مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ چند روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود. این کارت به صورت اینترنتی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. افرادی که هنگام حضور در آزمون کارت ورود به جلسه را به همراه نداشته باشند، مجاز به ورود به سالن‌های آزمون نخواهند بود. بدین ترتیب ضروری است که متقاضیان به موقع نسبت به دریافت این کارت اقدام کنند. داوطلبان هر یک از آزمون‌های تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم با مراجعه به سایت مرتبط قادر خواهند بود تا به کارت آزمون مدارس تیزهوشان را دریافت کنند. در این مقاله در رابطه با زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403 ارائه شده است.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

با تعیین شدن زمان برگزاری آزمون تیزهوشان زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ نیز مشخص خواهد شد. بدین ترتیب تاریخ دسترسی به کارت ورود به جلسه تیزهوشان به طور مستقیم وابسته به تاریخ برگزاری این آزمون است. آزمون تیزهوشان طبق سالیان گذشته اواخر تیرماه برگزار می‌شود. 

پایه تحصیلی زمان انتشار کارت زمان برگزاری آزمون
آزمون ششم به هفتم خرداد ماه اواخر خرداد ماه 1402
آزمون نهم به دهم خرداد ماه اواخر خرداد ماه 1402

متقاضیان آزمون تیز هوشان تقریباً از چهار تا پنج روز قبل از برگزاری آزمون می‌توانند کارت ورود به جلسه را دریافت کنند. دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیز هوشان همانند ثبت نام این آزمون از سایت azmoon.medu.ir امکان پذیر است.

نحوه دریافت کارت آزمون

دریافت کارت آزمون تیز هوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ به صورت اینترنتی انجام می‌گیرد و برای این کار هیچ نیازی به حضور داوطلب نخواهد بود. نحوه دریافت کارت آزمون را در ادامه شرح داده‌ایم.

1️⃣ متقاضیان آزمون ششم به هفتم می‌بایست به سایت pada.medu.ir مراجعه کنند. بر روی گزینه آموزشی کلیک کنید.

آموزشی

2️⃣ بر روی گزینه آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان کلیک کنید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 

3️⃣ در این نام کاربری که همان کد ملی می باشد را همراه رمز عبور ئادا خود وارد کنید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 

4️⃣ در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بر روی لینک فعال دریافت . چاپ کارت آزمون کلیک کنید.  

نکات زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

✅ کارت آزمون تیز هوشان تنها برای ثبت نام کنندگان این آزمون قابل دستیابی است. ثبت نام تیزهوشان در بازه زمانی مشخصی انجام می‌گیرد. ناگفته نماند که هر یک از متقاضیان زمانی ثبت نام خود را تکمیل می‌کنند که هزینه آن را پرداخت کرده باشند. هزینه ثبت نام آزمون نیز می‌بایست به موقع پرداخت شده باشد.

✅ افرادی که خطایی در اطلاعات درج شده در کارت خود مشاهده می‌کنند، می‌بایست نسبت به اصلاح آن اقدام کنند. اصلاح خطاهای اطلاعاتی کارت ورود به جلسه آزمون باید قبل از برگزاری آزمون و در زمان دریافت کارت آزمون تیزهوشان 1402 – 1403 انجام گرفته باشد. متقاضیان برای رفع نقص کارت آزمون تیزهوشان می‌توانند به سازمان آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه کنند. 

چنانچه پیرامون ثبت نام آزمون تیزهوشان ابهامی برایتان وجود دارد، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مشاوران مجموعه دانتل، با این مرکز تماس بگیرید.

بخوانید: نتایج تیزهوشان

برای دریافت مشاوره در زمینه آزمون تیزهوشان 1402 – 1403 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ چه تاریخی می باشد؟

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان چند روز قبل از برگزاری آزمون که معمولا در خرداد ماه برگزار می شود منتشر و در دسترس داوطلبان قرار می گیرد

کارت ورود به جلسه حاوی چه اطلاعاتی می باشد؟

در این کارت تاریخ دقیق برگزاری و حوزه امتحانی و اطلاعت شخصی داوطلب موجود می باشد.

آیا همراه داشتن کارت در سر جلسه آزمون ضروری می باشد؟

بله، چنانچه داوطلبان کارت آزمون را همراه خود نداشته باشند از ورود آن ها به جلسه آزمون ممانعت به عمل می آی

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره