انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان 1400

اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان 1400 در دو مرحله اعلام نتایج اولیه و اعلام نتایج نهایی خواهد بود. رشته های ارائه شده در دانشگاه فرهنگیان همگی جزو رشته هایی هستند که دارای پذیرش نیمه متمرکز می باشند. رشته های نیمه متمرکز و یا رشته های متمرکز با شرایط خاص کنکور سراسری رشته هایی هستند، که متقاصیان علاوه بر شرکت در آزمون کتبی و کسب حد نصاب نمره لازم، بایستی که در دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان شرکت کرده و موفق به کسب امتیاز لازم شوند. بنابراین در نتایج اولیه دانشگاه فرهنگیان، اسامی دعوت شدگان به مرحله مصاحبه اعلام می شود و در نتایح نهایی اسامی پذیرفته شدگان منشتر می شود. در ادامه این مطلب اطلاعات کاملی از اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۰ ارائه کرده ایم.

 

زمان اعلام نتایج اولیه دانشگاه فرهنگیان 1400

 داوطلبانی که در فرم انتخاب رشته خود، کد رشته محل های مربوط به دانشگاه فرهنگیان را درج کرده اند، چنانچه  حد نصاب نمره لازم را داشته باشند، به صورت چندبرابر ظرفیت دعوت به مصاحبه خواهند شد. نتیجه اولیه دانشگاه فرهنیگان پس از اتمام مهلت انتخاب رشته و قبل از اعلام نتیجه نهایی منتشر می شود.

 تاکنون سازمان سنجش اطلاعیه ای پیرامون زمان اعلام نتیجه اولیه دانشگاه فرهنگیان 1400 منتشر نشده است، پیش بینی می شود در اواخر مرداد ماه باشد. به محض دریافت اخبار جدید، زمان دقیق را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

نتایج دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1400 در تاریخ 31 مرداد ماه اعلام شد.

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد. که پذیرفته شدگان بایستی به همراه مدارک لازم در زمان های اعلام شده به هسته گزینش آموزش و پرورش استان بومی مراجعه کرده و وارد مرحله مصاحبه شوند.

بخوانید: نتایج کنکور 1400

 

نحوه دریافت نتایج اولیه دانشگاه فرهنگیان 1400

همانطور که اشاره کردیم نتایج اولیه دانشگاه فرهنگیان از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود که مراحل دریافت آن به شرح موارد زیر می باشد: 

1️⃣ وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” شوید.

2️⃣ گزینه ” سراسری ” را از منوی رنگی سمت راست انتخاب نمایید.

سراسری

3️⃣ در صفحه جدید ایجاد شده گزینه ” نتايج رشته های دارای شرايط خاص در آزمون سراسری سال 1400 ” را انتخاب کنید.

اعلام-نتیجه-رشته-های-دارای-شرایط-خاص-در-آزمون-سراسری-سال

4️⃣ در این مرحله دو روش جستجو برای دریافت نتایج پیش روی شما می باشد.

                 روش اول: شماره پرونده، نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و سال تولد

                 روش دوم: شماره داوطلبی، نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و سال تولد 

شماره-داوطلبی-و-شماره-شناسنامه

یکی از روش های فوق را انتخاب کرده و پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده و وارد کردن عبارت امنیتی، نتیجه اولیه دانشگاه فرهنگیان را دریافت کنید. به محض اعلام نتایج اولیه دانشگاه فرهنگیان 1400، راهنمای تصویری را نیز به مطالب فوق اضافه خواهیم کرد.

 

زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه فرهنگیان 1400

پس از برگزاری مرحله مصاحبه و همینطور معاینات پزشکی از داوطلبان دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، متقاضیانی که در مصاحبه حضور داشته اند، به دنبال دریافت نتیجه نهایی خود هستند.

نتیجه نهایی دانشگاه فرهنگیان به طور همزمان با نتایج انتخاب رشته کنکور 1400 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود. تاکنون زمان اعلام نتیجه نهایی انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان 1400 از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است، اما با توجه به تاریخ برگزاری کنکور سراسری، پیش بینی می شود این مرحله در اواسط شهریور ماه باشد.

چنانچه اخبار جدیدی پیرامون اعلام نتیجه نهایی دانشگاه فرهنگیان 1400 دریافت کنیم، در این قسمت از مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد. همینطور شما متقاضیان گرامی دانشگاه فرهنگیان از طریق تماس تلفنی با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل نیز می توانید از آخرین اخبار اعلام نتیجه نهایی دانشگاه فرهنگیان 1400 مطلع شوید.

 

نحوه دریافت نتایج

اگر در مرحله مصاحبه دانشگاه فرهنگیان شرکت داشته اید، می توانید در تاریخ های اعلام شده از سوی سازمان سنجش طبق مراحل زیر برای دریافت نتیجه نهایی دانشگاه فرهنگیان 1400، اقدام نمایید.

1️⃣ آدرس سایت سازمان سنجش آموزش کشور با آدرس الکترونیکی ” sanjesh.org ” را در مرورگر خود جستجو کنید.

2️⃣ از منوی رنگی سمت راست سایت بر روی گزینه ” سراسری ” کلیک کنید.

سراسری

3️⃣ در صفحه جدید ایجاد شده،  گزینه ” نتایج نهایی آزمون سراسری رشته های با سال 1400 ” را انتخاب نمایید.

4️⃣ از طریق یکی از دو روش جستجو به شرح موارد زیر، نتیجه نهایی دانشگاه فرهنگیان 1400 را دریافت کنید.

                 روش اول: شماره داوطلبی و شماره شناسنامه

                 روش دوم: شماره پرونده و شماره شناسنامه

ششماره-پرونده

پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، می توانید نتایج خود را دریافت نمایید. لازم است اشاره کنیم داوطلبانی که در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان موفق به کسب امتیاز لازم نشوند، در کد رشته محل دانشگاه فرهنگیان پذیرفته نمی شوند اما الویت بعدی انتخاب رشته آن ها بررسی خواهد شد.

بخوانید: راهنما کامل مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1400

 

مشاوره مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1400

پس از اعلام نتایج نهایی دانشگاه فرهنیگان که به صورت همزمان با نتایج نهایی انتخاب رشته دانشگاه های سراسری انجام می شود، بدیهی است که تمامی کسانی که در مرحله مصاحبه شرکت کرده بودند، موفق به کسب نتیجه قبولی نمی شوند، چراکه اسامی به صورت چند برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه شده بودند. برای اطلاع از نتایج رشته های دارای شرایط خاص کنکور سراسری 99 | زمان اعلام و نحوه مشاهده کلیک کنید.

این دسته از افراد می توانند به عنوان گزینه آخر در تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان که پس از اعلام نتایج نهایی دانشگاه فرهنگیان در کد رشته محل هایی که ظرفیت آن ها تکمیل نشده است، انجام می گیرد، شرکت کنند. برای اطلاع از زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1400 کلیک کنید.

اگر شما هم قصد شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان را دارید، برای اینکه در این شانس مجدد موفق به کسب نتیجه قبولی شوید، حتما با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید تا از روش های کسب آمادگی برای موفقیت در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان مطلع گردید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه دانشگاه فرهنگیان 1400 ، می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

اعلام نتیجه دانشگاه فرهنگیان در چند مرحله می باشد؟

اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان در دو مرحله اعلام نتایج اولیه (اسامی دعوت شدگان به مرحله مصاحبه) و اعلام نتایج نهایی (اسامی پذیرفته شدگان نهایی) انجام می شود.

آیا پس از نتایج اولیه دانشگاه فرهنگیان ، اسامی دعوت شدگان به مصاحبه مشخص می شود؟

بله، پس از اعلام نتایج داوطلبانی که موفق به کسب حد نصاب نمره قبولی شده اند، به صورت چند برابر ظرفیت دعوت به مصاحله می شوند.

زمان اعلام نتایج دانشگاه چه تاریخی است؟

نتایج نهایی دانشگاه فرهنگیان معمولا در نیمه دوم شهریور ماه می باشد. در متن مقاله زمان دقیق را اعلام کرده ایم.

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

  1. سلام بنده کد پنج خورده بود توی کارنامه به هسته گزینش استان مراجعه کردم و فرم اعتراضی رو پر کردم
    نتایج کی اعلام میشه! ؟و چه سامانه ای!؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره