کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی رادیولوژی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه قبولی رادیولوژی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ چند می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه تجربی را انتخاب کرده اند، می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. مهم ترین تفاوت میان دانشگاه های سراسری و دانشگاه های پردیس شهریه پرداز بودن پردیس خودگردان می باشد. داوطلبانی که قصد تحصیل در رشته رادیولوژی دانشگاه پردیس را دارند، بهتر است ابتدا از رتبه های قبولی سال های گذشته مطلع شوند و با مقایسه آن ها با رتبه خود شانس قبولی شان را بسنجند. به همین دلیل در این مطلب به بررسی آخرین رتبه قبولی رادیولوژی پردیس کنکور 1401 می‌پردازیم پس تا انتها همراه ما باشید.

 

آخرین رتبه قبولی رادیولوژی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

در دانشگاه پردیس خودگردان داوطلبان با توجه به رتبه در سهمیه مقایسه می‌شوند و همانطور که می‌دانید کنکور سراسری از 5 سهمیه منطقه یک، دو، سه و سهمیه ایثاگران 5 درصد و 25 درصدی تشکیل شده است.

برای رشته تکنولوژی پرتوشناسی نیز به همین صورت است و شما برای بررسی رتبه قبولی رادیولوژی پردیس خودگردان 1401 باید کارنامه داوطلبان سهمیه مشابه خود را مشاهده کنید. برای مشاهده رتبه قبولی تجربی کلیک کنید.

بخوانید: راهنما جامع انتخاب رشته

 

منطقه یک 

رتبه قبولی رادیولوژی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 2766
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 3074
دانشگاه علوم پزشکی شاهرود 5293
دانشگاه علوم پزشکی اردبیل 7358
دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد 3628

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه دو | رتبه قبولی رادیولوژی پردیس خودگردان ۱۴۰۱

رتبه قبولی رادیولوژی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 2458
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 4662
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور – اهواز 8680
دانشگاه علوم پزشکی یزد 4453

منطقه سه

رتبه قبولی رادیولوژی پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 3059
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 3233
دانشگاه علوم پزشکي كردستان – سنندج 13758
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 5741
دانشگاه علوم پزشکی بهبهان 9559
دانشگاه علوم پزشکی کاشان 5167
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی

با اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری کارنامه ای برای داوطلبان منتشر می‌شود که در این کارنامه رتبه و تراز اکتسابی داوطلبان مشخص است. داوطلبان کنکوری باید با توجه به نمرات و رتبه‌هایی که در هر یک از زیر گروه ها کسب کرده اند و همچنین وضعیت مجاز بودن خود در دانشگاه های مختلف نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته تجربی کلیک کنید.

متقاضیان باید برای انتخاب این رشته تمامی کد رشته محل های دوره پردیس خودگردان که با توجه به شرایط قصد انتخاب دارند را از دفترچه انتخاب رشته استخراج کرده و به کمک آخرین رتبه قبولی رادیولوژی پردیس خودگردان 1401 الویت بندی کنند.

با توجه به سرنوشت ساز بودن فرایند انتخاب رشته کنکور سراسری و اطلاعات کمی که اکثر داوطلبان کنکوری در این مرحله دارند، بهره مندی از تجربیات مشاوری مجرب برای انجام هر چه بهتر انتخاب رشته امری ضروری به نظر می‌رسد. چرا که داوطلبان نمی‌دانند که فرم انتخاب رشته چگونه باید تکمیل شود تا شانس قبولی افزایش یابد.

به همین منظور توصیه می‌شود برای دسترسی به مشاوران برتر کشور و سپردن انتخاب رشته خود به مشاوره انتخاب رشته و همچنین پرسیدن سوالات خود درباره نحوه انتخاب رشته اینترنتی، چگونگی تحلیل کارنامه کنکور و رتبه قبولی پرتوشناسی رادیولوژی پردیس، نحوه چیدمان کد رشته ها در فرم انتخاب رشته و … با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه قبولی رادیولوژی پردیس می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول 

  1. آیا دانشگاه پردیس خودگردان رشته پرتوشناسی رادیولوژی را ارائه می‌دهد؟

    بله، پرتوشناسی رادیولوژی در دانشگاه پردیس خودگردان همچون دانشگاه روزانه ارائه می‌شود.

  2. آخرین رتبه قبولی رادیولوژی پردیس خودگردان 1401 چقدر است؟

    رتبه لازم برای قبولی در سهمیه های مناطق و ایثارگری متفاوت است که در این مطلب بررسی شد.

  3. آیا دانشگاه پردیس خودگردان از داوطلبان سهمیه ایثارگران نیز دانشجو پذیرش می‌کند؟

    بله، داوطلبانی که سهمیه 5 و 25 درصد ایثارگران دارند، می‌توانند از سهمیه خود برای قبولی در دانشگاه پردیس خودگردان استفاده کنند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره