کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی رادیولوژی پردیس کنکور ۱۴۰۰

رتبه قبولی رادیولوژی پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰ چند می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه تجربی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. داوطلبان کنکوری که می‌خواهند در رشته های دانشگاه پردیس خودگردان به تحصیل بپردازند باید پس از حضور در جلسه کنکور و مشخص شدن نتایج، در صورتی که رتبه و نمرات لازم را کسب کرده باشند، انتخاب رشته این دانشگاه را انجام دهند. در مطالب قبلی سایت دانتل رتبه‌ی قبولی تعدادی از رشته های پزشکی و پیراپزشکی بررسی شد و در این مطلب به بررسی آخرین رتبه قبولی رشته پرتوشناسی رادیولوژی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 1400 می‌پردازیم. 

آخرین رتبه قبولی پرتوشناسی رادیولوژی پردیس کنکور ۱۴۰۰

در دانشگاه پردیس خودگردان داوطلبان با توجه به رتبه در سهمیه مقایسه می‌شوند و همانطورکه می‌دانید کنکور سراسری از 5 سهمیه منطقه یک، دو، سه و سهمیه ایثاگران 5 درصد و 25 درصدی تشکیل شده است. برای رشته تکنولوژی پرتوشناسی نیز به همین صورت است و شما برای بررسی رتبه قبولی رادیولوژی پردیس 1400 باید کارنامه داوطلبان سهمیه مشابه خود را مشاهده کنید. برای مشاهده رتبه قبولی تجربی کلیک کنید.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته[/box]

منطقه یک 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 2736
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 3018
دانشگاه علوم پزشکی شاهرود 5270
دانشگاه علوم پزشکی اردبیل 7319
دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد 3591

منطقه دو | رتبه قبولی رادیولوژی پردیس کنکور 1400

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 2407
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 4601
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور – اهواز 8625
دانشگاه علوم پزشکی یزد 4393

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 3008
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 3188
دانشگاه علوم پزشکي كردستان – سنندج 13722
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 5691
دانشگاه علوم پزشکی بهبهان 9511
دانشگاه علوم پزشکی کاشان 5108

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی

با اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری کارنامه ای برای داوطلبان منتشر می‌شود که در این کارنامه رتبه و تراز اکتسابی داوطلبان مشخص است. داوطلبان کنکوری باید با توجه به نمرات و رتبه‌هایی که در هر یک از زیر گروه ها کسب کرده اند و همچنین وضعیت مجاز بودن خود در دانشگاه های مختلف نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته تجربی کلیک کنید.

متقاضیان باید برای انتخاب این رشته تمامی کد رشته محل های دوره پردیس خودگردان که با توجه به شرایط قصد دارند انتخاب کنند را از دفترچه انتخاب رشته استخراج کنند و به کمک آخرین رتبه قبولی رادیولوژی پردیس الویت بندی کنند.

با توجه به سرنوشت ساز بودن فرایند انتخاب رشته کنکور سراسری و اطلاعات کمی که اکثر داوطلبان کنکوری در این مرحله دارند، بهره مندی از تجربیات مشاوری مجرب برای انجام هر چه بهتر انتخاب رشته امری ضروری به نظر می‌رسد چرا که داوطلبان نمی‌دانند که فرم انتخاب رشته چگونه باید تکمیل شود تا شانس قبولی افزایش یابد.

به همین منظور توصیه می‌شود برای دسترسی به مشاوران برتر کشور و سپردن انتخاب رشته خود به مشاوره انتخاب رشته و همچنین پرسیدن سوالات خود درباره نحوه انتخاب رشته اینترنتی، چگونگی تحلیل کارنامه کنکور و رتبه قبولی پرتوشناسی رادیولوژی پردیس، نحوه چیدمان کد رشته ها در فرم انتخاب رشته و … با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه قبولی رادیولوژی پردیس می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول 

آیا دانشگاه پردیس خودگردان رشته پرتوشناسی رادیولوژی را ارائه می‌دهد؟

بله، پرتوشناسی رادیولوژی در دانشگاه پردیس خودگردان همچون دانشگاه روزانه ارائه می‌شود.

آخرین رتبه قبولی رادیولوژی پردیس خودگردان چقدر است؟

رتبه لازم برای قبولی در سهمیه های مناطق و ایثارگری متفاوت است که در این مطلب بررسی شد.

آیا دانشگاه پردیس خودگردان از داوطلبان سهمیه ایثارگران نیز دانشجو پذیرش می‌کند؟

بله، داوطلبانی که سهمیه 5 و 25 درصد ایثارگران دارند می‌توانند از سهمیه خود برای قبولی در دانشگاه پردیس خودگردان استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره