تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ احتمالا در بهمن ماه انجام شود. دانش آموزان پایه ششم ابتدایی که متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم هستند و همچنین دانش آموزان پایه نهم که می‌خواهند در آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرکت نمایند، باید در بازه های زمانی مشخصی که مرکز ملی پرورش استعداد درخشان تعیین می‌کند، به صورت اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهند. مهلت درنظر گرفته شده برای ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 معمولا کوتاه مدت و کمتر از 10 روز است و هرسال با دانش آموزانی مواجه هستیم که به دلیل بی اطلاعی از زمان ثبت نام موفق به نام نویسی نشده اند و به همین دلیل سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان زمان ثبت نام را برای این دسته از دانش آموزان تمدید می‌کند. 

 

تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

احتمال داده می‌شود امسال نیز همانند سالهای گذشته، ثبت نام آزمون تیزهوشان از اواخر بهمن ماه شروع شود و به دانش آموزان حدود یک هفته الی 10 روز فرصت داده خواهد شد که با مراجعه به سایت استعدادهای درخشان برای ثبت نام خود اقدام نمایند.

نا کنون زمان ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ -۱۴۰۲ اعلام نشده است.

همچنین پیش بینی می‌شود برای داوطلبان جامانده از ثبت نام فرصت مجدد و چند روزه ای درنظر گرفته شود، طی سال گذشته مهلت مجدد ثبت نام آزمون تیزهوشان اردیبهشت ماه بوده است و برای آزمون تیزهوشان سال 1401 نیز همین زمانبندی را احتمال می‌دهیم. برای اطلاع از زمان ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ کلیک کنید.

با توجه به اینکه هنوز تاریخ دقیق ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 مشخص نشده است، به شما دانش آموزان عزیز توصیه می‌کنیم که با پیگیری مطالب سایت دانتل و یا تماس با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی از زمان شروع ثبت نام مطلع گردید و به کمک مشاوران فرم ثبت نام خود را تکمیل کنید.

 

سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

همانطورکه در ابتدا نیز گفته شد، ثبت نام تیزهوشان به صورت الکترونیکی انجام می‌گیرد و لزومی ندارد که حضوری به مدارس مراجعه کنید. دانش آموزان پس از ثبت نام در سایتی که در ادامه معرفی خواهد شد، در یک آزمون مشترک و هماهنگ کشوری شرکت داده می‌شود و در صورت کسب نمرات لازم، در مدرسه مورد تقاضای خود که در فرم ثبت نام مشخص کرده اند، پذیرفته می‌شوند.

سایت ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم به هفتم به نشانی hoosh.medu.ir و سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم به نشانی azmoon.medu.ir می‌باشد. کلیه امور مربوط به آزمون‌ها از جمله دانلود دفترچه، واریز هزینه ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه و دریافت کارنامه فقط از طریق این سایت ها قابل پیگیری است. 

بخوانید: سایت ثبت نام تیزهوشان

 

برای دریافت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

ثبت نام آزمون تیزهوشان از چه تاریخی شروع می‌شود؟

درحال حاضر تاریخ دقیق ثبت نام آزمون تیزهوشان مشخص نیست اما احتمالا از هفته آخر بهمن ماه آغاز خواهد شد.

آیا زمان ثبت نام ازمون تیزهوشان تمدید خواهد شد؟

بله هرسال فرصت مجددی برای ثبت نام دانش آموزان جا مانده از ثبت نام درنظر گرفته می‌شود.

مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان چند روز است؟

حدود یک هفته قبل از شروع ثبت نام، زمان دقیق نام نویسی این آزمون به اطلاع دانش آموزان رسانده می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره