کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان ۱۴۰۱ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه ریاضی را انتخاب کرده اند، می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. داوطلبانی که پس از دریافت نتایج اولیه خود، قصد دارند یک انتخاب رشته محتاطانه و در واقع با آگاهی قبلی انجام دهند. دانشگاه های پردیس خودگردان دانشگاه هایی هستند که در واقع قبولی‌های راحت تری را برای داوطلبان فراهم می‌کنند. در ادامه این مطلب تعدادی از آخرین رتبه رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان ۱۴۰۱ را ارائه کرده ایم.

 

رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰

پس از بررسی کارنامه اولیه، داوطلبی که قصد انتخاب رشته مهندسی عمران را در دانشگاه های پردیس خودگردان دارد، بایستی یک دید کلی از محدوده قبول شدن این رشته متناسب با رتبه‌ای که کسب کرده اند، بدست آورند. رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان ۱۴۰۱ این امکان را به داوطلبان می‌دهد.

دانشگاه های پردیس خودگردان دانشگاه هایی هستند که قبولی راحت‌تری برای داوطلبان دارند، اما نه بدین معنا که تمامی رتبه‌ها شانس قبولی دارند. با توجه به امتیاز بالای این دانشگاه ها و همینطور پرمتقاضی بودن رشته مهندسی عمران، قبولی در این دانشگاه ها نیازمند کسب رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس می‌باشد، اما نسبت به دوره های روزانه دانشگاه های سراسری قبولی راحت تری دارند. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

 

منطقه یک 

آخرین رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می‌باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران 2382
دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران 2911

 

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار بر روی تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در قسمت سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو و عضو شوید.

 

منطقه دو | رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان 1401

آخرین رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان 1401 در این سهمیه به شرح زیر می‌باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 3200
دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران 3498

منطقه سه

آخرین رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می‌باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 1388
دانشگاه صنعتی اميرکبير – تهران 1416
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور ۱۴۰۲ 👉

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱ 

انتخاب رشته ریاضی در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می‌گیرد. داوطلبان باید براساس رتبه و ترازی که در کارنامه کنکور برای آن‌ها درج شده است، نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند.

توصیه ما به شما این است که هرگز با اطلاعات ناقص دست به انتخاب رشته نزنید. اگر شما رتبه بسیار خوب یا در حد متوسطی را به دست آورده باشید، با انتخاب رشته غلط که نشات گرفته از ناقص بودن اطلاعات است، زحمات چندساله خود را به هدر خواهید داد.

اگر هم که رتبه نه چندان مناسبی را به دست آورده باشید، موقعیت حساس‌تر است چرا که شانس قبولی شما در بسیاری از دانشگاه ها و رشته ها وجود دارد که از آن‌ها غافل هستید و با ندانستن این اطلاعات، انتخاب رشته را نادرست انجام می‌دهید.

تنها اطلاع از رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان ۱۴۰۱ برای قبولی دانشگاه کافی نیست. بنابراین حتما از کمک مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید.

مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری می‌باشد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱  همین حالا با شماره های درج شده در پایین صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی عمران ۱۴۰۱

بخوانید: رتبه پذیرفته شدگان مهندسی عمران ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه پذیرفته شدگان مهندسی عمران پردیس ۱۴۰۰

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. آیا رشته مهندسی عمران در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

    بله، رشته مهندسی عمران علاوه بر دوره های روزانه، شبانه، غیرانتفاعی و پیام نور در دانشگاه های پردیس خودگردان نیز ارائه می‌گردد.

  2. داوطلبان کنکور سراسری که قصد انتخاب رشته مهندسی عمران را دارند، از چه طریقی می‌توانند از رتبه قبولی مهندسی عمران پردیس خودگردان ۱۴۰۱ مطلع شوند؟

    ما در این مقاله از سایت دانتل، تعدادی از آخرین رتبه‌های قبولی را در دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه کرده ایم که تمامی داوطلبان می‌توانند از آن ها جهت تخمین رتبه قبولی خود استفاده کنند.

  3. آیا سهمیه مناطق در قبولی داوطلبان در رشته مهندسی عمران در دانشگاه های پردیس خودگردان موثر است؟

    بله، پذیرش داوطلبان در دانشگاه های پردیس خودگردان بر اساس رتبه سهمیه آن ها خواهد بود.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره