کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

اسامی دعوت شدگان مصاحبه فرهنگیان 1400

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان 1400 بایستی با اطلاع از زمان و محل برگزاری مصاحبه دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی ، در این جلسه حضور داشته باشند. تمامی متقاضیانی که به دنبال ورود به دانشگاه های تربیت معلم و ادامه تحصیل برای شغل معلمی می باشند، می توانند پس از شرکت در آزمون سراسری  ۱۴۰۰ چنانچه نمره حدنصاب را کسب کردند و پس از درج کد رشته محل های مربوط به این دانشگاه، دعوت به مصاحبه شدند، سطح آمادگی خود را برای شرکت در مرحله مصاحبه افزایش دهند. در ادامه این مطلب سعی کرده ایم اطلاعات کاملی از زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی دانشگاه فرهنگیان و اسامی پذیرفته شدگان به مصاحبه فرهنگیان 1400 ارائه دهیم.

 

زمان انتشار اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1400

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان بایستی پس از انتخاب رشته و درج کد رشته محل های مربوط به این دانشگاه در فرم انتخاب رشته، منتظر اعلام اسامی باشند تا اگر موفق به کسب حد نصاب نمره شده بودند، خود را جهت شرکت در مرحله مصاحبه آماده کنند.

این اسامی پیش از اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور 1400 و بعد از اتمام مهلت انتخاب رشته منتشر می شود. تاکنون سازمان سنجش اطلاعیه ای پیرامون زمان اعلام اسامی فراخوان به مصاحبه فرهنگیان 1400 منتشر نکرده است، اما می توان پیش بینی کرد همانند سال گذشته این اسامی در اواخر مرداد ماه منتشر گردد.

تاکنون زمان اعلام اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان 1400 منتشر نشده است. به محض انتشار در این مقاله اعلام خواهد شد.

 

 

نحوه مشاهده اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1400

اسامی فراخوان مصاحبه فرهنگیان 1400 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود که اگر قصد دارید از وضعیت خود جهت فراخوان به مصاحبه مطلع شوید، بایستی که طبق مراحل زیر عمل کنید:

1️⃣ وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” شوید.

2️⃣” گزینه ” سراسری ” را از منوی رنگی سمت راست انتخاب نمایید.

3️⃣ در صفحه جدید ایجاد شده گزینه “ اعلام نتیجه رشته های دارای شرايط خاص در آزمون سراسری سال 1400 ” را انتخاب کنید.

4️⃣ در این مرحله دو روش جستجو برای دریافت نتایج پیش روی شما می باشد.

                ? روش اول: بایستی شماره پرونده، نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و سال تولد

                ? روش دوم: شماره داوطلبی، نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و سال تولد 

پس از انتخاب یکی از روش های فوق و تکمیل اطلاعات خواسته شده و همینطور وارد کردن عبارت امنیتی می توانید نتایج اولیه دانشگاه فرهنگیان را دریافت کنید و متوجه شوید آیا جزو اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان 1400 هستید، یا خیر.

❌❌ تاکتون لینک دریافت نتایج رشته های دارای شرایط خاص اعلام نشده است، به محض اعلام راهنمای تصویری را نیز به مطالب فوق اضافه خواهیم کرد. ❌❌ 

 

مشاوره مصاحبه فرهنگیان 1400

متقاضیانی که جزو اسامی مصاحبه فرهنگیان 1400 می باشند، بایستی مدارک لازم را آماده کنند و سطح آمادگی خود را بالا ببرند و  در زمان های اعلام شده به هسته گزینش آموزش و پرورش استان بومی  مراجعه کرده و وارد مرحله مصاحبه شوند. توجه داشته باشید که به طور همزمان با اعلام اسامی فراخوان به مصاحبه فرهنگیان 1400، سازمان سنجش اطلاعیه ای پیرامون زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1400 و نحوه شرکت در آن، مدارک لازم و همینطور آدرس و زمان برگزاری را اطلاع رسانی می کند.

بهتر است شما با کسب اطلاعات لازم، آمادگی خود را جهت شرکت در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1400 آماده کنید. در این مرحله علاوه بر معاینات پزشکی، از شما سوالات علمی دینی، عقیدتی، سیاسی، اجتماعی و … پرسیده می شود که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آن با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید.

 

زمان انتشار اسامی قبولی نهایی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1400

همانطور که اشاره کردیم پس از برگزاری مرحله مصاحبه، نتایج نهایی دانشگاه فرهنگیان همزمان با ننتایج کنکور سراسری 1400 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” اعلام می شود.

داوطلبانی که در مرحله مصاحبه موفق به کسب امتیاز لازم شده باشند، در این مرحله جزو اسامی قبولی های نهایی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1400 خواهند بود و به عنوان داوطلب پذیرفته شده در دانشگاه فرهنگیان شناخته می شوند. 

تاکنون زمان نتایج نهایی دانشگاه فرهنگیان 1400 منتشر نشده است. به محض انتشار در این مقاله اعلام خواهد شد.

داوطلبانی که هم که در مرحله مصاحبه موفق به کسب امتیاز لازم نشده باشند، توسط سازمان سنجش الویت های بعدی آن ها در فرم انتخاب رشته بررسی می شود. لازم است اشاره کنیم که سازمان سنجش پیرامون زمان انتشار اسامی قبولی های نهایی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1400 و اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری، اطلاعیه ای منتشر نکرده است، اما پیش بینی می شود، طبق روال سال های گذشته در اواخر شهریور ماه اعلام گردد.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه دانشگاه فرهنگیان 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان از طریق چه سایتی اعلام می شود؟

از طریق سایت سازمان سنجش sanjesh.org اعلام خواهد شد.ض

زمان اعلام نتایج فراخوان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان چه تاریخی می باشد.

پس از اتمام مهلت انتخاب رشته و پیش از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری اسامی دعوت به مصاحبه منتشر خواهد شد.

متقاضیان دانشگاه فرهنگیان چگونه می توانند اسامی دعوت‌شده به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان را دریافت کنند؟

در متن مقاله به راهنما و نحوه دریافت اسامی دعوت‌شده به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان اشاره کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره