انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی مامایی پردیس کنکور ۱۴۰۰

رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰ چند می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه تجربی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. اگر در کنکور سراسری و زیرگروه آزمایشی تجربی، شرکت کرده اید، و بعد از دریافت نتایج اولیه خود در قالب کارنامه حاوی درصد دروس، رتبه و تراز علمی حال قصد انتخاب رشته مامایی را دارید، بایستی توجه کنید که این مرحله مهم ترین و حساس ترین مرحله کنکور سراسری است. یکی از راه هایی که می‌توانید برای تخمین شانس قبولی‌تان و انجام یک انتخاب رشته درست استفاده کنید، استفاده از آخرین رتبه های قبولی مامایی در دانشگاه های پردیس خودگردان و در کنکور سالهای گذشته است. در همین راستا و به منظور راهنمایی شما داوطلبان عزیز، قصد داریم در ادامه آخرین رتبه قبولی رشته مامایی پردیس خودگردان بین الملل کنکور ۱۴۰۰ را ارائه کنیم.

رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان ۱۴۰۰

رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان 1400  با توجه به کیفیت و جایگاه علمی هر دانشگاه پردیس خودگردان و همینطور سهمیه های موثر در قبولی رشته مامایی در دانشگاه‌ های مردیس خودگردان، متفاوت می‌باشد. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی تجربی کلیک کنید.

بخوانید: انتخاب رشته کنکور سراسری[/box]

منطقه یک | رتبه قبولی مامایی پردیس کنکور ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی همدان 9315
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 6929
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 9523
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 9501

منطقه دو 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی همدان 12523
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 14720
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 15415

منطقه سه | رتبه قبولی مامایی پردیس کنکور 1400

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 5101
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 11415

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته مامایی 

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری تجربی، داوطلبان تلاش خود را کرده و هر کدام نیز با توجه به تلاش‌شان نتیجه متناسب را دریافت کرده اند. پس از اعلام نتایج نهایی اینکه هر داطولب چه رتبه‌ای بدست آورده مهم نیست، چراکه تلاش هر شخص باید برای انجام یک انتخاب رشته درست باشد که با بتواند با توجه به رتبه‌اش و علاقه اش بهترین نتیجه را دریافت کند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

متقاضیان رشته مامایی باید برای انتخاب این رشته تمامی کد رشته محل های دوره پردیس خودگردان که با توجه به شرایط قصد دارند انتخاب کنند را از دفترچه انتخاب رشته استخراج کنند و به کمک آخرین رتبه قبولی مامایی پردیس الویت بندی کنند.

متقاضیان رشته مامایی بهتر است مشاوره انتخاب رشته کنکور نیز برای بررسی تمامی مسائل مربوط به رشته مامایی در دانشگاه های پردیس خودگردان مثل ظرفیت های محدود و شهریه های بالا و … مشورت بگیرند تا درصد خطا در انتخاب رشته شان را به صفر برسانند. برای این منظور می‌توانند با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل که دارای چندین سال تجربه در این زمینه هستند، کمک بگیرند. 

برای دریافت مشاوره در زمینه انتخاب رشته مامایی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مامایی در دانشگاه های پردیس خودگردان، به چه صورت است؟

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان در دانشگاه های پردیس خودگردان با توجه به عوامل مختلفی همچون جایگاه علمی دانشگاه، متفاوت می‌باشد که در متن مقاله به آنها اشاره کردیم.

آیا متقاضیان می‌توانند از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مامایی کنکور جهت تخمین شانس قبولی شان استفاده کنند؟

بله، تمامی متقاضیان رشته مامایی می‌توانند از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان این رشته، جهت تخمین شانس قبولی‌شان استفاده کنند.

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان در طول سال های مختلف، تغییر نمی‌کند؟

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مامایی در طول سالهای مختلف ممکن است به دلایل مختلفی همچون تغییر انتخاب داوطلبان و همینطور تغییر ظرفیت ها تغییر کند که بایستی هر کد رشته محل توسط مشاور بررسی شده و میزان تغییر مشخص گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره