کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس کنکور 98

هرسال داوطلبان بسیاری با هدف دستیابی به رشته دندانپزشکی پا به عرصه رقابت کنکور سراسری علوم تجربی می‌گذارند که در این میان هستند داوطلبانی که رتبه مناسبی کسب کرده اند، اما به دلیل انتخاب رشته نادرست، موفق به کسب قبولی نمی‌شوند. از مواردی که می‌تواند به داوطلبان در یک انتخاب رشته اصولی کمک کند، اطلاع از آخرین رتبه های قبولی در سالهای گذشته است. متقاضیان رشته دندانپزشکی می‌توانند از آخرین رتبه های قبولی دندانپزشکی پردیس کنکور  98 برای برنامه ریزی و الویت بندی فرم انتخاب رشته خود استفاده کنند. به همین دلیل در ادامه این مطلب تعدادی از آخرین رتبه و تراز قبولی رشته دندانپزشکی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 را ارائه کرده ایم.

 

رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس کنکور 98

یکی از محدویت های رشته دندانپزشکی، ظرفیت محدود این رشته است، به طوری که فقط در دوره روزانه دانشگاه های سراسری و پردیس خودگردان ارائه می‌شود. بنابراین داوطلبان اگر قصد انتخاب رشته دندانپزشکی را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، باید الویت های خود را متناسب با رتبه شان بچینند. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

یکی از اقداماتی که در چینش درست الویت های فرم انتخاب رشته موثر است، اطلاع از آخرین رتبه های قبولی رشته دندانپزشکی سال های گذشته است. داوطلبان می‌توانند رتبه ای که در سهمیه بدست آورده اند را با رتبه های قبولی سالهای گذشته مقایسه کنند و شانس قبولی خود را تخمین بزنند.

 

منطقه یک | رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 638
دانشگاه علوم پزشکی همدان 1400
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 1093
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان 1689

 

منطقه دو | رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 565
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 1155
دانشگاه علوم پزشکی ارومیه 1876
دانشگاه علوم پزشکی کردستان – سنندج 1490

 

منطقه سه 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 733
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 1149
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان 1635

 

مشاوره انتخاب رشته دندانپزشکی 

همانطورکه پیش تر نیز اشاره کردیم، بسیای از متقاضیان رشته دندانپزشکی با اینکه رتبه مناسبی هم کسب می‌کنند اما پس از انجام انتخاب رشته موفق به کسب قبولی نمی‌شوند. خب سوالی که در این قسمت ایجاد می‌شود، این است که آیا به راستی فقط اطلاع از رتبه های قبولی سال های گذشته برای انجام یک انتخاب رشته اصولی کافی است؟ در پاسخ باید گفت که رتبه های قبولی در سال های مختلف به دلایل مختلفی همچون تغییر ظرفیت ها و تغییر انتخاب داوطلبان در طول سالهای مختلف تغییر می‌کند و برای یک انتخاب رشته داوطلب بایستی از آخرین رتبه های قبولی رشته دندانپزشکی در کنار سنجیدن تمامی جوانب، الویت های خود را تعیین کند.

پیشنهاد ما به داوطلبان و متقاضیان رشته دندانپزشکی مشورت با یک مشاور تحصیلی می‌باشد، چراکه یک مشاور تمامی انتخاب های داوطلب را از تمامی جهات می سنجد و انتخاب های بهتری را نیز به داوطلب پیشنهاد می دهد که در نهایت بتواند بهترین انتخاب ها را با توجه به رتبه اکتسابی خود الویت بندی کند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

بنابراین بهتر است هر داوطلب اگر که قصد قبولی در رشته دندانپزشکی را دارد به اصلاح بی گدار به آب نزند و سعی کند این مرحله حساس را از طریق گرفتن مشاوره از افراد آگاه پشت سر بگذارد تا موفق به کسب قبولی شود. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته دندانپزشکی کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

متقاضیان رشته دندانپزشکی از چه طریقی می توانند به آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان این رشته در دوره پردیس دسترسی داشته باشند؟

در این مقاله از سایت دانتل به رتبه‌های پذیرفته شده کنکور 98 اشاره کردیم.

آیا متقاضیان رشته دندانپزشکی می توانند از آخریت رتبه‌های پذیرفته شده جهت انتخاب رشته استفاده کنند؟

بله، متقاضیان رشته دندانپزشکی جهت تخمین شانس قبولی‌شان و انتخاب رشته استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره