کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی حقوق پریس خودگردان کنکور ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه قبولی حقوق پریس خودگردان ۱۴۰۱ چند است؟ در این میان هستند داوطلبانی که به دلایلی قصد انتخاب رشته حقوق را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند. این دسته از داوطلبان می‌توانند برای تخمین شانس قبولی‌شان از آخرین رتبه قبولی حقوق پریس خودگردان ۱۴۰۱ استفاده کنند. در ادامه به منظور راهنمایی متقاضیان حقوق، رتبه های قبولی در دانشگاه های پردیس خودگردان را ارائه کرده ایم. 

 

رتبه قبولی حقوق پریس خودگردان ۱۴۰۱

رشته حقوق هرسال در برخی دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود و از طریق کنکور سراسری انسانی دانشجو می‌پذیرد. داوطلبانی که قصد انتخاب رشته حقوق را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، بایستی به رتبه‌ای که در سهمیه کسب کرده اند، توجه کنند و شانس قبولی خود را تخمین بزنند.

به طوری که رتبه زیرگروه یک خود را در سهمیه، با آخرین رتبه قبولی حقوق دانشگاه مدنظر خود مقایسه کنند و اگر اعداد به هم نزدیک بود یعنی شانس قبولی دارند و درغیر این صورت یعنی باید جزو انتخاب های خوش بینانه درنظر بگیرند. رتبه قبولی حقوق پریس خودگردان 1401 به شرح زیر می باشد. برای اطلاع از آخرین رتبه قبولی کنکور انسانی در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

 

سهمیه ایثارگران 5 درصد ظرفیت

آخرین رتبه قبولی حقوق پریس خودگردان 1401 در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه زابل 12367
دانشگاه زابل 12374

 

سهمیه ایثارگران 25 درصد ظرفیت

آخرین رتبه قبولی حقوق پریس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه زابل 7682
دانشگاه زابل 7983
جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار بر روی تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در قسمت سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو و عضو شوید.

 

منطقه یک | رتبه قبولی حقوق پردیس کنکور 1401

آخرین رتبه قبولی حقوق پریس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 12743
دانشگاه زابل 14378

 

منطقه دو

آخرین رتبه قبولی حقوق پریس خودگردان 1401 در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 9293
دانشگاه زابل 20127

 

منطقه سه | رتبه قبولی حقوق پردیس کنکور ۱۴۰۱

آخرین رتبه قبولی حقوق پریس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه تهران 6651
دانشگاه زابل 13039
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

 

مشاوره انتخاب رشته

در این مقاله اشاره کردیم که رشته حقوق در تمامی دوره های دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد ارائه می‌شود. اما داوطلبان کنکور سراسری انسانی که قصد دارند رشته حقوق را انتخاب کنند بایستی سعی کنند از میان ظرفیت های ارائه شده، بهترین انتخاب را با توجه به رتبه‌ای که بدست آورده اند داشته باشند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته انسانی کلیک کنید.

تنها اطلاع از رتبه قبولی حقوق پریس خودگردان ۱۴۰۱ کافی نیست و داوطلبان باید با یک مشاور تحصیلی مشورت کنند و با توجه به شرایط خود، انتخاب های خود را از میان کدرشته محل های ارائه شده استخراج کرده و در سه گروه خوش بینانه، نرمال و بدبینانه دسته بندی کنند. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور انسانی کلیک کنید.

برای این منظور مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل کو آماده پاسخگویی به سوالات شما و همینطور کمک برای انتخاب رشته آگاهانه می‌باشند. شما می‌توانید به صورت تلفنی با مشاوران ما در ارتباط باشید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی حقوق ۱۴۰۱

بخوانید: رتبه پذیرفته شدگان حقوق ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه پذیرفته شدگان حقوق پردیس ۱۴۰۰

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه قبولی حقوق پریس خودگردان 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. رشته حقوق در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

    بله، رشته حقوق در دوره روزانه‌، نوبت دوم، غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری و همینطور در دانشگاه های آزاد ارائه می‌گردد، اما در دانشگاه های پردیس خودگردان دارای ظرفیت محدودی است که در متن مقاله ارائه کردیم.

  2. متقاصیان رشته حقوق در دانشگاه های پردیس خودگردان، چگونه می‌توانند از آخرین رتبه قبولی حقوق پریس خودگردان ۱۴۰۱ استفاده کنند؟

    متقاضیان رشته حقوق می‌توانند از آخرین رتبه قبولی حقوق در دانشگاه های پردیس خودگردان جهت تخمین شانس قبولی خود استفاده کنند.

  3. محدوده رتبه قبولی حقوق پردیس خودگردان ۱۴۰۱ چند است؟

    محدوده رتبه‌های قبولی رشته حقوق در دانشگاه های پردیس خودگردان و در کنکور ۱۴۰۱ در دانشگاه ها و سهمیه های مختلف، متفاوت می‌باشد که در متن مقاله به آنها اشاره کردیم.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره