انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی پرستاری پردیس کنکور ۱۴۰۰

رتبه قبولی پرستاری پردیس خودگردان کنکور ۱۴۰۰ چند می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه تجربی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. پذیرش رشته پرستاری دانشگاه پردیس خودگردان نیازمند انجام برنامه ریزی منسجم است. اساتید دانشگاه پردیس با اساتید دوره روزانه دانشگاه دولتی مشترک هستند که نشان دهنده سطح علمی بالای این واحدها است. به همین دلیل تعداد متقاضیان تحصیل در این دانشگاه ها قابل توجه است. این مطلب نشان دهنده اهمیت برنامه ریزی دقیق برای کسب آمادگی است. برای اطلاع از موثر و مفید بودن مطالعات داوطلبان، استفاده از یک معیار برای سنجش نتایج ضرورت دارد. بهترین معیار در دسترس داوطلبان آخرین رتبه قبولی پذیرفته شدگان سنوات گذشته است. در ادامه آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری پردیس خودگردان بین الملل کنکور ۱۴۰۰ برای علاقه مندان این رشته را ارائه می‌کنیم.

رتبه قبولی پرستاری پردیس کنکور ۱۴۰۰

بررسی رتبه و تراز پذیرفته شدگان سنوات قبل کمک شایانی برای انجام برنامه ریزی مطالعاتی به داوطلبان می‌نماید. همچنین با استفاده از اعداد و ارقام کارنامه پذیرفته شدگان سالهای قبل، می‌توان رتبه تقریبی داوطلبان را تخمین زد. آخرین رتبه قبولی، شاخصی برای سنجش داوطلبان است. چنانچه نتایج اکتسابی داوطلبان با این اعداد تفاوت زیادی داشته باشد، با اصلاح برنامه مطالعاتی می‌توان به نتایج مطلوب دست یافت. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

در ادامه رتبه قبولی پرستاری پردیس برای تسهیل دسترسی داوطلبان ارائه شده است. رتبه ها به تفکیک سهمیه مناطق دسته بندی و ارائه شده است تا از اتلاف وقت داوطلبان جلوگیری شود. رتبه داوطلبان درسهمیه ایثارگری  نیز در جدولی اختصاصی درج شده است. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

منطقه یک | رتبه قبولی پرستاری پردیس کنکور ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 6525
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 12037

منطقه دو 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 7045
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 11220
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 13025

منطقه سه | رتبه قبولی پرستاری پردیس کنکور ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 8400
دانشگاه علوم پزشکی تهران 6698
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 7102
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 9810
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته تجربی

آخرین رتبه و تراز قبولی پرستاری شاخصی برای برنامه ریزی و سنجش داوطلبان است. اما همواره استفاده از این اطلاعات برای داوطلبان ابهام برانگیز است. در واقع این اعداد و ارقام درج شده در کارنامه پذیرفته شدگان نیست که به عنوان معیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. نکته قابل توجه در این رابطه تحلیل اطلاعات است. چنانچه فرد تحلیل گر خبره و متخصص باشد، نتایج حاصل از بررسی و تحلیل بسیار مناسب و مفید خواهد بود. اما در صورتی که تحلیل کننده اطلاعات، دانش کافی نداشته باشد، نتایج حاصل بی ارزش خواهد بود. کارشناسان متبحر مرکز دانتل آماده پاسخگویی به ابهامات داوطلبان هستند. مشورت با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل می‌تواند باعث اطمینان خاطر داوطلبان گردد.

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری پردیس کنکور ۱۴۰۰ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

رتبه و تراز پذیرفته شدگان پرستاری پردیس کنکور ۱۴۰۰ در چه بازه ای قرار دارد؟

اطلاعات دقیق در این رابطه در متن مقاله عنوان شده است.

آیا بررسی کارنامه پذیرفته شدگان سنوات گذشته برای داوطلبان مفید است؟

بله، اطلاعات کارنامه پذیرفته شدگان قبل معیاری برای سنجش داوطلبان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره