انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی پزشکی پردیس کنکور 98

دانشگاه های پردیس خودگردان، شعبه هایی از دانشگاه های سراسری هستند که دارای مدرک معتبر مورد تایید وزرات علوم، تحقیقات و فناوری بوده و امکانات آموزشی خوبی را به دانشجویان ارائه می‌دهد. اگر جزو دسته ای از داوطلبان کنکور سراسری زیرگروه آزمایشی ریاضی هستید، که قصد انتخاب رشته مهندسی پزشکی را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارید، بایستی  برای اطمینان از نتیجه انتخاب رشته خود، از آخرین رتبه های قبولی رشته مهندسی پزشکی پردیس 98 استفاده کنند و به کمک آن متوجه شوید که کد رشته محل های انتخابیتان جزو کدام یک از الویت های خوش بینانه، نرمال و یا بدبینانه فرم انتخاب رشته شماست. در ادامه این مطلب آخرین رتبه و تراز قبولی رشته مهندسی پزشکی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 را ارائه کرده ایم. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

رتبه قبولی مهندسی پزشکی پردیس کنکور 98

دانشگاه های پردیس خودگردان هم به صورت با آزمون و هم بصورت بدون آزمون و با مصاحبه تخصصی اقدام به جذب دانشجو در برخی رشته ها می‌کنند. رشته مهندسی پزشکی در میان رشته های با آزمون دانشگاه های پردیس خودگردان و در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی می‌باشد.

متقاضیانی که قصد انتخاب رشته مهندسی پزشکی را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، بایستی توجه داشته باشند که دانشگاه های پردیس شهریه های نسبتا بالایی دارند که همین علت باعث شده است، بسیاری از داوطلبان کد رشته محل های مربوط به آن را انتخاب نکنند، اما این امر به معنای این نیست که با هر رتبه‌ای می‌توان در رشته مهندسی پزشکی دانشگاه های پردیس خودگردان پذیرش شد. برای اطلاع از رتبه و تراز قبولی کنکور ریاضی سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

به همین دلیل داوطلبان می‌توانند از رتبه های پذیرفته شدگان رشته مهندسی پزشکی پردیس کنکور 98 مطلع شوند، چرا که این کار یک دید کلی از محدوده قبولی رشته مهندسی پزشکی در دانشگاه های پردیس ارائه دهنده این رشته به داوطلبان می‌دهد.

بخوانید: انتخاب رشته کنکور 1400

 

سهمیه ایثارگران 25 درصد ظرفیت

ملاک قبولی داوطلبان در رشته مهندسی پزشکی دانشگاه های پردیس خودگردان، رتبه داوطلبان در سهمیه است. از سهمیه های موثر در کنکور سراسری و قبولی در دانشگاه های پردیس خودگردان، سهمیه ایثارگران 25 درصد ظرفیت و سهمیه ایثارگران 5 درصد ظرفیت می‌باشد.

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر2146

 

سهمیه ایثارگران 5 درصد ایثارگران

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر2938

 

منطقه یک

علاوه بر سهمیه ایثارگران، سهمیه مناطق نیز از سهمیه های مهم و موثر در کنکور سراسری و قبولی در رشته مهندسی پزشکی دانشگاه های پردیس خودگردان می‌باشد.

سهمیه مناطق داوطلبان طبق محل زندگی و محل اخذ مدرک آنها مشخص می‌شود و داوطلبان برای تخمین شانس قبولی‌شان بایستی به رتبه در سهمیه منطقه مرتبط با خود توجه داشته باشند.

بخوانید: رتبه و تراز انتخاب رشته

 

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر2219
دانشگاه صنعتی امیرکبیر3899

 

منطقه دو | رتبه قبولی مهندسی پزشکی پردیس کنکور 98

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر3150
دانشگاه صنعتی امیرکبیر4693
دانشگاه صنعتی امیرکبیر5081

 

منطقه سه | رتبه قبولی مهندسی پزشکی پردیس کنکور 98

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر1550
دانشگاه صنعتی امیرکبیر2969

 

مشاوره انتخاب رشته مهندسی پزشکی پردیس

همانطورکه ملاحضه کردید رشته مهندسی پزشکی در پردیس خودگردان یکی از دانشگاه های بزرگ و مطرح کشور یعنی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ارائه می‌گردد که قبول شدن در این رشته و دانشگاه، علاوه بر کسب رتبه مناسب نیازمند یک انتخاب رشته درست نیز می‌باشد که منتهی به نتیجه پذیرفته شدن شود. برای مشاهده راهنما انتخاب رشته ریاضی 1400 کلیک کنید.

برای این منظور علاوه بر استفاده از رتبه های آخرین پذیرفته شدگان رشته مهندسی پزشکی پردیس خودگردان کنکور 98 می‌توانید از یک مشاور که تمامی جوانب یک کد رشته را بسنجد و در چیدمان الویت هایتان در فرم انتخاب رشته به شما کمک کند، نیز کمک بگیرید تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید. مشاوران مرکز مشاوره دانتل آماده ماسخگویی به سوالات شما پیرامون انتخاب رشته مهندسی پزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان می‌باشد.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور 1400

 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته مهندسی پزشکی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

  • آیا رشته مهندسی پزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‎‌شود؟

بله، این رشته در برخی دانشگاه های پردیس خودگردان همچون دانشگاه پردیس صنعتی امیرکبیر ارائه می گردد.

  • ظرفیت رشته مهندسی پزشکی در دانشگاه های پردیس چقدر است؟

دانشگاه های پردیس خودگردان، دارای ظرفیت محدودی است.

  • متقاضیان چگونه می‌توانند به کمک آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته مهندسی پزشکی پردیس کنکور 98 شانس قبول شدن خود را تخمین بزنند؟

متقاضیان می‎‌توانند، رتبه اکتسابی خود را با آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان کنکور 98 مقایسه کنند و چنانچه دو عدد ارقام نزدیک به هم بودند، یعنی داوطلب در کد رشته محل موردنظرش شانس قبول شدن دارد در غیر اینصورت باید در الویت های خوش بینانه خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره