تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 1400 – 1401

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ چند روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود. این کارت به صورت اینترنتی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. افرادی که هنگام حضور در آزمون کارت ورود به جلسه را به همراه نداشته باشند، مجاز به ورود به سالن‌های آزمون نخواهند بود. بدین ترتیب ضروری است که متقاضیان به موقع نسبت به دریافت این کارت اقدام کنند. داوطلبان هر یک از آزمون‌های تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم با مراجعه به سایت مرتبط قادر خواهند بود تا به کارت آزمون مدارس تیزهوشان را دریافت کنند. در این مقاله در رابطه با زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402 ارائه شده است.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

با تعیین شدن زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 1401 – 1402، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ ۱۴۰۲ نیز مشخص خواهد شد. بدین ترتیب تاریخ دسترسی به کارت ورود به جلسه تیزهوشان به طور مستقیم وابسته به تاریخ برگزاری این آزمون است. آزمون تیزهوشان طبق سالیان گذشته اواخر تیرماه برگزار می‌شود. 

پایه تحصیلی زمان انتشار کارت ورود به جلسه زمان برگزاری آزمون
آزمون ششم به هفتم 18 تا 25 خرداد ماه 1401 26 خرداد ماه 1401
آزمون نهم به دهم 18 تا 25 خرداد ماه 1401 27 خرداد ماه 1401

متقاضیان آزمون تیز هوشان تقریباً از چهار تا پنج روز قبل از برگزاری آزمون می‌توانند کارت ورود به جلسه را دریافت کنند. دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیز هوشان همانند ثبت نام این آزمون از سایت azmoon.medu.ir امکان پذیر است.

نحوه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1401 – 1402

دریافت کارت آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 به صورت اینترنتی انجام می‌گیرد و برای این کار هیچ نیازی به حضور داوطلب نخواهد بود. در ادامه نحوه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان شرح داده شده است.

کارت ورود به جلسه نهم به دهم

1️⃣ متقاضیان آزمون ششم به هفتم می‌بایست به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنند.

2️⃣ در این مرحله متقاضیان با درج اطلاعات خواسته شده می‌توانند وارد سامانه شوند. برای ورود به سامانه کد ملی و رمز عبور همگام داوطلب مورد نیاز است. با کلیک بر روی گزینه ” ورود ” داوطلب می‌تواند از این مرحله عبور کند.

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان

3️⃣ در گام سوم متقاضی موظف است نقش خود (دانش آموز) و عنوان سازمان (نام مدرسه) را مشخص کرده و بر روی گزینه ” ورود ” کلیک کند.

کد ملی و رمز عبور همگام

4️⃣ در زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 1401 – 1402 با انتخاب گزینه ” چاپ کارت ” کارت ورود به جلسه نمایش داده خواهد شود. در نهایت متقاضیان قادر خواهند بود تا از این کارت پرینت تهیه کنند.

چاپ کارت

دریافت کارت آزمون ششم به هفتم

1️⃣ متقاضیان آزمون ششم به هفتم می‌بایست به سایت hoosh.medu.ir مراجعه کنند.

2️⃣ در این مرحله متقاضیان با درج اطلاعات خواسته شده می‌توانند وارد سامانه شوند. برای ورود به سامانه کد ملی و رمز عبور همگام داوطلب مورد نیاز است. با کلیک بر روی گزینه ” ورود ” داوطلب می‌تواند از این مرحله عبور کند.

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان

3️⃣ در گام سوم متقاضی موظف است نقش خود (دانش آموز) و عنوان سازمان (نام مدرسه) را مشخص کرده و بر روی گزینه ” ورود ” کلیک کند.

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان

4️⃣ در زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 1401 – 1402 با انتخاب گزینه “ چاپ کارت ” کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ ۱۴۰۲ نمایش داده خواهد شود. در نهایت متقاضیان قادر خواهند بود تا از این کارت پرینت تهیه کنند.

چاپ کارت

نحوه دریافت رمز عبور همگام

ممکن است برای برخی از داوطلبان سوال باشد که رمز عبور همگام چه رمزی است و از کجا باید آن را تهیه کنند؟ رمز عبور همگام رمزی است که مخصوصاً برای ورود به سایت مدارس استعدادهای درخشان صادر می‌شود. هر یک از دانش آموزان دارای یک رمز منحصر به فرد همگام هستند و داوطلبان در زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 1401 – 1402 به این رمز احتیاج دارند. این رمز از طرف سازمان آموزش و پرورش در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد. افرادی که به هر دلیلی این رمز را ندارند و یا آن را فراموش کرده‌اند، می‌توانند به مدیریت مدرسه‌ای که در آن تحصیل می‌کنند مراجعه کنند.

روش دیگر دریافت این رمز می توانید از سایت azmoon.medu.ir بر روی گزینه فراموشی رمز عبور کلیک کنید و رمز جدید را بازیابی کنید. در ادامه طریقه بازیابی رمز را شرح داده ایم.

نهم به دهم

1️⃣ وارد سایت azmoon.medu.ir شوید و بر روی سمپاد پایه دهم کلیک کنید.

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان

2️⃣ بر روی گزینه “ رمز ورود را نمی دانم ” کلیک کنید.

رمز عبور همگام پایه هم

3️⃣ اطلاعات لازم و شماره همراه خود را وارد کنید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه زمون تیزهوشان

ششم به هفتم

1️⃣ در زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 1401 – 1402 وارد سایت azmoon.medu.ir شوید و بر روی سمپاد پایه هفتم کلیک کنید.

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان

2️⃣ بر روی گزینه ” رمز ورود را نمی دانم ” کلیک کنید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه زمون تیزهوشان

3️⃣ اطلاعات لازم و شماره همراه خود را وارد کنید 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه زمون تیزهوشان

نکات زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1401 – 1402

✅ کارت آزمون تیز هوشان تنها برای ثبت نام کنندگان این آزمون قابل دستیابی است. ثبت نام تیزهوشان در بازه زمانی مشخصی انجام می‌گیرد. ناگفته نماند که هر یک از متقاضیان زمانی ثبت نام خود را تکمیل می‌کنند که هزینه آن را پرداخت کرده باشند. هزینه ثبت نام آزمون نیز می‌بایست به موقع پرداخت شده باشد.

✅ افرادی که خطایی در اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه خود مشاهده می‌کنند، می‌بایست نسبت به اصلاح آن اقدام کنند. اصلاح خطاهای اطلاعاتی کارت ورود به جلسه باید قبل از برگزاری آزمون و در زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 1401 – 1402 انجام گرفته باشد. متقاضیان برای رفع نقص کارت آزمون تیزهوشان می‌توانند به سازمان آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه کنند. 

چنانچه پیرامون ثبت نام جاماندگان کنکور سراسری 1401 ابهامی برایتان وجود دارد، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مشاوران مجموعه دانتل، با این مرکز تماس بگیرید.

بخوانید: نتایج تیزهوشان

برای دریافت مشاوره در زمینه آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 چه تاریخی می باشد؟

این کارت چند روز قبل از برگزاری آزمون که معمولا در خرداد ماه برگزار می شود منتشر و در دسترس داوطلبان قرار می گیرد

کارت ورود به جلسه حاوی چه اطلاعاتی می باشد؟

در این کارت تاریخ دقیق برگزاری و حوزه امتحانی و اطلاعت شخصی داوطلب موجود می باشد.

آیا همراه داشتن کارت در سر جلسه آزمون ضروری می باشد؟

بله، چنانچه داوطلبان کارت آزمون را همراه خود نداشته باشند از ورود آن ها به جلسه آزمون ممانعت به عمل می آی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره