تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401 | زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه

در سراسر کشور مدارس خوب و برجسته زیادی وجود دارد که از بهترین آنها می‌توان به مدارس نمونه دولتی اشاره کرد. این مدارس به دلیل ارائل امکانات آموزشی بالا بسیار مورد توجه دانش آموزان و خانواده ها قرار دارد. ورود به این مدارس تحت شرایط خاصی صورت می‌گیرد به طوری که در مقطع ششم داوطلبان بایستی با مراجعه حضوری و پذیرش براساس سوابق تحصیلی و در مقطع دهم نیز با شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و کسب قبولی در این آزمون وارد این مدارس شوند. در راستای همین توضیحات و به منظور راهنمایی بیشتر متقاضیان تحصیل در مدارس نمونه دولتی، در ادامه این مطالب اطلاعاتی پیرامون برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401 ارائه کرده ایم.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

 

برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

در سالهای گذشته آزمون نمونه دولتی برای ورود دانش آموزان به این مدارس در مقاطع هفتم و دهم برگزار می‌گردید. طی سالهای اخیر تغییراتی در روند برگزاری آزمون نمونه دولتی ایجاد شد، به طوری که آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم حذف گردید و این مدارس به مدارس هیات امنایی تبدیل شدند و داوطلبان بایستی برای ورود به این مدارس در مقطع هفتم، به یکی از این مدارس مراجعه کنند و در جهت ثبت نام نمونه دولتی 1400 خود اقدام کنند. داوطلبانی که دارای سوابق تحصیلی بهتری باشند، با توجه به محل سکونتشان از شانس بیشتری برخوردار خواهند بود.

اما آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نهم به دهم همانند سال‌های گذشته برگزار می‌گردد و داوطلبان باید در زمان های مقرر و از طریق سایت های مربوطه در این آزمون ثبت نام کنند و در حلسه آزمون حضور داشته باشند در ادامه اطلاعاتی ارائه شده است که مربوط  به آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 _ 1401 می‌باشد.

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401

داوطلبانی که قصد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 را دارند، بایستی توجه داشته باشند که ثبت نام آزمون نمونه دولتی به صورت هماهنگ کشوری اما از طریق سایت های مجزا انجام می‌شود، به طوری که داوطلبان بایستی به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان محل سکونت خود مراجعه کنند و اقدامات لازم را انجام دهند.

در سالهای گذشته ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم اواسط فروردین ماه انجام شد. پیش بینی می‌شود امسال نیز در همین بازه زمانی، ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 انجام شود.

تاکنون زمان دقیق ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 از سوی هیچ سازمانی منتشر نگردیده است اما به محض دریافت اخبار جدید، مطالب این مقاله نیز بروزرسانی خواهد شد.

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

در سالهای گذشته آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 در تابستان برگزار می‌شد که امسال نیز طبق آخرین اخبار این آزمون در روز جمعه مورخ 20 تیرماه سال 1400 برگزار خواهد شد.

بهتر است داوطلبان و متقاضیان تحصیل در این مدارس در روزهای نزدیک به برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

بخوانید: زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1400

برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی | کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401

با توجه به اینکه فقط آزمون نمونه دولتی نهم به دهم برگزار می‌گردد بنابراین داوطلبان این آزمون باید برای ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم کارت ورود به جلسه خود را دریافت کند چراکه از الزامات شرکت در جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم می‌باشد.

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 چند روز پیش از برگزاری آزمون نمونه دولتی در سایت های استانی ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 فعال می‌گردد و تمامی داوطلبان موظف هستند در تاریخ های اعلام شده در جهت انتشار کارت به سایت های مربوطه مراجعه کرده و کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

در کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 اطلاعاتی شامل زمان برگزاری آزمون، محل برگزاری آزمون، شماره داوطلبی، مشخصات فردی، عکس داوطلب، مدرسه تحصیل، رشته مورد تقاضا، اولویت انتخاب مدارس و نشانی دقیق حوزه امتحانی درج شده است.

بخوانید: کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 1400

زمان دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 1400 – 1401

همانطورکه گفته شد کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 در یک بازه زمانی چند روزه تا هفته پیش از برگزاری آزمون از طریق سایت های ثبت نام آزمون نمونه دولتی هر استان قابل دریافت است. برای مشاهده و مطالعه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 کلیک کنید.

طبق توضیحات فوق و با توجه به اینکه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 در روز جمعه مورخ 20 تیرماه برگزار خواهد شد، بنابراین پیش بینی می‌شود که کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 1400 – 1401 در یک بازه زمانی پنج روز تا یک هفته از سایت‌های مربوطه منتشر گردد.

داوطلبان توجه داشته باشند که زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 در هر استان متفاوت است. تاکنون نیز زمان دقیقی برای دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون در هیچ سایت استانی منتشر نگردیده است و زمان گفته شده نیز تقریبی می‌باشد، اما به محض دریافت اخبار جدید این مقاله نیز بروزرسانی خواهد شد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 1400 – 1401

تمامی متقاضیان که قصد دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 و شرکت در آزمون را دارند، کافی است طبق مراحل زیر پیش رفته و کارت ورود به جلسه آزمون خود را دریافت کنند. ممکن است مراحل دریافت کارت ورود به جلسه در سایت های مختلف کمی متفاوت باشد اما روند کلی دریافت این کارت طبق مراحل زیر می‌باشد.

بخوانید: نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 1400

  • مرحله اول: تمامی مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی از طریق سایتهای استانی انجام می‌شود، بنابراین داوطلبان بایستی پس از در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم، به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان محل سکونت خود مراجعه کنند.
  • مرحله دوم: در صفحه باز شده بایستی”  کد ملی داوطلب ” و اطلاعات خواسته شده را وارد کنند تا بتوانند وارد سامانه شوند.
  • مرحله سوم: چنانچه در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 باشیم، لینک مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه فعال خواهد بود. بنابراین داوطلبان باید بر روی گزینه ” دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ” کلیک کرده و کارت خود را دریافت کنند.

تمامی داوطلبان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 باید از کارت ورود به جلسه خود پرینت تهیه کنند و روز برگزاری آزمون همراه خود داشته باشند، چرا که از الزامات ورود به جلسه آزمون می‌باشد.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401

یک بازه زمانی چند روزه پیش از برگزاری آزمون نمونه دولتی برای دریافت کارت ورود با جلسه خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم تمامی متقاضیان که برایشان کارت ورود به جلسه منتشر شده است، در روزهای ابتدایی مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401، کارت خود را از سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان محل سکونت خود دریافت کنند، تا در صورتی که در کارت و اطلاعاتشان مغایرتی وجود داشت، بتوانند نسبت به رفع آن اقدام کنند.

چنانچه اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 مربوط به داوطلبی با اطلاعات شناسنامه ای و ثبت نامی او  مغایرت داشته باشد از ورود او به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد، بنابراین بهتر است اگر داوطلبی متوجه اشتباه سیستمی در کارت ورود به جلسه خود شد، سریعا قبل از روز برگزاری آزمون نسبت به رفع نقص آن اقدام کند.

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401

نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 پس از گذشت یک بازه زمانی 10 تا 15 روز پس از برگزاری آزمون از سایتهای ثبت نام آزمون نمونه دولتی منتشر می‌گردد.

داوطلبانی که طبق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 موفق به کسب قبولی در مدرسه موردنظرشان شده اند، بایستی در تاریخ های مقرر برای ثبت نام در مدرسه موردنظر اقدام کنند.

تاکنون زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401از سوی هیچ سایتی اعلام نشده است. همچنین زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم نیز برای هر استان متفاوت می‌باشد، به محض دریافت اخبار جدید، مطالب این قسمت نیز بروزرسانی شده و تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم را قرار خواهیم داد. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

بخوانید: نتایج آزمون نمونه دولتی 1400

برای دریافت مشاوره در زمینه برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا