انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی مواد و متالورژی پردیس کنکور ۱۴۰۰

رتبه قبولی مهندسی مواد و متالورژی پردیس کنکور ۱۴۰۰ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. متقاضیان رشته مهندسی مواد و متالوژی در دانشگاه های پردیس خودگردان، بایستی پس از دریافت نتایج اولیه خود، چنانچه رتبه لازم را برای انتخاب رشته کسب کردند، کد رشته محل های مربوط به این رشته را در فرم انتخاب رشته خود درج کنند، اما به منظور انجام یک انتخاب رشته آگاهانه بایستی که از آخرین رتبه‌ قبولی مطلع باشند تا بدانند محدوده قبولی هر دانشگاه در ظرفیت پردیس خودگردان چقدر است و شانس قبولی خود را تخمین بزنند. در همین راستا، در ادامه این مطلب آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی مواد و متالورژی پردیس خودگردان کنکور 1400 را ارائه کرده ایم.  

 

رتبه قبولی مهندسی مواد و متالورژی پردیس کنکور ۱۴۰۰

متقاضیان رشته مهندسی مواد و متالورژی در دانشگاه های پردیس خودگردان نباید گمان کنند که با هر رتبه ای می‌توانند وارد دانشگاه های پردیس خودگردان شوند، رشته مهندسی مواد و متالورژی در دانشگاه های پردیس خودگردان صنعتی امیرکبیر و صنعتی شریف ارائه می‌شود و نیازمند کسب رتبه مناسب است. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

متقاضیان رشته مهندسی مواد و متالورژی بایستی توجه داشته باشند که پذیرش این رشته براساس سهمیه های موثر در کنکور سراسری می‌باشد و داوطلبانی که قصد انتخاب کد رشته محل های مربوط به آن را در ظرفیت پردیس خودگردان دارند می‌توانند از آخرین رتبه قبولی مهندسی مواد و متالورژی پردیس خودگردان در سال های گذشته استفاده کنند.

سهمیه 25 درصد ایثارگران

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2158
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 3901

سهمیه 5 درصد ایثارگران

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 7170
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 7922

منطقه یک | رتبه قبولی مهندسی مواد و متالورژی پردیس کنکور ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی شريف – تهران  3801
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 3915
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 5216

منطقه دو 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 5301
دانشگاه صنعتی شريف – تهران  4105

منطقه سه | رتبه قبولی مهندسی مواد و متالورژی پردیس کنکور ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی شريف – تهران  3420
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 5125
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 6758

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱

همانطور که در متن مقاله نیز آورده ایم، رشته مهندسی مواد و متالورژی در برخی دانشگاه های پردیس خودگردان همچون پردیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر و پردیس دانشگاه صنعتی شریف ارائه میگردد، و از آنجایی که این دانشگاه ها از دانشگاه هایی با رتبه علمی بالا در کشورمان هستند،  بنابراین متقاضیان رشته مهندسی مواد و متالورژی در دانشگاه های پردیس خودگردان باید در وهله اول سعی کنند رتبه مناسب کسب کرده و سپس یک انتخاب رشته درست انجام دهند. 

برای انجام انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی اصولی شما می توانید علاوه بر استفاده از آخرین رتبه قبولی مهندسی مواد و متالورژی پردیس کنکور ۱۴۰۰ از یک مشاور تحصیلی نیز برای انجام بی نقص این فرآیند کمک بگیرید. بنابراین حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور و رتبه قبولی همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی مواد و متالورژی ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی مواد و متالورژی ۹۹

بخوانید: رتبه مهندسی مواد و متالورژی پردیس ۹۹

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی مواد و متالورژی پردیس خودگردان کنکور 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

متقاضیان از چه طریقی می‌توانند از آخرین رتبه قبول شدن این رشته در ظرفیت پردیس مطلع شوند؟

در این مقاله از سایت دانتل، آخرین رتبه قبولی را در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه کرده ایم.

رشته مهندسی مواد و متالوژی در چه دانشگاه هایی در ظرفیت پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

این رشته در دانشگاه هایی از جمله پردیس خودگردان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و صنعتی شریف ارائه می‌گردد.

متقاضیان چه زمانی باید از آخرین رتبه قبولی مهندسی مواد و متالورژی استفاده کنند؟

متقاضیان دانشگاه های پردیس خودگردان در زمان انتخاب رشته می‌توانند از آخرین قبول شدگان این رشته جهت تخمین شانس قبوی خود استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره