ثبت نام کنکور کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ معمولا در آذر ماه می باشد. داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های سراسری، آزاد و دوره‌های مختلف هستند، بایستی در کنکور سراسری کارشناسی ارشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌شود، شرکت کنند. لازمه شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 1401 ثبت نام به موقع در تاریخ های تعیین شده برای این آزمون می‌باشد.

 

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

هرسال سازمان سنجش از طریق سایت به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” جدول زمان‌بندی مربوط به تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد را منتشر می‌کند تا داوطلبان برای مطالعه و انجام کارهای تحصیلی مرتبط به این آزمون از قبل برنامه ریزی های لازم را انجام دهند.

پیش بینی می شود زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ در آذر ماه باشد.

در سال گذشته زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد از 16 آذر شروع و تا 23 آذر ادامه داشت. تا کنون اطلاعیه درباره زمان دقیق ثبت نام کنکور کاشناسی ارشد ۱۴۰۱ منتشر نشده است. به محض انتشار اخبار در این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

 

تمدید مهلت ثبت نام

در سالهای گذشته شاهد تمدید مهلت ثبت نام برای جاماندگان از ثبت نام ارشد ۱۴۰۱ بوده ایم، پیش بینی می‌شود طبق روال هرسال این بازه زمانی به مدت چند روز تمدید شود اما بهتر است داوطلبان در زمان‌های تعیین شده، نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام خود در این آزمون اقدام کنند و به دنبال تمدید مهلت ثبت نام نباشند. برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

خالی از لطف نیست که اشاره کنیم همزمان با تمدید ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ مهلتی برای داوطلبانی که ثبت نام خود را انجام داده اند اما مایل به ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ارشد هستند نیز قرار می‌گیرد. تا کنون اطلاعیه ای از سوی سازمان سنجش، مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد، منتشر نشده است اما به محض دریافت اخبار جدید، این مقاله نیز بروزرسانی خواهد شد.

 

مشاوره زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

با مشخص شدن تاریخ ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۱ داوطلبانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند بایستی در تاریخ‌های گفته شده درمتن فوق، ابتدا به سایت سنجش مراجعه و سپس دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد را دانلود و سعی کنند تمامی نکات و موارد ذکر شده در آن را به دقت مطالعه کنند.

پس از بررسی شرایط و ضوابط درج شده در دفترچه ثبت نام ارشد ۱۴۰۱ در صورتی که واجد شرایط ثبت نام ارشد ۱۴۰۱ بودند، نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام کنکور ارشد و سپس دریافت سریال اعتباری اقدام کنند.

داوطلبان پس از دریافت سریال کارت اعتباری می‌توانند به سامانه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد مراجعه کرده و با  درج اطلاعات فردی و تحصیلی در فرم پیش نویس ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 فرآیند ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

دریافت کد رهگیری به منزله ثبت قطعی ثبت نام داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد می‌باشد.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۱ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره