وبلاگ دانتل

تراز قبولی آزمون تیزهوشان نهم به دهم دخترانه خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

کانال تلگرام تحصیلی     

تراز قبولی آزمون تیزهوشان نهم به دهم دخترانه خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ چند می باشد؟ در سال‌های اخیر متقاضیان آزمون ورودی تیزهوشان افزایش پیدا کرده و رقابت بالایی بین شرکت کنندگان وجود دارد. داوطلبانی که قصد شرکت و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ را دارند بایستی به این نکته توجه داشته باشند که می‌توانند برای هدفگذاری بهتر و آشنایی با سطح سوالات آزمون تیزهوشان، از آخرین تراز برای قبولی مدارس تیزهوشان استفاده کنند. تراز قبولی در هر استان و با توجه به کیفیت مدارس تیزهوشان متفاوت است. در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون تراز لازم برای قبولی مدارس تیزهوشان نهم به دهم دخترانه خراسان رضوی مشهد 1401 – 1402 می‌پردازیم. 

 

تراز قبولی تیزهوشان نهم به دهم دخترانه خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

داوطلبانی که در آزمون ورود به مدارس تیزهوشان شرکت می‌کنند، فکر می‌کنند اگر بتوانند به تمامی سوالات آزمون پاسخ درست بدهند، موفق به کسب قبولی خواهند شد که در واقع اینطور نیست. قبولی‌های سالهای گذشته نشان می‌دهد که در هر استان بایستی هدفگذاری ها متفاوت باشد چرا که تراز قبولی به استان محل زندگی و کیفیت مدرسه انتخابی بستگی خواهد داشت.

اولیا گرامی و دانش آموزان عزیزی که ساکن خراسان رضوی هستند می‌توانند با اطلاع از آخرین تراز قبولی آزمون مدارس تیزهوشان دخترانه خراسان رضوی مشهد یک برنامه ریزی اصولی و منطقی برای مطالعه آزمون نهم به دهم داشته باشند و البته که اطلاع از آخرین تراز قبولی در مدرسه مدنظر از میزان استرس و نگرانی ها نیز کم خواهد کرد. 

بخوانید: راهنما ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

تراز قبولی آزمون تیزهوشان دخترانه نهم به دهم خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

در جدول زیر تعدادی از آخرین تراز قبولی در مدارس تیزهوشان دخترانه خراسان رضوی را در سال گذشته گردآوری کرده ایم که داوطلبان می‌توانند از آن جهت قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 استفاده کنند. لازم است اشاره کنیم که ملاک قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم تراز یا نمره کل داوطلب می‌باشد. هرچه این تراز عدد بالاتری باشد، شانس قبولی داوطلب در این آزمون نیز بیشتر خواهد بود.

نام مدرسه رشته قبولی تراز قبولی
 مدرسه تیزهوشان فرزانگان 4 ناحیه 1 مشهد تجربی 43512
 مدرسه تیزهوشان فرزانگان 4 ناحیه 1 مشهد ریاضی 42520
 مدرسه تیزهوشان فرزانگان 3 ناحیه 3 مشهد تجربی 42084
 مدرسه تیزهوشان فرزانگان 3 ناحیه 3 مشهد ریاضی 42541
مدرسه تیزهوشان فرزانگان 1 ناحیه 4 مشهد تجربی 44287
مدرسه تیزهوشان فرزانگان 1 ناحیه 4 مشهد ریاضی 43652
 مدرسه تیزهوشان فرزانگان سبزوار تجربی 39852
 مدرسه تیزهوشان فرزانگان تربت جام تجربی 38754
مدرسه تیزهوشان فرزانگان کاشمر ریاضی 36824
مدرسه تیزهوشان فرزانگان نیشاپور تجربی 41057
مدرسه تیزهوشان فرزانگان نیشاپور ریاضی 39672

داوطلبان توجه داشته باشند که آخرین رتبه قبولی در هر مدرسه، به کیفیت و رتبه مدرسه تیزهوشان نیز وابسته است، بنابراین با توجه به اینکه بسیاری از مدارس تیزهوشان در خراسان رضوی همنام هستند، بنابراین رتبه بالاتر مربوط به مدرسه ای است که از سطح علمی بالاتری برخوردار می‌باشد.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

داوطلبان پس از شرکت در آزمون ورودی نتایج مدارس تیزهوشان آن ها منتشر می شود. زمان اعلام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۱ معمولا در یک بازه یک ماهه پس از برگزاری آزمون منتشر می شود. دانش آموزان با مراجعه به سایت ثبت نام تیزهوشان یا سایت همگام می توانند کارنامه تیزهوشان ۱۴۰۱ خود را دریافت کنند. 

در کارنامه موجود اطلاعات دانش آموز موجود می باشد و تراز کسب کرده داوطلب نیز درج شده است. داوطلبان در صورت کسب تراز قبولی تیزهوشان نهم به دهم دخترانه خراسان رضوی مشهد 1401 – 1402 در کارنامه آنها وصعیت قبول شده درج می شود و در صورت نیاوردن نمره لازم وضعیت قبول نشده قرار خواهد گرفت.

بخوانید: راهنما دریافت نتایج تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

لیست مدارس تیزهوشان نهم به دهم دخترانه خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

در بخش تراز قبولی آزمون تیزهوشان دخترانه نهم به دهم خراسان رضوی نام مدارس را با توجه به اینکه تراز قبولی آنها را در دست داشته ایم، قرار داده ایم، در این قسمت سعی کرده ایم تمامی مدارس تیزهوشان دوره دوم متوسطه دخترانه را همراه با آدرس و شماره تلفن قرار دهیم تا دانش آموزان دختر با دید بهتری نسبت به انتخاب مدارس تیزهوشان منطقه خود اقدام کنند.

نام مدرسه نام شهر  آدرس شماره تلفن
مدرسه تیزهوشان فرزانگان 4 ناحیه 1 مشهد میدان شهد، خیابان آیت الله عبادی 13 32225506
مدرسه تیزهوشان فرزانگان 3 ناحیه 3 مشهد بلوار تلویزیون، شهرک نوفل لوشاتو، بین نوفل لوشاتو 18 و 20 38785555
مدرسه تیزهوشان فرزانگان 1 ناحیه 4 مشهد بلوار سازمان آب، شهید صادقی 27 37277700
مدرسه تیزهوشان فرزانگان 5 فاتح ناحیه 6 مشهد بلوار هفت تیر، بعد از میدان هشتم شهریور 38896605
مدرسه تیزهوشان فرزانگان (2) ناحیه 7 مشهد بلوار دانشجو، دانشجو 17 35017050
مدرسه تیزهوشان فرزانگان تربت جام بلوار والفجر، امیر حمزه 11
مدرسه تیزهوشان فرزانگان  تربت حیدریه خیابان امام خمینی، بین امام خمینی 21 و 23 22294470
مدرسه تیزهوشان فرزانگان سبزوار خیابان 22بهمن کوچه بهمن2، کوچه شهیدسخاور 44245070
مدرسه تیزهوشان فرزانگان  قوچان بازار سبزوار 47225320
47238004
مدرسه تیزهوشان فرزانگان کاشمر خیابان بهار، خیابان سرو، سرو 4 55230991
55230810
مدرسه تیزهوشان فرزانگان گناباد گناباد، شهرک سعدی، نرگس 3 57253073
57252527
مدرسه تیزهوشان فرزانگان  نیشابور بلوار غزالی، جنب تالار فرهنگیان شماره 3 42617390

مشاوره تراز قبولی مدارس تیزهوشان نهم به دهم دخترانه خراسان رضوی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

جداول آخرین تراز قبولی تیزهوشان نهم به دهم دخترانه خراسان رضوی مشهد 1401 – 1402 برای ورود به دوره دوم متوسطه بایستی جهت کمک به بالا بردن سطح آمادگی دانش آموزان به کار گرفته شود. دانش آموزان پس از اینکه از تراز لازم برای قبولی در مدرسه تیزهوشان موردنظرشان مطلع شدند بایستی با توجه به شرایط و سطح آمادگی خود یک برنامه ریزی جامع و اصولی برای خود طراحی کنند تا بتوانند با توجه به زمان باقی مانده تا برگزاری آزمون تیزهوشان خود را آماده کنند.

لازم است اشاره کنیم هرسال پس از انتشار دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ممکن است مواردی همچون ظرفیت مدارس تغییر کند و از طرفی احتمال دارد سطح سوالات سخت تر شود بنابراین داوطلبان باید این نکات را نیز درنظر داشته باشند و سعی کنید تراز قبولی تیزهوشان خراسان رضوی نهم به دهم دخترانه در این جداول را بیشتر از مقدار ذکر شده در نظر بگیرند.

داوطلبانی که طبق تمامی توضیحات مایل به شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 هستند، بایستی در تاریخ های اعلام شده به سایت ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ azmoon.medu.ir مراجعه کنند و نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

چنانچه پیرامون نحوه مطالعه و اطلاع از تراز لازم برای قبولی مدارس تیزهوشان خراسان رضوی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید تا مشاوران این مجموعه شما را در این راه یاری کنند. 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه تراز قبولی آزمون تیزهوشان دخترانه نهم به دهم مشهد 1401 – 1402 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

سوالات متداول

تاریخ ثبت نام آزمون تیز هوشان در چه زمانی می باشد؟

زمان ثبت نام معمولا در فروردین ماه می باشد. در متن مقاله زمان اشاره کرده ایم.

داوطلبان چگونه می توانند در این مدارس قبول شوند؟

دانش آموزان در آزمون مربوطه شرکت کرده و بر اساس ترازی که کسب خواهند کرد می توانند در صورت قبولی در این مدارس تحصیل کنند.

نحوه نام نویسی آزمون تیزهوشان به چه صورت می باشد؟

داوطلبان باید به سایت استعداد درخشان مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهند.

کانال تلگرام تحصیلی     

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره