مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

نحوه ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

کانال تلگرام تحصیلی     

نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی هر استان می باشد.  آزمون نمونه دولتی نهم به دهم هر ساله توسط اداره آموزش و پرورش هر استان برای جذب دانش آموزان با استعداد و با انگیزه انجام می گردد. ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم در تمامی استان ها در یک تاریخ مشخصی انجام می شود اما هر دانش آموز و متقاضی نام نویسی در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم، باید به سایت استان محل زندگی خود مراجعه کرده و مراحل ثبت نام خود را انجام دهد. در ادامه این مطلب اطلاعاتی پیرامون نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 ارائه کرده ایم.

 

نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

اگر تصمیم بر ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 را دارید، ابتدا از طریق سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان محل زندگی خود ” دفترچه راهنما ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 ” را دریافت کنید و تمامی مندرجات آن را مطالعه نمایید.

چنانچه مطابق دفترچه نامبرده دارای تمامی شرایط لازم برای شرکت در این آزمون بودید، می توانید با طی کردن مراحل نحوه ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم که در ادامه به آن اشاره کرده ایم، نام نویسی اینترنتی خود را انجام دهید. از آنجایی که ثبت نام آزمون نمونه دولتی به صورت مجزا و استانی انجام می گردد، روند ثبت نام ممکن است در تمامی سایت ها با تفاوت هایی همراه باشد، اما مراحل کلی با یکدیگر مشابه است.

 

ورود به سایت ثبت نام نمونه دولتی استان سکونت خود

همانطور که اشاره کردیم ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت استانی و از طریق سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم یه دهم هر استان به صورت مجزا انجام می شود. بنابراین لازم است هر داوطلب از سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان محل زندگی خود مطلع شده و به آن مراجعه کند. 

👇👇 در ادامه لینک سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم هر استان را به صورت مجزا قرار داده ایم 👇👇

 

درج کد ملی و رمز همگام

مرحله دوم نحوه ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم پس از مراجعه به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم، وارد کردن اطلاعاتی شامل ” کد ملی ” به عنوان شناسه کاربری و ” رمز عبور همگام ” به عنوان رمز ورود می باشد. با وارد کردن این اطلاعات داوطلب وارد پرتال خود می شود و می تواند از طریق پرتال خود مراحل نام نویسی را طی کند.

❌❌ برای دریافت رمز عبور همگام باید به صورت حضوری به مدیر مدرسه محل تحصیلی مراجعه کنید و یا از کارشناس بخش فناوری اطلاعات اداره آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود این رمز را دریافت نمایید ❌❌

 

تکمیل اطلاعات و بارگذاری عکس

در مرحله سوم داوطلبان باید با دسترسی به فرم اینترنتی تقاضانامه، اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنند. برای تکمیل فرم تقاضانامه متقاضیان به اطلاعاتی شامل  نام و نام خانوادگی، کد ملی، جنسیت، نام و کد دبیرستان، منطقه و استان محل تحصیل و نوع سهمیه و … نیاز دارند.

پس از تکمیل این اطلاعات لازم است که داوطلبان عکس خود را با مشخصات گفته شده همچون ابعاد 3×4، زمینه سفید، فرمت jpg، حداکثر حجم 300kb و … در سامانه بارگذاری کنند.

 

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی

ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم نیازمند پرداخت هزینه ثبت نام می باشد. داوطلبان موظف هستند مبلغی برابر با هزینه در نظر گرفته شده توسط آموزش و پرورش به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون پرداخت کنند.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به کمک کارت بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم و یا رمز پویا می باشد، امکان پذیر است. (هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم در سال گذشته 25 هزار تومان بوده است)

 

دریافت رسید و شماره پیگیری

در صورتی که داوطلب تمامی مراحل ثبت نام در آزمون نمونه دولتی را به درستی انجام دهد، سامانه یک کد را به عنوان کد پیگیری ثبت نام به او خواهد داد. بهتر است تمامی داوطلبان از رسید و کد پیگیری ثبت نام خود یک برگه پرینت دریافت کنند.

 

سایت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

از آنجایی که چندین بار اشاره کردیم، نحوه ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم به صورت استانی انجام می شود و هر داوطلب موظف است جهت تکمیل مراحل نام نویسی خود به سایت ثبت نام مدرسه نمونه دولتی استان محل سکونتش مراجعه کند، لازم دانستیم در این قسمت سایت تمامی استان ها را برای شما عزیزان قرار دهیم.

استان آدرس سامانه
استان آذربایجان شرقی namatest.ir
استان آذربایجان غربی snj.awaedu.ir
استان اردبیل 217.219.153.218
استان اصفهان sanjesh.isfedu.ir
استان البرز azmoon.albmedu.ir
استان ایلام ilam.natije.ir
استان بوشهر buedu.ir
استان تهران azmoon.tehranedu.ir
استان شهرستان های تهران sanjesh.teo.ir
استان چهارمحال و بختیاری sanjesh.chbedu.ir
استان خراسان جنوبی azmoon.skedu.ir
استان خراسان رضوی 10.69.78.13
استان خراسان شمالی azmoon.nkhedu.ir
استان خوزستان azmoon.khouzedu.ir
استان زنجان sabtenam.zanjanedu.ir
استان سمنان iranschl.ir
استان سیستان و بلوچستان 78.38.114.105
استان فارس sanjesh.farsedu.ir
استان قزوین nemooneh.qazvinedu.ir
استان قم qom.natije.ir
استان کردستان 10.249.7.204
استان کرمان sanjesh.kermanedu.ir
استان کرمانشاه azmoonkedu.ir
استان کهگیلویه و بویراحمد azmoon.kbedu.ir
استان گلستان nemooneh.goledu.ir
استان گیلان sanjesh.giledu.ir
استان لرستان lorestan.natije.ir
استان مازندران 217.219.172.53
استان مرکزی markazi.natije.ir
استان هرمزگان 10.187.50.22
استان همدان hamedan.natije.ir
استان یزد result.yazdedu.ir

 

مشاوره نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

آنچه که در زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 حائز اهمیت است این است که متقاضیان تمامی اطلاعات خود را به درستی وارد کنند. اگر در هر کدام از مراحل نحوه ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم با مشکل مواجه شدید. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند. 

همینطور لازم است اشاره کنیم که شما دانش آموزان و اولیا گرامی می توانید با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره تحصیلی دانتل، نحوه ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم خود را به مشاوران ما بسپارید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ به چه صورت می باشد؟

هر داوطلب بایستی جهت تکمیل مراحل ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی در استان محل زندگی خود مراجعه کند که به مراحل آن در متن مقاله فوق اشاره کردیم.

ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 از طریق کدام سایت انجام می شود؟

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ برای هر استان متفاوت است. برای اطلاع از سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم استان محل زندگی خود به جدول ارائه شده در متن مراجعه کنید.

متقاضیان جهت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401- 1402 به چه اطلاعاتی نیاز دارند؟

برای تکمیل مراحل ثبت نام و دسترسی به فرم تقاضانامه اینترنتی ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402  متقاضیان بایستی که کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد کنند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره