کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس کنکور ۱۴۰۰

رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. داوطلبانی که پس از دریافت نتایج اولیه خود، قصد دارند یک انتخاب رشته محتاطانه و در واقع با آگاهی قبلی انجام دهند، بایستی که از سرفصل های امتحانی این آزمون مطلع باشند تا بتوانند نسبت به رتبه‌ای که به دست آورند یک دید کلی کسب کنند. دانشگاه های پردیس خودگردان دانشگاه هایی هستند که در واقع قبولی‌های راحت تری را برای داوطلبان فراهم می‌کنند. در ادامه این مطلب تعدادی از آخرین رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی عمران پردیس خودگردان کنکور 1400 ارائه کرده ایم.

 

رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰

پس از بررسی کارنامه اولیه، داوطلبی که قصد انتخاب رشته مهندسی عمران را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارد، بایستی یک دید کلی از محدوده قبول شدن این رشته متناسب با رتبه‌ای که کسب کرده است، بدست آورد. رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان در سال‌های گذشته را به داوطلبان می‌دهد.

دانشگاه های پردیس خودگردان دانشگاه هایی هستند که قبولی راحت‌تری برای داوطلبان دارند، اما نه بدین معنا که تمامی رتبه‌ها شانس قبولی دارند. با توجه به امتیاز بالای این دانشگاه ها و همینطور پرمتقاضی بودن رشته مهندسی عمران، قبولی در این دانشگاه ها نیازمند کسب رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس می‌باشد، اما نسبت به دوره های روزانه دانشگاه های سراسری قبولی راحت تری دارند. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی ۱۴۰۱ در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

منطقه یک 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران 2141
دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران 2658

منطقه دو | رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 2968
دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران 3291

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 1195
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 1292

داوطلبان عزیز بایستی توجه داشته باشند که جداول بالا رتبه‌های آخرین نفرات پذیرفته شده در دانشگاه های پردیس خودگردان مربوط به سال 1400 می‌باشد و ممکن است در سال های آینده برخی شرایط همچون ظرفیت دانشگاه ها برای این رشته تغییر کند که مسلما رتبه‌ها نیز اندکی تغییر خواهد کرد، اما با این حال نیز رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان سال های گذشته بهترین منبع برای تخمین شانس قبولی می‌باشد.

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور ۱۴۰۱ 👉

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱ 

انتخاب رشته ریاضی ۱۴۰۱ در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می‌گیرد که داوطلبان باید براساس رتبه و ترازی که در کارنامه کنکور برای آنها درج شده است، نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند. 

توصیه ما به شما این است که هرگز با اطلاعات ناقص دست به انتخاب رشته نزنید، اگر شما رتبه بسیار خوب یا در حد متوسطی را به دست آورده باشید با انتخاب رشته غلط که نشات گرفته از ناقص بودن اطلاعات است، زحمات چندساله خود را به هدر خواهید داد و اگر هم که رتبه نه چندان مناسبی را به دست آورده باشید، موقعیت حساس تر است چرا که شانس قبولی شما در بسیاری از دانشگاه ها و رشته ها وجود دارد که از آنها غافل هستید و با ندانستن این اطلاعات، انتخاب رشته را غلط انجام می‌دهید. 

بنابراین حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱ و رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی عمران ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی عمران ۹۹

بخوانید: رتبه لازم برای قبولی مهندسی عمران پردیس ۹۹

برای دریافت مشاوره در زمینه مهندسی عمران می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

آیا رشته مهندسی عمران در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

بله، رشته مهندسی عمران علاوه بر دوره های روزانه، شبانه، غیرانتفاعی و پیام نور در دانشگاه های پردیس خودگردان نیز ارائه می‌گردد.

داوطلبان کنکور سراسری که قصد انتخاب رشته مهندسی عمران را دارند، از چه طریقی می‌توانند از آخرین رتبه‌های قبولی مطلع شوند؟

ما در این مقاله از سایت دانتل، تعدادی از آخرین رتبه‌های قبولی را در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه کرده ایم که تمامی داوطلبان می‌توانند از آن ها جهت تخمین رتبه قبولی خود استفاده کنند.

آیا سهمیه مناطق در قبولی داوطلبان در رشته مهندسی عمران در دانشگاه های پردیس خودگردان موثر است؟

بله، پذیرش داوطلبان در دانشگاه های پردیس خودگردان بر اساس رتبه سهمیه آنها خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره