دکتریانتخاب رشته و مصاحبه دانشگاه آزاد

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400

کانال تلگرام تحصیلی     

نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد جدای از نتایج دکتری دانشگاه‌های سراسری به داوطلبان اعلام می‌گردد. دانشگاه آزاد اسلامی با پذیرش دانشجو در مقطع دکتری، دامنه انتخاب داوطلبان دکتری را برای ورود به دوره دکتری افزایش داده است. در اینجا به منظور روشن‌تر شدن فرایند پذیرش، در مورد زمان و نحوه مشاهده اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400 به طور مفصل توضیح می‌دهیم. 

 

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400

داوطلبان دکتری باید بدانند که هر چند آزمون دکتری دانشگاه‌های سراسری و آزاد اسلامی ادغام شده است. اما از مرحله انتخاب رشته ، این دانشگاه‌ها روند متفاوتی را پیش می‌گیرند و در مراحل مختلف آزمون دکتری به شیوه‌های متفاوتی عمل می‌کنند. در اینجا می‌خواهیم تاکید کنیم که نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد، از طریق سامانه معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.iau.ac.ir به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

اعلام نتایج انتخاب رشته با در تاریخ 20 اردیبهشت ماه در بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت. داوطلبان از امروز می توانند نتیجه انتخاب رشته خود را در مشاهده کنند.

 

 

نحوه اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری از طریق سایت سازمان سنجش صورت می‌گیرد.

  • داوطلبان باید به آدرس sanjesh.org مراجعه نمایند.

دکتری تخصصی

  • بر روی لینک ” کارنامه انتخاب رشته کنندگان آزمون دکتری سال 1400 ” کلیک کنید.

  • داوطلبان جهت مشاهده نتايج خود مي‌توانند از يكي از دو روش مشخص شده در تصویر زیر استفاده كنند.

روش مشاهده نتایج دکتری

در روش اول جستجو براساس شماره داوطلبی و در روش دوم براساس شماره پرونده است.

  • با وارد کردن اطلاعات فوق، کارنامه در دسترس داوطلب قرار می‌گیرد.

کارنامه-دکتری-انتخاب-رشته

 

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

مصاحبه دکتری به این صورت است که دانشگاه‌ها چند برابر ظرفیت پذیرش خود از داوطلبان برای شرکت در مصاحبه تخصصی دعوت به عمل می‌آورند. داوطلبانی که به مصاحبه دعوت شده‌اند بایستی برای اطلاع از زمان و مکان مصاحبه خود به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه ازاد اسلامی مراجعه کنند و یا با واحد دانشگاه ازاد شهر انتخابی خود تماس بگیرند.

نحوه مصاحبه دانشگاه ازاد با سراسری متفاوت است. مصاحبه دانشگاه ازاد به صورت استانی برگزار می‌شود. یعنی دانشگاه آزاد در هر شهر یک دانشگاه را به عنوان مرکز مصاحبه معرفی می‌کند. لازم است داوطلبان دقت کنند که برای حضور در جلسه مصاحبه باید در پورتال دانشگاه ثبت نام و مدارک خواسته شده را بارگزاری کنند. داوطلبان می‌توانند در صورت بروز مشکل در  هر کدام از این مراحل یعنی دریافت نتیجه انتخاب رشته، ثبت نام برای مصاحبه، بارگزاری مدارک و یا دیگر مراحل، با مشاوران دانتل تماس بگیرند و راهنمایی بخواهند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مصاحبه آزمون دکتری 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

کانال تلگرام تحصیلی     

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام
    چرا شماره ای که درج کردید در شیکه موجودنیست ،مشکلی هست باید چطوری ارتباط گرفت من تو شرایطی هستم نه ش داوطلبی همرام هست و نه شماره پرونده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره