کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی داروسازی پردیس کنکور ۱۴۰۰

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰ چند می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه تجربی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. پس از برگزاری کنکور سراسری در زیرگروه آزمایشی تجربی، دفترچه ای با عنوان دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی از سوی سازمان سنجش منتشر می‌گردد. داوطلبان علاقه مند بایستی با توجه به دانشگاه های مدنظرشان، کدرشته محل های مربوط را استخراج کنند. متقاضیان می‌توانند به کمک آخرین رتبه های قبولی الویت بندی کنند. در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون آخرین رتبه قبولی رشته داروسازی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 1400 پرداخته ایم.

 

رتبه قبولی داروسازی پردیس کنکور ۱۴۰۰

همانطورکه اشاره کردیم داوطلبان می‌توانند به کمک آخرین رتبه های قبولی رشته دارو سازی پردیس کنکور ۱۴۰۰ انتخاب های خود را الویت بندی کنند، بدین معنا که برای اینکه بدانند در یک انتخاب چه میزان شانس قبولی دارند، می‌توانند از آخرین رتبه های قبولی این رشته در دانشگاه های پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰ استفاده کنند و با مقایسه رتبه ها، شانس قبولی خود را تخمین بزنند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

متقاضیان تحصیل در دانشگاه های پردیس خودگردان باید توجه کنند که معیار قبولی رشته دارو سازی رتبه ای است که داوطلب در سهمیه بدست آورده است، بنابراین متقاضیان بایستی برای تخمین شانس قبولی خود از آخرین رتبه قبولی رشته دارو سازی در سهمیه استفاده کنند. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

منطقه یک | رتبه قبولی داروسازی پردیس ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 1906
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 2163
دانشگاه علوم پزشکی همدان 2203
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز 2363

منطقه دو 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 1897
دانشگاه علوم پزشکی ارومیه 2737
دانشگاه علوم پزشکی شیراز 1918
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 3420

منطقه سه | رتبه قبولی داروسازی پردیس ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 861
دانشگاه علوم پزشکی همدان 2334
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز 3054
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته کنکور

پس از شرکت تمامی داوطلبان در کنکور سراسری تجربی، سازمان سنجش پس از یک بازه زمانی کوتاه، برای تمامی شرکت کنندگان کارنامه اولیه صادر می‌کند. کارنامه اولیه داوطلبان شامل اطلاعات مهمی همچون رتبه و ترازی است که داوطلب بدست آورده است.

داوطلبانی که پس از رویت رتبه اکتسابی خود، قصد انتخاب رشته دارو سازی را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، می‌توانند به کمک آخرین رتبه های قبولی رشته دارو سازی در دانشگاه های پردیس خودگردان سالهای گذشته و ارزیابی کارنامه ای که شامل عملکردشان است، فرم انتخاب رشته خود را در سایت سازمان سنجش تکمیل کنند.

داوطلبان بهتر است در این مسیر با توجه به حساسیت مرحله انتخاب رشته و کاهش درصد خطا از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنند. مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی دانتل آماده یاری رساندن به شما داوطلبان عزیز برای انجام یک انتخاب رشته بی نقص می‌باشند که در نهایت منتهی به نتیجه کسب قبولی شود.

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه قبولی رشته داروسازی پردیس کنکور 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا رشته داروسازی را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارای شهریه هستند؟

بله، داوطلبانی که قصد انتخاب رشته داروسازی را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارند، بایستی به این نکته توجه داشته باشند که دانشگاه های پردیس خودگردان به صورت شهریه پرداز اداره می‌شوند.

آیا متقاضیان رشته داروسازی در دانشگاه های پردیس خودگردان می‌توانند از آخرین رتبه‌های قبولی ‌کنکور 1400 جهت تخمین شانس قبولی‌شان استفاده کنند؟

بله، تمامی متقاضیان رشته داروسازی می‌توانند جهت تخمین شانس قبولی‌شان از آخرین رتبه های قبولی استفاده کنند.

آخرین رتبه‌ی پذیرفته شدگان در دانشگاه های پردیس خودگردان کنکور به چه صورت است؟

آخرین رتبه قبولی رشته داروسازی در دانشگاه های پردیس خودگردان، به دلایل مختلفی از جمله کیفیت و رتبه دانشگاه ها متفاوت می‌باشد که در متن مقاله به آنها اشاره کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره