کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ چند است؟ هرسال داوطلبان بسیاری با هدف دستیابی به رشته دندانپزشکی پا به عرصه رقابت کنکور سراسری علوم تجربی می‌گذارند. در این میان هستند داوطلبانی که رتبه مناسبی کسب کرده اند، اما به دلیل انتخاب رشته نادرست، موفق به کسب قبولی نمی‌شوند. از مواردی که می‌تواند به داوطلبان در یک انتخاب رشته اصولی کمک کند، اطلاع از آخرین رتبه های قبولی در سال های گذشته است. به همین دلیل در ادامه این مطلب تعدادی از آخرین رتبه و تراز قبولی رشته دندانپزشکی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 1401 را ارائه کرده ایم.

 

رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

یکی از مشکلات قبولی در رشته دندانپزشکی، ظرفیت محدود این رشته است، به طوری که فقط در دوره روزانه دانشگاه های سراسری و پردیس خودگردان ارائه می‌شود. بنابراین داوطلبان اگر قصد انتخاب رشته دندانپزشکی را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، باید الویت های خود را متناسب با رتبه شان بچینند. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

یکی از اقداماتی که در چینش درست الویت های فرم انتخاب رشته موثر است، اطلاع از آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی سال های گذشته است. داوطلبان می‌توانند رتبه ای که در سهمیه بدست آورده اند را با رتبه های قبولی سال های گذشته مقایسه کنند و شانس قبولی خود را تخمین بزنند. آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس خودگردان 1401 به تفکیک مناطق به شرح زیر می باشد.

 

منطقه یک | رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس خودگردان 1401

رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 638
دانشگاه علوم پزشکی همدان 1400
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 1093
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان 1689

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه دو

رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 565
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 1155
دانشگاه علوم پزشکی ارومیه 1876
دانشگاه علوم پزشکی کردستان – سنندج 1490

منطقه سه | رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 733
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 1149
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان 1635
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

 

مشاوره انتخاب رشته دندانپزشکی 

همانطورکه پیش تر نیز اشاره کردیم، بسیای از متقاضیان رشته دندانپزشکی با اینکه رتبه مناسبی هم کسب می‌کنند اما پس از انجام انتخاب رشته موفق به کسب قبولی نمی‌شوند. خب سوالی که در این قسمت ایجاد می‌شود، این است که آیا به راستی فقط اطلاع از رتبه های قبولی سال های گذشته برای انجام یک انتخاب رشته اصولی کافی است؟

در پاسخ باید گفت که رتبه های قبولی در سال های مختلف به دلایل متعددی همچون تغییر ظرفیت ها و تغییر انتخاب داوطلبان تغییر می‌کند. برای یک انتخاب رشته درست تنها اطلاع از رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ کافی نیست و داوطلبان باید در کنار سنجیدن تمامی جوانب، الویت های خود را تعیین کنند.

پیشنهاد ما به داوطلبان و متقاضیان رشته دندانپزشکی مشورت با یک مشاور تحصیلی می‌باشد. یک مشاور تمامی انتخاب های داوطلب را از تمامی جهات می سنجد و انتخاب های بهتری را نیز به داوطلب پیشنهاد می دهد که در نهایت بتواند بهترین ها را با توجه به رتبه اکتسابی خود الویت بندی کند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

توصیه می شود که داوطلبان در این مرحله حساس ریسک نکنند و با کمک گرفتن و مشاوره از افراد آگاه، مرحله انتخاب رشته را پشت سر بگذارند تا موفق به کسب قبولی شود. برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید از طریق شماره های زیر با مشاوران مجموعه دانتل کو تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس خودگردان 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس خودگردان 1401 چند است

    به رتبه های قبولی رشته دندانپزشکی در مناطق مختلف در طول این مطلب اشاره شده است.

  2. آیا متقاضیان رشته دندانپزشکی می توانند از آخریت رتبه‌های پذیرفته شده جهت انتخاب رشته استفاده کنند؟

    بله، متقاضیان رشته دندانپزشکی جهت تخمین شانس قبولی‌شان و انتخاب رشته استفاده کنند.

  3. متقاضیان رشته دندانپزشکی از چه طریقی می توانند به آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان این رشته در دوره پردیس دسترسی داشته باشند؟

    در این مقاله از سایت دانتل به رتبه‌های پذیرفته شده کنکور ۱۴۰۱ اشاره کردیم.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره