کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد وزارت بهداشت

مدارک ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱

مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱ بایستی که در زمان ثبت نام در آزمون ارشد رشته های علوم پزشکی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی با آدرس الکترونیکی sanjeshp.ir بارگذاری شود. بارگذاری درست مدارک از مهم ترین مراحل نام نویسی است که بایستی مطابق با ویژگی ها و مشخصاتی که در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درج گردیده است، ارسال شود. در ادامه این مطلب اطلاعات کاملی از مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 ارائه کرده ایم.

 

مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱

متقاضیان آزمون ارشد رشته های علوم پزشکی بایستی ابتدا دفترچه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱ را دریافت کنند و مندرجات آن را به طور کامل مطالعه نمایند و در صورتی که واجد شرایط ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱ بودند در زمان ثبت نام مدرک لازم را تهیه کرده و پس از پرداخت هزینه مراحل نام نویسی خود را تکمیل کنند. چنانچه داوطلبان اطلاعات خود را به درستی در سایت نامبرده اسکن و بارگذاری کنند، در نهایت سامانه یک کد پیگیری ثبت نام در اختیار آن ها قرار خواهد داد.

 

عکس پرسنلی داوطلب

برای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت داوطلب بایستی یک قطعه عکس 4*3 را با مشخصات زیر اسکن و بارگذاری نماید. با مشخصات زیر:

✅ عکس ارسال شده باید مربوط به سال جاری باشد.

✅ عکس داوطلب بایستی فاقد علامت مهر، منگنه و هر گونه خدشه باشد.

✅ عکس بایستی با ابعاد 300 * 400 پیکسل بارگذاری شود.

✅ فرمت عکس باید jpg  باشد.

✅ حداکثر حجم عکس ارسالی باید 20 – 100 کیلوبایت باشد.

 

شناسنامه و کارت ملی 

✅ داوطلب بایستی صفحه اول شناسنامه و در صورت وجود توضیحات، صفحه آخر شناسنامه خود را اسکن و بارگذاری کند.

✅ اسکن هر دو سمت کارت ملی نیز باید در سامانه مربوطه ارسال شود.

اگر شناسنامه یا کارت ملی خود را برای جهت تعویض به مراجع مربوطه ارسال کرده اید، می توانید اسکن رسید مربوطه را بارگذاری نمایید

بهتر است در آخر نیز پرینت ثبت نام خود را دریافت کنید تا از صحت مدارکی که بارگذاری کرده اید اطمینان حاصل کنید.

 

مشاوره مدارک ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱

اسکن درست و ارسال صحیح مداک لازم جهت ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بسیار ضروری می باشد. در صورتی که داوطلب برخی مدارک لازم را به اشتباه بارگذاری کند و یا مدرک ناقص ارسال شود، بایستی پذیرای عواقب آن باشد.

مدارکی که در این مقاله بدان اشاره کردیم صرفا مدارکی است که در زمان ثبت نام اینترنتی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نیاز است. در صورتی که داوطلبان پس از برگزاری آزمون و اتمام مهلت انتخاب رشته نیز در کد رشته محلی پذیرفته شوند، بایستی که مدرک مورد نیاز جهت ثبت نام در دانشگاه محل قبولی شامل مدرک تحصیلی نظام وظیفه، وضعیت طرح نیروی انسانی و… را نیز آماده کنند.

در صورتی که پیرامون ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 سوالی دارید، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس حاصل بفرمایید و از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی این مرکز استفاده کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱ شامل چه مدارکی می باشد؟

از مهم ترین مدارکی که متقاضیان بایستی در زمان نام نویسی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی بارگذاری کنند، می توان به عکس پرسنلی، شناسنامه و کارت ملی اشاره کرد.

متقاضیان بایستی که مدرک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱ را در کدام سایت بارگذاری و ارسال کنند؟

بارگذاری مدرک ثبت نام از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور با نشانی اینترنتی “sanjeshp.ir ” امکان پذیر است.

اگر داوطلب شناسنامه و یا کارت ملی خود را برای تعویض به مراجع مربوطه ارسال کرده باشد، چه باید بکند؟

اگر داوطلب شناسنامه و یا کارت ملی خود را برای تعویض به مراجع مربوطه ارسال کرده باشد، می تواند اسکن رسید مربوطه را بارگذاری کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره