کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد وزارت بهداشت

مدارک ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲

کانال تلگرام تحصیلی     

مدارک ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ بایستی که در زمان ثبت نام در آزمون ارشد رشته های علوم پزشکی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی با آدرس الکترونیکی sanjeshp.ir بارگذاری شود. بارگذاری درست مدارک از مهم ترین مراحل نام نویسی است که بایستی مطابق با ویژگی ها و مشخصاتی که در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درج گردیده است، ارسال شود. در ادامه این مطلب اطلاعات کاملی از مدارک ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1402 ارائه کرده ایم.

مدارک ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲

متقاضیان آزمون ارشد رشته های علوم پزشکی بایستی ابتدا دفترچه راهنما را دریافت کنند و مندرجات آن را به طور کامل مطالعه نمایند و در صورتی که واجد شرایط ثبت نام ارشد وزارت بهداشت بودند در زمان نام نویسی مدارک ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ را تهیه کرده و پس از پرداخت هزینه مراحل نام نویسی خود را تکمیل کنند. چنانچه داوطلبان اطلاعات خود را به درستی در سایت نامبرده اسکن و بارگذاری کنند، در نهایت سامانه یک کد پیگیری ثبت نام در اختیار آن ها قرار خواهد داد.

بخوانید: راهنما ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

عکس پرسنلی داوطلب

برای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت داوطلب بایستی یک قطعه عکس 4*3 را با مشخصات زیر اسکن و بارگذاری نماید. مدارک ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ که عکس داوطلب می باشد باید مشخصات زیر را دارا باشد:

✅ عکس ارسال شده باید مربوط به سال جاری باشد.

✅ عکس داوطلب بایستی فاقد علامت مهر، منگنه و هر گونه خدشه باشد.

✅ عکس بایستی با ابعاد 300 * 400 پیکسل بارگذاری شود.

✅ فرمت عکس باید jpg  باشد.

✅ حداکثر حجم عکس ارسالی باید 20 – 100 کیلوبایت باشد.

شناسنامه و کارت ملی | مدارک ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

✅ داوطلب بایستی صفحه اول شناسنامه و در صورت وجود توضیحات، صفحه آخر شناسنامه خود را اسکن و بارگذاری کند.

✅ اسکن هر دو سمت کارت ملی نیز باید در سامانه مربوطه ارسال شود.

اگر شناسنامه یا کارت ملی خود را برای جهت تعویض به مراجع مربوطه ارسال کرده اید، می توانید اسکن رسید مربوطه را بارگذاری نمایید

بهتر است در آخر نیز پرینت ثبت نام خود را دریافت کنید تا از صحت مدارک ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت که بارگذاری کرده اید اطمینان حاصل کنید. برای دریافت و دانلود دفترچه راهنما ثبت‌نام بر روی مقاله زیر کلیک کنید.

مشاوره مدارک ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲

اسکن درست و ارسال صحیح مداک لازم جهت ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بسیار ضروری می باشد. در صورتی که داوطلب برخی مدارک ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 1402 را به اشتباه بارگذاری کند و یا مدرک ناقص ارسال شود، بایستی پذیرای عواقب آن باشد.

مدارک ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت که در این مقاله بدان اشاره کردیم صرفا مدارکی است که در زمان ثبت نام اینترنتی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نیاز است. در صورتی که داوطلبان پس از برگزاری آزمون و اتمام مهلت انتخاب رشته نیز در کد رشته محلی پذیرفته شوند، بایستی که مدرک مورد نیاز جهت ثبت نام در دانشگاه محل قبولی شامل مدرک تحصیلی نظام وظیفه، وضعیت طرح نیروی انسانی و… را نیز آماده کنند.

در صورتی که پیرامون ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 سوالی دارید، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس حاصل بفرمایید و از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی این مرکز استفاده کنید.

همراهان گرامی برای اطلاع از آخرین اخبار تحصیلی می توانید عضو کانال تلگرام مشاوره تحصیلی دانتل کو شوید

برای دریافت مشاوره در زمینه مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

مدارک ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ شامل چه مدارکی می باشد؟

از مهم ترین مدارک ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ که متقاضیان بایستی در زمان نام نویسی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی بارگذاری کنند، می توان به عکس پرسنلی، شناسنامه و کارت ملی اشاره کرد

متقاضیان بایستی که مدارک ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1402 را در کدام سایت بارگذاری و ارسال کنند؟

بارگذاری مدرک ثبت نام از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور با نشانی اینترنتی “sanjeshp.ir ” امکان پذیر است.

اگر داوطلب شناسنامه و یا کارت ملی خود را برای تعویض به مراجع مربوطه ارسال کرده باشد، چه باید بکند؟

اگر داوطلب شناسنامه و یا کارت ملی خود را برای تعویض به مراجع مربوطه ارسال کرده باشد، می تواند اسکن رسید مربوطه را بارگذاری کند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره