انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس کنکور 98

تمامی داوطلبانی که در کنکور سراسری تجربی شرکت کرده و قصد نتخاب رشته کنکور تجربی را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، می‌توانند برای انجام انتخاب رشته از آخرین رتبه های قبولی کنکور 98 استفاده کنند. متقاضیان این رشته می‌توانند رتبه اکتسابی خود را با آخرین رتبه قبولی در دانشگاه پردیس مورد نظرشان مقایسه کنند و چنانچه ارقام بهم نزدیک بود یعنی شانس قبولی دارند. به همین منظور در ادامه این مطلب آخرین رتبه و تراز قبولی در علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان کنکور 98 را ارائه کرده ایم.

 

رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس کنکور 98

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه های پردیس خود گردان با توجه به موارد مختلفی همچون کیفیت و جایگاه علمی و همینطور سهمیه موثر متفاوت می‌باشد به همین دلیل متقاضیان این رشته برای انجام یک انتخاب رشته درست باید از محدوده رتبه‌های پذیرفته شدگان در هر دانشگاه مطلع شوند. در ادامه این مطلب رتبه‌ی آخرین نفرات پذیرفته شده کنکور 98 را به تفکیک سهمیه های موثر ارائه کرده ایم. 

 

منطقه یک | رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس 98

دانشگاه محل قبولی آخرین رتبه قبولی
دانشگاه علوم پزشکی تهران 3411
دانشگاه علوم پزشکی تهران 3743
دانشگاه علوم پزشکی زنجان 5786
دانشگاه علوم پزشکی کرمان 5123

 

منطقه دو | رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس 98

دانشگاه محل قبولی آخرین رتبه قبولی
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 5398
دانشگاه علوم پزشکی تهران 4760
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 5685
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان 8420
دانشگاه علوم پزشکی کرمان 6911

 

منطقه سه 

دانشگاه محل قبولی آخرین رتبه قبولی
دانشگاه علوم پزشکی تهران  4999
دانشگاه علوم پزشکی تهران 6529

 

مشاوره انتخاب رشته علوم آزمایشگاهی پردیس

رشته علوم آزمایشگاهی هرسال در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود. دانشگاه های پردیس به دلیل ارائه امکاناتی مشابه دانشگاه های سراسری نیازمند کسب رتبه مناسب هستند. داوطلبانی که پس از اعلام نتایج رتبه‍های خود را رویت کرده اند، بایستی که بهترین انتخاب رشته را برای خود انجام دهند تا بتوانند به بهترین قبولی با توجه به رتبه‌ای که دارند، دست یابند. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

شما متقاضیان گرامی که قصد دارید رشته علوم آزمایشگاهی را در دانشگاه های پردیس خود گردان انتخاب کنید، بایستی برای چینش الویت ها تمامی جوانب را بسنجید که برای اینکار نیازمند داشتن آگاهی هستند. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل آماده کمک به شما برای انجام یک انتخاب رشته آگاهانه می‌باشند. 

 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رشته علوم آزمایشگاهی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

داوطلبان کنکور تجربی چه زمانی می‌توانند از آخرین رتبه‌های پذیرفته شده کنکور 98 استفاده کنند؟

داوطلبان می‌توانند پیش از شروع انتخاب رشته از آخرین رتبه‌های قبولی رشته علوم آزمایشگاهی جهت تخمین شانس قبولی‌شان استفاده کنند.

آیا آخرین رتبه‌های پذیرفته شده رشته علوم آزمایشگاهی در سال های مختلف تغییر می‌کند؟

در سالهای مختلف ممکن است آخرین رتبه‌های پذیرفته شده به دلایل مختلفی همچون تغییر ظرفیت ها تغییر کند، اما با این حال نیز بهترین راه برای تخمین شانس قبولی، استفاده از آخرین رتبه های قبولی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره