انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی رادیولوژی پردیس کنکور 98 

شرایط و ضوابط پذیرش در واحدهای دانشگاه پردیس بین الملل که به پردیس خودگردان نیز شهرت دارند همچون سایر دانشگاه های سراسری و از طریق برگزاری کنکور سراسری است. داوطلبان کنکوری که می‌خواهند در رشته های دانشگاه پردیس خودگردان به تحصیل بپردازند باید پس از حضور در جلسه کنکور و مشخص شدن نتایج، در صورتی که رتبه و نمرات لازم را کسب کرده باشند، انتخاب رشته این دانشگاه را انجام دهند. در مطالب قبلی سایت دانتل رتبه قبولی تعدادی از رشته های پزشکی و پیراپزشکی بررسی شد و در این مطلب به بررسی آخرین رتبه و تراز قبولی رشته پرتوشناسی رادیولوژی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 می‌پردازیم. 

 

رتبه قبولی پرتوشناسی رادیولوژی پردیس کنکور 98 

در دانشگاه پردیس خودگردان داوطلبان با توجه به رتبه در سهمیه مقایسه می‌شوند و همانطورکه می‌دانید کنکور سراسری از 5 سهمیه منطقه یک، دو، سه و سهمیه ایثاگران 5 درصد و 25 درصدی تشکیل شده است. برای رشته تکنولوژی پرتوشناسی نیز به همین صورت است و شما برای بررسی رتبه قبولی پذیرفته شدگان کنکور 98 در رشته مذکور، باید کارنامه داوطلبان سهمیه مشابه خود را مشاهده کنید. برای مشاهده رتبه قبولی تجربی کلیک کنید.

 

منطقه یک | رتبه قبولی رادیولوژی پردیس کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 2736
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 3018
دانشگاه علوم پزشکی شاهرود 5270
دانشگاه علوم پزشکی اردبیل 7319
دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد 3591

 

منطقه دو | رتبه قبولی رادیولوژی پردیس کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 2407
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 4601
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور – اهواز 8625
دانشگاه علوم پزشکی یزد 4393

 

منطقه سه 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 3008
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 3188
دانشگاه پردیس بنت الهدی صدر – سنندج 3722
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 3691
دانشگاه علوم پزشکی بهبهان 4511
دانشگاه علوم پزشکی کاشان 5108

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی

با اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری کارنامه ای برای داوطلبان منتشر می‌شود که در این کارنامه رتبه و تراز اکتسابی داوطلبان مشخص است. داوطلبان کنکوری باید با توجه به نمرات و رتبه هایی که در هر یک از زیر گروه ها کسب کرده اند و همچنین وضعیت مجاز بودن خود در دانشگاه های مختلف نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته آزمون سراسری تجربی کلیک کنید.

با توجه به سرنوشت ساز بودن فرایند انتخاب رشته کنکور سراسری و اطلاعات کمی که اکثر داوطلبان کنکوری در این مرحله دارند، بهره مندی از تجربیات مشاوری مجرب برای انجام هر چه بهتر انتخاب رشته امری ضروری به نظر می‌رسد چرا که داوطلبان نمی‌دانند که فرم انتخاب رشته چگونه باید تکمیل شود تا شانس قبولی افزایش یابد.

به همین منظور توصیه می‌شود برای دسترسی به مشاوران برتر کشور و سپردن انتخاب رشته خود به مشاوران و همچنین پرسیدن سوالات خود درباره نحوه انتخاب رشته اینترنتی، چگونگی تحلیل کارنامه کنکور، نحوه چیدمان کد رشته ها در فرم انتخاب رشته و … با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته پرتوشناسی رادیولوژی پردیس کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول 

آیا دانشگاه پردیس خودگردان رشته پرتوشناسی رادیولوژی را ارائه می‌دهد؟

بله، پرتوشناسی رادیولوژی در دانشگاه پردیس خودگردان همچون دانشگاه روزانه ارائه می‌شود.

رتبه لازم برای قبولی در رشته پرتوشناسی رادیولوژی دانشگاه پردیس خودگردان چقدر است؟

رتبه لازم برای قبولی در رشته پرتوشناسی رادیولوژی در سهمیه های مناطق و ایثارگری متفاوت است که در این مطلب بررسی شد.

آیا دانشگاه پردیس خودگردان از داوطلبان سهمیه ایثارگران نیز دانشجو پذیرش می‌کند؟

بله، داوطلبانی که سهمیه 5 و 25 درصد ایثارگران دارند می‌توانند از سهمیه خود برای قبولی در دانشگاه پردیس خودگردان استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره