مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در فروردین ماه می‌باشد و برای چند روزی زمان ثبت‌نام تمدید خواهد شد. دانش آموزان پایه ششم ابتدایی و نهم دبیرستان که متقاضی شرکت در ازمون هستند، باید در بازه‌های زمانی مشخصی که مرکز ملی پرورش استعداد درخشان تعیین می‌کند، به صورت اینترنتی نام نویسی خود را انجام دهند. مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403 معمولا کوتاه مدت و کمتر از 10 روز است و هرسال با دانش آموزانی مواجه هستیم که به دلیل بی اطلاعی از زمان ثبت نام موفق به نام نویسی نشده اند. به همین دلیل سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان زمان نام نویسی را برای این دسته از دانش آموزان تمدید می‌کند. 

مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

داوطلبان در مهلت ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ ابتدا باید دفترچه راهنما را به صورت کامل مطالعه کنند و سپس با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir فرم ثبت نام خود را پر کرده و فرآیند نام نویسی را کامل کنند.

احتمال داده می‌شود امسال نیز همانند سال گذشته، ثبت نام آزمون درفروردین ماه شروع و به دانش آموزان حدود یک هفته الی 10 روز فرصت داده خواهد شد. دانش آموزان با مراجعه به سایت استعدادهای درخشان برای ثبت نام خود اقدام نمایند.

تاکنون زمان ثبت‌نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403 اعلام نشده است. پیش بینی می شود نام نویسی در فروردین ماه انجام گیرد.

تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

هرساله برای داوطلبان جامانده در مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیز هوشان فرصت مجدد چند روزه‌ای درنظر گرفته شود، طی سال گذشته زمان ثبت نام تیزهوشان فروردین ماه بوده است و برای آزمون تیزهوشان سال 1402 نیز همین زمانبندی را احتمال می‌دهیم.

در صورت اعلام تمدید مهلت ثبت‌نام در این بخش اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت‌نام آزمون در سایت پادا

همانطورکه در ابتدا نیز گفته شد، ثبت نام تیزهوشان به صورت الکترونیکی انجام می‌گیرد و لزومی ندارد که حضوری به مدارس مراجعه کنید. دانش آموزان در مهلت ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در سایتی که در ادامه معرفی خواهد شد. در یک آزمون مشترک و هماهنگ کشوری شرکت داده می‌شود و در صورت کسب نمرات لازم، در مدرسه مورد تقاضای خود که در فرم ثبت نام مشخص کرده اند، پذیرفته می‌شوند.

در سال گذشته نتایج آزمون در سایت پادا اعلام شد. با توجه به تغییرات اعمالی ثبت نام در آزمون از سال ۱۴۰۲ در سایت پادا انجام خواهد گرفت و دانش آموزان هر دو پایه ششم و نهم برای شرکت در آزمون باید به این سایت مراجعه کنند. 

مشاوره مهلت آزمون تیزهوشان 1402 – 1403

با توجه به اینکه هنوز تاریخ دقیق نام نویسی آزمون تیز هوشان مشخص نشده است، به شما دانش آموزان عزیز توصیه می‌کنیم که با پیگیری مطالب سایت دانتل و یا تماس با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی از زمان شروع ثبت نام مطلع گردید و به کمک مشاوران فرم ثبت نام خود را تکمیل کنید.

با توجه به حجم بالای متقاضی این آزمون به دانش آموزان توصیه می شود نام نویسی خود را در اولین روزهای مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ انجام دهند. تا در صورت اختلالات ناشی از حجم ورودی بالای سایت از نام نویسی جا نمانند

فرآیند ثبت‌نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از طریق سایت همگام ” hamgam.medu.ir ” نیز قابل انجام می باشد.

برای دریافت مشاوره در زمینه تمدید مهلت آزمون تیزهوشان 1402 – 1403 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

ثبت نام آزمون تیز هوشان از چه تاریخی شروع می‌شود؟

درحال حاضر تاریخ دقیق ثبت نام آزمون مشخص نیست اما احتمالا از هفته آخر بهمن ماه آغاز خواهد شد.

آیا زمان ثبت‌‌نام ازمون تیزهوشان تمدید خواهد شد؟

بله هرسال فرصت مجددی برای ثبت نام دانش آموزان جا مانده از ثبت نام درنظر گرفته می‌شود.

مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ چند روز است؟

حدود یک هفته قبل از شروع ثبت نام، زمان دقیق نام نویسی این آزمون به اطلاع دانش آموزان رسانده می‌شود.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره