انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی مامایی پردیس کنکور 98

اگر در کنکور سراسری و زیرگروه آزمایشی تجربی، شرکت کرده اید، و بعد از دریافت نتایج اولیه خود در قالب کارنامه حاوی درصد دروس، رتبه و تراز علمی حال قصد انتخاب رشته مامایی را دارید، بایستی توجه کنید که این مرحله مهم ترین و حساس ترین مرحله کنکور سراسری است و اگر می‌خواهید که موفق به کسب قبولی در رشته مامایی شوید نباید شتابزده عمل کنید. یکی از راه هایی که می‌توانید برای تخمین شانس قبولی‌تان و انجام یک انتخاب رشته درست استفاده کنید، استفاده از آخرین رتبه های قبولی مامایی در دانشگاه های پردیس خودگردان و در کنکور سالهای گذشته است. در همین راستا و به منظور راهنمایی شما داوطلبان عزیز، قصد داریم در ادامه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته مامایی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 را ارائه کنیم.

 

رتبه قبولی مامایی پردیس کنکور 98

آخرین رتبه‌های پذیفته شدگان رشته مامایی با توجه به کیفیت و جایگاه علمی هر دانشگاه پردیس خودگردان و همینطور سهمیه های موثر در قبولی رشته مامایی در دانشگاه‌ های مردیس خودگردان، متفاوت می‌باشد. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

 

منطقه یک 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی همدان 9315
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 6929
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 9523
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 9501

 

منطقه دو | رتبه قبولی مامایی پردیس کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی همدان 12523
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 14720
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 15415

 

منطقه سه | رتبه قبولی مامایی پردیس کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 5101
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 11415

 

مشاوره انتخاب رشته مامایی 

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری تجربی، داوطلبان تلاش خود را کرده و هر کدام نیز با توجه به تلاش‌شان نتیجه متناسب را دریافت کرده اند. پس از اعلام نتایج نهایی اینکه هر داطولب چه رتبه‌ای بدست آورده مهم نیست، چراکه تلاش هر شخص باید برای انجام یک انتخاب رشته درست باشد که با بتواند با توجه به رتبه‌اش و علاقه اش بهترین نتیجه را دریافت کند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

متقاضیان رشته مامایی باید برای انتخاب این رشته تمامی کد رشته محل های دوره پردیس خودگردان که با توجه به شرایطشان قصد دارند انتخاب کنند را از دفترچه انتخاب رشته استخراج کنند و به کمک آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مامایی کنکور 98، الویت بندی کنند.

متقاضیان رشته مامایی بهتر است از یک مشاور تحصیلی نیز برای بررسی تمامی مسائل مربوط به رشته مامایی در دانشگاه های پردیس خودگردان مثل ظرفیت های محدود و شهریه های بالا و … مشورت بگیرند تا درصد خطا در انتخاب رشته شان را به صفر برسانند. برای این منظور می‌توانند با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل که دارای چندین سال تجربه در این زمینه هستند، کمک بگیرند. 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته مامایی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مامایی در دانشگاه های پردیس خودگردان، به چه صورت است؟

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان در دانشگاه های پردیس خودگردان با توجه به عوامل مختلفی همچون جایگاه علمی دانشگاه، متفاوت می‌باشد که در متن مقاله به آنها اشاره کردیم.

آیا متقاضیان رشته مامایی می‌توانند از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مامایی کنکور 98 جهت تخمین شانس قبولی شان استفاده کنند؟

بله، تمامی متقاضیان رشته مامایی می‌توانند از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان این رشته، جهت تخمین شانس قبولی‌شان استفاده کنند.

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مامایی دانشگاه های پردیس خودگردان، در طول سال های مختلف، تغییر نمی‌کند؟

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مامایی در طول سالهای مختلف ممکن است به دلایل مختلفی همچون تغییر انتخاب داوطلبان و همینطور تغییر ظرفیت ها تغییر کند که بایستی هر کد رشته محل توسط مشاور بررسی شده و میزان تغییر مشخص گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره