت سنجش آموزش کشور فعال می‌شود و داوطلبان می‌توانند به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت ” sanjesh.org ” نسبت به ویرایش برخی اطلاعات ثبت نامی و رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد اقدام کنند.

2️⃣در زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 1400 ، باجه هایی به عنوان باجه های رفع نقص کنکور کارشناسی ارشد وجود دارد که داوطلبان می‌توانند برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود به این باجه ها مراجعه کنند.

 

موارد باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400

برطرف کردن تمامی نواقص کارت ورود به جلسه از طریق لینک ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400 که در سایت سازمان سنجش فعال می شود، امکان پذیر نیست و متقاضیان بایستی برای رفع برخی نواقص به باجه های در نظر گرفته شده مراجعه کنند. مواردی از کارت ورود به جلسه آزمون ارشد که از طریق باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400 بایستی رفع شود، به شرح موارد زیر می باشد:

✅ چنانچه بر روی کارت ورود به جلسه داوطلب عکسی وجود نداشته باشد و یا عکس درج شده با عکس داوطلب مغایرت داشته باشد. 

✅ اگر عکس داوطلب که بر روی کارت ورود به جلسه درج شده است، فاقد مهر باشد.

✅ جنسیت داوطلب اشتباه درج شده باشد.

✅  اطلاعات مربوط به نوع معلولیت داوطلب شامل نابینا، کم بینا، ناشنوا، کم شنوا و معلول جسمی حرکتی اشتباه درج گردیده باشد.

✅ زبان خارجی ثبت شده در کارت ورود به جلسه با زبان انتخابی داوطلب دارای مغایرت باشد.

✅ سهمیه متقاضی در کارت ورود به جلسه اشتباه وارد شده باشد.

✅ شماره داوطلبی داوطلب ناخوانا و نامشخص باشد.

لازم است اشاره کنیم که فقط برای ویرایش موارد فوق نیاز است به باجه های رفع نواقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400 مراجعه کنید. چنانچه مابقی اطلاعات شامل معدل و … دارای مغایرت بود، می توانید از طریق لینک ویرایش کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد 1400 در سایت سازمان سنجش، در زمان دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون اقدام کنید.

 

آدرس باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه ارشد 1400

همزمان با تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400، سازمان سنجش  آدرس باجه های رفع نقص کارت های ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400 را از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” منتشر می کند.

پس از انتشار آدرس باجه های رفع نقص، متقاضیان می توانند در تاریخ های اعلام شده  از ساعت 8:30 الی 12 و همچنین از ساعت 14 الی 12:30 به باجه مستقر در استان محل زندگی خود مراجعه کرده و اقدامات لازم را انجام دهند.

تاکنون سازمان سنجش آدرس باجه های رفع نقص ارشد 1400  را منتشر نکرده است، اما به محض دریافت اطلاعیه های جدید در این مورد، در این قسمت از مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

مشاوره رفع نقص کارت ورود به جلسه

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 1400 بایستی جهت دریافت کارت ورود به جلسه خود برخی اطلاعات ثبت نامی شان را شامل شماره پرونده و شماره پیگیری ثبت نام را در اختیار داشته باشند.

چنانچه در زمان دریافت کارت ورود به جلسه خود این اطلاعات را گم کرده و یا فراموش کرده اید، نگران نباشید چراکه امکان بازیابی اطلاعات ثبت نامی از طریق سایت سازمان سنجش وجود دارد و می توانید درخواست خود را در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ثبت کنید.

چنانچه‌ پیرامون ویرایش اطلاعات خود در سایت سازمان سنجش یا از طریق باجه رفع نواقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400 سوالی دارید، مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل می توانند به شما کمک کنند و پاسخ سوالاتتان را بدهند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه باجه رفع نواقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400، می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

آدرس باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد 1400 ازز طریق چه سایتی منتشر می شود؟

آدرس باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ارشد از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود. در این مقاله نیز می توان این مراکز را دریافت کرد.

چه مواردی از طریق باجه‌های رفع نقص قابل ویرایش است؟

برخی نواقص در کارت ورود به جلسه که در متن مقاله به آن ها اشاره کرده ایم.

زمان مراجعه به باجه‌های رفع نقص کنکور ارشد چه تاریخی است؟

زمان مراجعه به باجه‌های رفع نواقص کارت آزمون ارشد، همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه اعلام می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره