کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس کنکور ۱۴۰۰

رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰ چند می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه تجربی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. تمامی داوطلبانی که در کنکور سراسری تجربی شرکت کرده و قصد نتخاب رشته کنکور تجربی را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، می‌توانند برای انجام انتخاب رشته از آخرین رتبه‌های قبولی کنکور استفاده کنند. متقاضیان این رشته می‌توانند رتبه‌ی اکتسابی خود را با آخرین رتبه‌ در دانشگاه پردیس مورد نظرشان مقایسه کنند و چنانچه ارقام بهم نزدیک بود یعنی شانس قبولی دارند. به همین منظور در ادامه این مطلب آخرین رتبه علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان کنکور 1400 را ارائه کرده ایم.

رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان ۱۴۰۰

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه های پردیس خود گردان با توجه به موارد مختلفی همچون کیفیت و جایگاه علمی و همینطور سهمیه موثر متفاوت می‌باشد به همین دلیل متقاضیان این رشته برای انجام یک انتخاب رشته درست باید از محدوده رتبه‌های پذیرفته شدگان در هر دانشگاه مطلع شوند. در ادامه این مطلب رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان ۱۴۰۰ را به تفکیک سهمیه های موثر ارائه کرده ایم. 

منطقه یک | | رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان 1400

دانشگاه محل قبولی آخرین رتبه قبولی
دانشگاه علوم پزشکی تهران 3411
دانشگاه علوم پزشکي مشهد 4343
دانشگاه علوم پزشکی زنجان 5786
دانشگاه علوم پزشکی کرمان 5123

منطقه دو 

دانشگاه محل قبولی آخرین رتبه قبولی
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 5398
دانشگاه علوم پزشکی تهران 4760
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 5685
دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان 8420
دانشگاه علوم پزشکی کرمان 6911
دانشگاه علوم پزشکي يزد 13584

منطقه سه | رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان ۱۴۰۰

دانشگاه محل قبولی آخرین رتبه قبولی
دانشگاه علوم پزشکی تهران  4999
دانشگاه علوم پزشکی تهران 6529
دانشگاه علوم پزشکي اصفهان 8279
دانشگاه علوم پزشکي يزد 9894

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته علوم آزمایشگاهی پردیس

رشته علوم آزمایشگاهی هرسال در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود. دانشگاه های پردیس به دلیل ارائه امکاناتی مشابه دانشگاه های سراسری نیازمند کسب رتبه‌ي مناسب هستند. داوطلبانی که پس از اعلام نتایج رتبه‌های خود را رویت کرده اند، بایستی که بهترین انتخاب رشته را برای خود انجام دهند تا بتوانند به بهترین نتیجه با توجه به رتبه‌ای که دارند، دست یابند. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی تجربی کلیک کنید.

شما متقاضیان گرامی که قصد دارید رشته علوم آزمایشگاهی را در دانشگاه های پردیس خود گردان انتخاب کنید، بایستی برای چینش الویت ها تمامی جوانب را بسنجید که برای اینکار نیازمند داشتن آگاهی هستند. 

متقاضیان رشته علوم آزمایشگاهی بهتر است مشاوره انتخاب رشته کنکور و نیز برای بررسی تمامی مسائل مربوط به رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه های پردیس خودگردان مثل رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس ،  ظرفیت های محدود و شهریه های بالا و … مشورت بگیرند تا درصد خطا در انتخاب رشته شان را به صفر برسانند. برای این منظور می‌توانند با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل که دارای چندین سال تجربه در این زمینه هستند، کمک بگیرند. 

برای دریافت مشاوره در زمینه انتخاب رشته می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

داوطلبان کنکور تجربی چه زمانی می‌توانند از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان استفاده کنند؟

داوطلبان می‌توانند پیش از شروع انتخاب رشته از آخرین رتبه‌های قبولی جهت تخمین شانس قبولی‌شان استفاده کنند.

آیا آخرین رتبه‌های پذیرفته شده در سال های مختلف تغییر می‌کند؟

در سالهای مختلف ممکن است آخرین رتبه‌های پذیرفته شده به دلایل مختلفی همچون تغییر ظرفیت ها تغییر کند، اما با این حال نیز بهترین راه برای تخمین شانس قبولی، استفاده از آخرین رتبه های قبولی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره