کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان بین الملل ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان بین الملل ۱۴۰۱ چند می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه تجربی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. اگر در کنکور سراسری و زیرگروه آزمایشی تجربی، شرکت کرده اید، و بعد از دریافت نتایج اولیه خود در قالب کارنامه حاوی درصد دروس، رتبه و تراز علمی حال قصد انتخاب رشته مامایی را دارید. یکی از راه هایی که می‌توانید برای تخمین شانس قبولی‌تان و انجام یک انتخاب رشته درست استفاده کنید، استفاده از آخرین رتبه های قبولیاست. در همین راستا در ادامه آخرین رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 1401 را ارائه کنیم.

 

رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ با توجه به کیفیت و جایگاه علمی هر دانشگاه پردیس خودگردان و همینطور سهمیه های موثر در قبولی رشته مامایی در دانشگاه‌ های مردیس خودگردان، متفاوت می‌باشد. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی تجربی کلیک کنید.

 

منطقه یک | رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی همدان 9315
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 6929
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 9523
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 9501
دانشگاه علوم پزشکي مشهد 6926
دانشگاه علوم پزشکي قم 9173
دانشگاه علوم پزشکي بوشهر 10846
دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد 11952

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه دو 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکي مشهد 7158
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 8720
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 9415
دانشگاه علوم پزشکي کاشان 16972
دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد 11598
دانشگاه علوم پزشکی همدان 12523
دانشگاه علوم پزشکي قزوين 9861

منطقه سه | رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان 1401

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 5101
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 11415
دانشگاه علوم پزشکي قم 14503
دانشگاه علوم پزشکي قزوين 10325
دانشگاه علوم پزشکي گلستان -گرگان 14814
دانشگاه علوم پزشکي کاشانمامايي| | شهريه پرداز 16440

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

 

مشاوره انتخاب رشته مامایی 

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری تجربی، داوطلبان تلاش خود را کرده و هر کدام نیز با توجه به تلاش‌شان نتیجه متناسب را دریافت کرده اند. پس از اعلام نتایج نهایی اینکه هر داطولب چه رتبه‌ای بدست آورده مهم نیست، چراکه تلاش هر شخص باید برای انجام یک انتخاب رشته درست باشد که با بتواند با توجه به رتبه‌اش و علاقه اش بهترین نتیجه را دریافت کند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

متقاضیان رشته مامایی باید برای انتخاب این رشته تمامی کد رشته محل های دوره پردیس خودگردان که با توجه به شرایط قصد دارند انتخاب کنند را از دفترچه انتخاب رشته استخراج کنند و به کمک آخرین رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان الویت بندی کنند.

متقاضیان رشته مامایی بهتر است مشاوره انتخاب رشته کنکور نیز برای بررسی تمامی مسائل مربوط به رشته مامایی در دانشگاه های پردیس خودگردان مثل ظرفیت های محدود و شهریه های بالا و … مشورت بگیرند تا درصد خطا در انتخاب رشته شان را به صفر برسانند. برای این منظور می‌توانند با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل که دارای چندین سال تجربه در این زمینه هستند، کمک بگیرند. 

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. آخرین رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ به چه صورت است؟

    آخرین رتبه قبولی مامایی پردیس خودگردان 1401 با توجه به عوامل مختلفی همچون جایگاه علمی دانشگاه، متفاوت می‌باشد که در متن مقاله به آنها اشاره کردیم.

  2. آیا متقاضیان می‌توانند از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مامایی کنکور جهت تخمین شانس قبولی شان استفاده کنند؟

    بله، تمامی متقاضیان رشته مامایی می‌توانند از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان این رشته، جهت تخمین شانس قبولی‌شان استفاده کنند.

  3. آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان در طول سال های مختلف، تغییر نمی‌کند؟

    آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مامایی در طول سالهای مختلف ممکن است به دلایل مختلفی همچون تغییر انتخاب داوطلبان و همینطور تغییر ظرفیت ها تغییر کند که بایستی هر کد رشته محل توسط مشاور بررسی شده و میزان تغییر مشخص گردد.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره