مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

مهلت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

کانال تلگرام تحصیلی     

مهلت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام می گردد. علاقه مندان به شرکت در آزمون نهم به دهم در صورتی که مطابق دفترچه راهنما واجد الشرایط هستند. می توانند در تاریخ‌های اعلام شده نسبت به تکمیل اینترنتی فرم تقاضانامه خود اقدام نمایند. متقاضیان لازم است توجه داشته باشند که ثبت نام داوطلبان خارج از این بازه زمانی امکان پذیر نمی باشد. در ادامه به مهلت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1402 – 1403 پرداخته ایم.

مهلت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم در کلیه استان ها در یک بازه زمانی انجام می گردد. علاقه مندان به نام نویسی در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم می توانند در بازه‌های زمانی به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان محل زندگی خود مراجعه کنند. سپس نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه نام نویسی در این آزمون اقدام کنند.

مهلت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ تاکنون اعلام نشده است. پیش بینی می شود ثبت‌نام در فروردین ماه 1402 باشد.

ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم خارج از بازه زمانی امکان پذیر نمی باشد. تاکنون پیرامون مهلت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1402 – 1403 اطلاعیه ای از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام نشده است. پیش بینی می‌شود این فرآیند همانند سال‌های گذشته در اواخر فروردین و یا اوایل اردیبهشت ماه به مدت 10 روز انجام گردد.

به محض دریافت اخبار جدیدی پیرامون مهلت ثبت نام این مقاله بروزرسانی و تاریخ دقیق را اعلام خواهیم کرد. توصیه می‌کنیم حتما پیش از اقدام به ثبت‌نام در آزمون مقاله راهنما زیر را مطلالعه نمایید تا از تمامی قواین و شرایط شرکت در آزمون آگاهی یابید.

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام نمونه دولتی

تمدید مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1402 – 1403

هر ساله زمان ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم در اوایل فصل بهار اعلام می گردد. بسیاری از علاقه مندان به شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم از نام نویسی در این مرحله جا می‌مانند و نمی‌توانند در بازه زمانی نام نویسی خود را تکمیل کنند. 

به همین منظور زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی چند روز دیگر تمدید می‌شود. تا جاماندگان از مرحله نام نویسی نیز موفق به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام شوند.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ به صورت محدود و برای چند روز می باشد. این زمان برای هر استان به صورت جداگانه و از سوی سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی مربوط به همان استان اعلام می گردد. 

تا کنون هیچ کدام از سایت‌های استانی ثبت نام آزمون نمونه دولتی، اطلاعیه ای پیرامون تمدید زمان ثبت‌نام آزمون نهم به دهم اعلام نکرده است. چنانچه اخبار جدید پیرامون این موضوع منتشر گردد، دراین قسمت اطلاع رسانی خواهیم کرد.

❌❌ توصیه مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل این است که انجام مراحل ثبت نام را به روزهای آخر موکول نکنید. به امید تمدید مهلت ثبت نام نیز نباشید و سعی کنید که مراحل نام نویسی خود را در روزهای ابتدایی انجام دهید. ❌❌

ویرایش اطلاعات ثبت نام

برخی از داوطلبان در زمان تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم برخی از اطلاعات خواسته شده را به اشتباه وارد می کنند که لازم است نسبت به ویرایش آن ها اقدام کنند.

تمامی کسانی که در تاریخ‌های اعلام شده، مراحل ثبت نام خود را در سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان محل زندگی خود تکمیل کرده اند. می توانند پیش از اتمام زمان ثبت‌نام و در زمان تمدید مهلت ثبت نام نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

مشاوره آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

متقاضیان واجد الشرایط که قصد دارند در سایت آزمون نمونه دولتی استان محل زندگی خود، نسبت به تکمیل مراحل نام نویسی اقدام کنند. می‌توانند برای جلوگیری از خطا و اشتباه در وارد کردن اطلاعاتشان، ابتدا دفترچه راهنما را به طور کامل مطالعه کنند. سپس در حین ثبت نام نیز مدارک لازم را به همراه داشته و اطلاعات خواسته شده را مطابق مدارک خود وارد نمایند.

برای دریافت اخبار لحظه ای پیرامون مهلت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1402 – 1403 می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره تحصیلی دانتل استفاده کنید و پاسخ سوالات خود را از مشاوران مجرب این مرکز بپرسید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

ثبت نام نمونه دولتی چه تاریخی می باشد ؟

تا کنون وزارت آموزش و پرورش پبرامون مهلت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ اطلاعیه ای منتشر نکرده است؛ اما پیش بینی می شود همانند سال های گذشته در اواخر فروردین ماه و یا اوایل اردیبهشت ماه انجام گردد.

آیا زمان ثبت نام آزمون نهم به دهم تمدید نیز می شود؟

بله، هر ساله ثبت نام به صورت جداگانه از سوی سایت ثبت نامی در هر استان، چند روزی تمدید می شود که احتمالا این رویه امسال نیز وجود داشته باشد.

آیا در زمان ثبت نام امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی نیز وجود دارد؟

بله، داوطلبانی که مراحل ثبت نام خود را تکمیل کرده باشند، می توانند در صورت نیاز قبل از اتمام زمان ثبت نام، نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره