کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی پزشکی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه قبولی مهندسی پزشکی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. اگر جزو دسته ای از داوطلبان کنکور سراسری زیرگروه آزمایشی ریاضی هستید، که قصد انتخاب رشته را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارید، بایستی  برای اطمینان از نتیجه انتخاب رشته خود، از آخرین رتبه های قبولی استفاده کنند و به کمک آن متوجه شوید که کد رشته محل های انتخابیتان جزو کدام یک از الویت های خوش بینانه، نرمال و یا بدبینانه فرم انتخاب رشته شماست. در ادامه این مطلب آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی پزشکی پردیس کنکور 1401 را ارائه کرده ایم.

 

رتبه قبولی مهندسی پزشکی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

دانشگاه های پردیس خودگردان هم به صورت با آزمون و هم بصورت بدون آزمون و با مصاحبه تخصصی اقدام به جذب دانشجو در برخی رشته ها می‌کنند. رشته مهندسی پزشکی در میان رشته های با آزمون دانشگاه های پردیس خودگردان و در دفترچه انتخاب رشته ریاضی می‌باشد.

متقاضیانی که قصد انتخاب رشته در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، بایستی توجه داشته باشند که دانشگاه های پردیس شهریه های نسبتا بالایی دارند که همین علت باعث شده است، بسیاری از داوطلبان کد رشته محل های مربوط به آن را انتخاب نکنند، اما این امر به معنای این نیست که با هر رتبه‌ای می‌توان در این رشته دانشگاه های پردیس خودگردان پذیرش شد.

به همین دلیل داوطلبان می‌توانند از رتبه قبولی مهندسی پزشکی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ مطلع شوند، چرا که این کار یک دید کلی از محدوده قبولی رشته مهندسی پزشکی در دانشگاه های پردیس ارائه دهنده این رشته به داوطلبان می‌دهد. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲

 

سهمیه ایثارگران 25 درصد ظرفیت

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2146

 

سهمیه ایثارگران 5 درصد ایثارگران

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2938

 

منطقه یک | رتبه قبولی مهندسی پزشکی پردیس 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2219
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 3899

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه دو

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2150
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 3081

 

منطقه سه | رتبه قبولی مهندسی پزشکی پردیس کنکور ۱۴۰۱

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1550
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1969

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱

همانطورکه ملاحضه کردید این رشته در پردیس خودگردان یکی از دانشگاه های بزرگ و مطرح کشور یعنی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ارائه می‌گردد که قبول شدن در این رشته و دانشگاه، علاوه بر کسب رتبه قبولی کنکور ۱۴۰۲ مناسب نیازمند یک انتخاب رشته درست نیز می‌باشد که منتهی به نتیجه پذیرفته شدن شود.

توصیه ما به شما این است که هرگز با اطلاعات ناقص دست به انتخاب رشته نزنید، اگر شما رتبه بسیار خوب یا در حد متوسطی را به دست آورده باشید با انتخاب رشته غلط که نشات گرفته از ناقص بودن اطلاعات است، زحمات چندساله خود را به هدر خواهید داد و اگر هم که رتبه نه چندان مناسبی را به دست آورده باشید، موقعیت حساس تر است چرا که شانس قبولی شما در بسیاری از دانشگاه ها و رشته ها وجود دارد که از آنها غافل هستید و با ندانستن این اطلاعات، انتخاب رشته را غلط انجام می‌دهید. 

برای این منظور علاوه بر استفاده از آخرین رتبه قبولی مهندسی پزشکی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ می‌توانید از یک مشاور که تمامی جوانب یک کد رشته را بسنجد و در چیدمان الویت هایتان در فرم انتخاب رشته به شما کمک کند، نیز کمک بگیرید تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید. مشاوران مرکز  مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل آماده ماسخگویی به سوالات شما پیرامون مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ در دانشگاه های پردیس خودگردان می‌باشد.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی پزشکی ۱۴۰۱

بخوانید: رتبه پذیرفته شدگان مهندسی پزشکی ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه پذیرفته شدگان مهندسی پزشکی پردیس ۱۴۰۰

برای دریافت مشاوره در زمینه مهندسی پزشکی کنکور 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. آیا رشته مهندسی پزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‎‌شود؟

    بله، این رشته در برخی دانشگاه های پردیس خودگردان همچون دانشگاه پردیس صنعتی امیرکبیر ارائه می گردد.

  2. ظرفیت رشته مهندسی پزشکی در دانشگاه های پردیس چقدر است؟

    دانشگاه های پردیس خودگردان، دارای ظرفیت محدودی است.

  3. متقاضیان چگونه می‌توانند به کمک آخرین رتبه قبولی مهندسی پزشکی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ شانس قبول شدن خود را تخمین بزنند؟

    متقاضیان می‎‌توانند، رتبه اکتسابی خود را با آخرین رتبه قبولی مهندسی پزشکی پردیس خودگردان مقایسه کنند و چنانچه دو عدد ارقام نزدیک به هم بودند، یعنی داوطلب در کد رشته محل موردنظرش شانس قبول شدن دارد در غیر اینصورت باید در الویت های خوش بینانه خود قرار دهد.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره