دانشگاه های بدون آزمونبدون آزمون دانشگاه آزاد

پیگیری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

داوطلبانی که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را انجام داده اند، برای پیگیری ثبت نام خود و اطلاع از نتایج باید به سایت azmoon.org مراجعه نمایند و در صورت اعلام شدن نتایج کارنامه شان را دریافت نمایند. بنابراین برای پیگیری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 نیازی به مراجعه حضوری به دانشگاه ها نیست و به صورت اینترنتی و از طریق سامانه معرفی شده باید اقدام نمود.

 

پیگیری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 | مهر

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی مهرماه 1400 از اوایل مردادماه آغاز می شود و داوطلبان بیشتر از یک ماه و تقریبا تا اواخر شهریورماه فرصت دارند که برای ثبت نام کردن در این رشته ها که در چهار مقطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته ارائه می شوند، اقدام نمایند.

 

زمان اعلام نتایج 

حدود یک هفته پس از پایان مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه 1400، نتایج اعلام می شود و داوطلبان می توانند با دریافت کارنامه خود مطلع شوند که آیا در رشته های انتخابی خود پذیرفته شده اند یا خیر. در سال گذشته نتایج در هفته اول مهرماه اعلام شد و امسال نیز پیش بینی می شود که حداکثر دهه اول مهرماه نتایج بر روی سایت azmoon.org قرار داده شود.

 

نحوه مشاهده نتایج 

نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه 1400 بر روی سایت azmoon.org قرار داده می شود بنابراین نحوه مشاهده نتایج به صورت اینترنتی می باشد. برای دریافت کارنامه خود باید پس از ورود به سایت فوق، مراحل زیر را طی کنید :

  • پس از ورود به سامانه بر روی یکی از لینک های اعلام نتایج با توجه به مقطع ثبت نامی خود کلیک کنید.
  1. اعلام نتایج مقطع کارشناسی پیوسته نیم سال اول 1400 (پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی)
  2. اعلام نتایج مقطع کارشناسی ناپیوسته نیم سال اول 1400 (پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی)
  3. اعلام نتایج مقطع کاردانی پیوسته نیم سال اول 1400 (پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی)
  4. اعلام نتایج مقطع کاردانی ناپیوسته نیم سال اول 1400 (پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی)
  • با کلیک بر روی لینک اعلام نتایج وارد صفحه ای خواهید شد که باید شماره شناسنامه، کد ملی و سال تولد خود را در بخش های تعیین شده درج نمایید.
  • پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شدن بر روی گزینه جستجو کلیک کنید و چند لحظه صبر نمایید تا کارنامه تان نمایش داده شود.

در صورتی که پذیرفته شده باشید، رشته و دانشگاه مورد پذیرش در کارنامه درج خواهد شد و اگر پذیرفته نشده باشید، اسم هیچ رشته و دانشگاهی در کارنامه تان موجود نخواهد بود.

 

پیگیری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 | بهمن

علاوه بر نیمسال اول تحصیلی، رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ترم بهمن ماه 1400 نیز ارائه می شود و اگر شما از ثبت نام ترم مهرماه جامانده اید و یا در این نیمسال تحصیلی پذیرفته نشده اید، نیمسال بهمن فرصتی است برای شما که در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود پذیرش شوید.

زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 1400 از اواخر آذرماه یا اوایل دی ماه می باشد و نحوه ثبت نام نیز از سوی دانشگاه ها و مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ، به داوطلبان اطلاع رسانی خواهد شد.

 

زمان اعلام نتایج 

زمان پیگیری ثبت نام بدون  کنکور دانشگاه آزاد 1400 برای رشته های بدون کنکور نیمسال دوم تحصیلی در اواسط بهمن ماه می باشد. البته در سال گذشته یعنی سال 99، نتایج ثبت نام بدون کنکور مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بهمن ماه در تاریخ 17 دی ماه اعلام شد ولی برای امسال هنوز زمان دقیق اعلام نتایج مشخص نیست و پیش بینی می شود که حدود یک هفته پس از پایان مهلت ثبت نام، نتایج به داوطلبان اطلاع رسانی شود.

 

نحوه مشاهده نتایج 

در سال گذشته ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی بهمن ماه به صورت اینترنتی و از طریق سایت azmoon.org اعلام شد و داوطلبان باید با مراجعه به این سامانه و درج اطلاعات خود، کارنامه شان را دریافت می نمودند.

در خصوص نحوه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 1400 نیز باید بگوییم که اگر ثبت نام به صورت اینترنتی باشد، برای دریافت نتایج باید به سایت azmoon.org مراجعه فرمایید اما اگر ثبت نام حضوری انجام گیرد، اعلام نتایج از سوی دانشگاه های پذیرنده خواهد بود.

 

مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 | پیگیری

با مطالعه این مطلب متوجه شدید که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال های تحصیلی مهرماه و بهمن ماه و دوبار در سال انجام می گیرد و نحوه اعلام نتایج نیز ممکن است به صورت اینترنتی و یا حضوری باشد. اگر پس از مطالعه این مطلب سوال یا ابهامی برایتان باقی مانده است، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

برای پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد باید به کدام سایت مراجعه کنیم؟

سایت ثبت نام و اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org می باشد.

نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مهرماه 1400 در چه تاریخی اعلام خواهد شد؟

نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال اول تحصیلی حداکثر دهه اول مهرماه اعلام خواهد شد.

نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد برای بهمن ماه 1400 در چه تاریخی اعلام خواهد شد؟

نتایج ثبت نام رشته‌‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد برای بهمن ماه 1400 در اوایل بهمن ماه اعلام مش شود.

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره