انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

آخرین رتبه و تراز قبولی رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98

سنجش و پذیرش دانشجو برای دانشگاه‌های پردیس براساس رتبه اکتسابی هر داوطلب انجام می‌گیرد. مهمترین شرطی که برای تحصیل در دانشگاه پردیس پیش روی داوطلبان است، پرداخت شهریه می‌باشد. به جرات می‌توان گفت که در بین دانشگاه‌های شهریه پرداز، دانشگاه پردیس خودگردان دارای بالاترین میزان شهریه است. این دانشگاه به دلیل رشته‌های پرطرفداری که ارائه می‌دهد، از استقبال خوب داوطلبان برخوردار است. رشته فیزیوتراپی از جمله رشته‌هایی است که آینده شغلی آن موجب شده افراد بسیاری به سمت آن جذب شوند. دانشگاه‌های پردیس خودگردان پس از دانشگاه‌های روزانه، دومین دانشگاه‌هایی هستند که شرایط تحصیل در رشته فیزیوتراپی را فراهم کرده‌اند. با توجه به ظرفیت محدود دانشگاه‌های پردیس خودگردان، برای قبولی در رشته فیزیوتراپی پردیس بهتر است از آخرین رتبه قبولی فیزیوتراپی آگاه شد. در این مقاله به معرفی آخرین رتبه و تراز قبولی رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 پرداخته شده است. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رشته فیزیوتراپی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

 

آخرین رتبه قبولی فیزیوتراپی دانشگاه پردیس خودگردان در کنکور 98

برای ورود به دانشگاه پردیس خودگردان در رشته فیزیوتراپی، لازم است رتبه لازم کسب شود. رتبه‌ای که مبنای سنجش و پذیرش داوطلب برای دانشگاه پردیس قرار می‌گیرد، رتبه در سهمیه منطقه است. رتبه در سهمیه منطقه هر داوطلب نیز با توجه به محل تحصیل دوره سه سال آخر دبیرستان وی تعیین می‌شود. سهمیه منطقه یک متعلق به کلان‌شهرها، سهمیه منطقه 2 متعلق به سایر مراکز استان‌ها و سهمیه منطقه 1 متعلق به شهرستان‌های کوچک و محروم است.

 

منطقه یک | رتبه قبولی فیزیوتراپی پردیس کنکور 98

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکي اصفهان2379
دانشگاه علوم پزشکي تبريز2380
دانشگاه علوم پزشکي کرمان2542
دانشگاه علوم پزشکي زاهدان2599
دانشگاه علوم پزشکي زاهدان2660

 

منطقه دو | رتبه قبولی فیزیوتراپی پردیس کنکور 98

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکي همدان3806
دانشگاه علوم پزشکي بابل3849
دانشگاه علوم پزشکي بابل3900
دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور-اهواز3936
دانشگاه علوم پزشکي کرمان4084
دانشگاه علوم پزشکي زاهدان4109

 

منطقه سه | رتبه قبولی فیزیوتراپی پردیس کنکور 98

دانشگاهرتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکي بابل2512

 

مشاوره انتخاب رشته فیزیوتراپی پردیس

ظرفیت محدود پذیرش دانشجو در دانشگاه پردیس از یک سو و افزایش علاقه‌مندان به رشته فیزیوتراپی از سوی دیگر، موجب شده است که رقابت تنگاتنگی بین داوطلبان شکل بگیرد. بدین سبب هر فردی که مصمم به کسب رتبه قبولی فیزیوتراپی پردیس است، باید نهایت تلاش خود را به کار گیرد. بدون شک بررسی آخرین رتبه‌های قبول شدگان فیزیوتراپی پردیس می‌تواند کمک فراوانی برای این دسته از داوطلبان داشته باشد.

داوطلبان با توجه به رتبه‌های قبولی فیزیوتراپی می‌توانند برنامه‌ای را برای مطالعه کنکور تنظیم کنند که رتبه‌ی خود را به ایده­ آل نزدیک کنند. علاوه بر این، داوطلبان با بررسی آخرین رتبه‌های قبول شدگان می‌توانند فرم انتخاب رشته را طوری تنظیم کنند که بیشترین شانس قبولی آن رشته فیزیوتراپی پردیس باشد. در هر حال به داوطلبان توصیه می‌شود برای داشتن یک نتیجه رضایت بخش، از مشاوران و کارشناسان با تجربه در این زمینه راهنمایی بگیرند.

 

سوالات متداول

  1. آخرین رتبه قبولی فیزیوتراپی در دانشگاه پردیس خودگردان چند است؟

هر فردی برای قبول شدن در رشته فیزیوتراپی دانشگاه پردیس با توجه به سهمیه منطقه‌ای خود نیاز به محدوده رتبه‌ی خاصی است. در متن مقاله چند مورد از آخرین رتبه‌های قبول شدگان فیزیوتراپی پردیس ارائه شده است.

  1. برای قبول شدن در فیزیوتراپی پردیس خودگردان چه کار باید انجام داد؟

اولین کار برای قبولی فیزیوتراپی پردیس خودگردان بررسی آخرین رتبه‌های قبول شدگان سال هب گذشته است. علاوه بر این برای این هدف می‌توان از مشاوران برنامه‌ریزی و انتخاب رشته کمک گرفت.

  1. تحصیل در دانشگاه پردیس خودگردان و دانشگاه روزانه در رشته فیزیوتراپی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

افرادی که در دانشگاه‌های روزانه و پردیس خودگردان یک دانشگاه خاص پذیرفته می‌شود، از نظر کیفیت آموزشی در سطح یکسانی قرار می‌گیرند. تنها تفاوت تحصیل در این دو دانشگاه در پرداخت شهریه توسط داوطلب است که برای دانشگاه‌های پردیس انجام می‌شود.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا