انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی داروسازی پردیس کنکور 98

پس از برگزاری کنکور سراسری در زیرگروه آزمایشی تجربی، دفترچه ای با عنوان دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی از سوی سازمان سنجش منتشر می‌گردد. داوطلبانی که علاقه مند به رشته داروسازی هستند و قصد دارند در این رشته در دانشگاه های پردیس خودگردان ادامه تحصیل دهند، بایستی با توجه به دانشگاه های مدنظرشان، کد رشته محل های مربوط به رشته داروسازی پردیس خودگردان را استخراج کنند. متقاضیان می‌توانند به کمک آخرین رتبه های قبولی داروسازی پردیس کنکور 98، کد رشته محل هایی که استخراج کرده اند را الویت بندی کنند. در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون آخرین رتبه و تراز قبولی رشته داروسازی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 ، پرداخته ایم.

 

رتبه قبولی داروسازی پردیس کنکور 98

همانطورکه اشاره کردیم داوطلبان می‌توانند به کمک آخرین رتبه های قبولی رشته دارو سازی پردیس کنکور 98، انتخاب های خود را الویت بندی کنند، بدین معنا که برای اینکه بدانند در یک انتخاب چه میزان شانس قبولی دارند، می‌توانند از آخرین رتبه های قبولی این رشته در دانشگاه های پردیس خودگردان کنکور 98 استفاده کنند و با مقایسه رتبه ها، شانس قبولی خود را تخمین بزنند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

متقاضیان تحصیل در دانشگاه های پردیس خودگردان باید توجه کنند که معیار قبولی رشته دارو سازی رتبه ای است که داوطلب در سهمیه بدست آورده است، بنابراین متقاضیان بایستی برای تخمین شانس قبولی خود از آخرین رتبه قبولی رشته دارو سازی در سهمیه استفاده کنند. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

 

منطقه یک | رتبه قبولی داروسازی پردیس 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 1906
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 2163
دانشگاه علوم پزشکی همدان 2203
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز 2363

 

منطقه دو | رتبه قبولی داروسازی پردیس 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 1897
دانشگاه علوم پزشکی ارومیه 2737
دانشگاه علوم پزشکی شیراز 1918
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 3420

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 861
دانشگاه علوم پزشکی همدان 2334
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز 3054

 

مشاوره انتخاب رشته داروسازی پردیس

پس از شرکت تمامی داوطلبان در کنکور سراسری تجربی، سازمان سنجش پس از یک بازه زمانی کوتاه، برای تمامی شرکت کنندگان کارنامه اولیه صادر می‌کند. کارنامه اولیه داوطلبان شامل اطلاعات مهمی همچون رتبه و ترازی است که داوطلب بدست آورده است.

داوطلبانی که پس از رویت رتبه اکتسابی خود، قصد انتخاب رشته دارو سازی را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، می‌توانند به کمک آخرین رتبه های قبولی رشته دارو سازی در دانشگاه های پردیس خودگردان سالهای گذشته و ارزیابی کارنامه ای که شامل عملکردشان است، فرم انتخاب رشته خود را در سایت سازمان سنجش تکمیل کنند.

داوطلبان بهتر است در این مسیر با توجه به حساسیت مرحله انتخاب رشته و کاهش درصد خطا از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنند. مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی دانتل آماده یاری رساندن به شما داوطلبان عزیز برای انجام یک انتخاب رشته بی نقص می‌باشند که در نهایت منتهی به نتیجه کسب قبولی شود.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته داروسازی پردیس کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

آیا رشته داروسازی را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارای شهریه هستند؟

بله، داوطلبانی که قصد انتخاب رشته داروسازی را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، بایستی به این نکته توجه داشته باشند که دانشگاه های پردیس خودگردان به صورت شهریه پرداز اداره می‌شوند و برای رشته داروسازی نیز، شهریه های نسبتا بالا است، بنابراین بهتر است داوطلبان ابتدا از شهریه هر دانشگاه مطلع شده و سپس نسبت به انتخاب آنها اقدام کنند.

آیا متقاضیان رشته داروسازی در دانشگاه های پردیس خودگردان می‌توانند از آخرین رتبه های قبولی رشته داروسازی پردیس کنکور 99 ، جهت تخمین شانس قبولی‌شان استفاده کنند؟

بله، تمامی متقاضیان رشته داروسازی می‌توانند جهت تخمین شانس قبولی‌شان از آخرین رتبه های قبولی رشته داروسازی پردیس کنکور 99، استفاده کنند.

آخرین رتبه‌ی پذیرفته شدگان رشته داروسازی در دانشگاه های پردیس خودگردان کنکور 98 ، به چه صورت است؟

آخرین رتبه قبولی رشته داروسازی در دانشگاه های پردیس خودگردان، به دلایل مختلفی از جمله کیفیت و رتبه دانشگاه ها متفاوت می‌باشد که در متن مقاله به آنها اشاره کردیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره