دکتریدکتری وزارت بهداشت

مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ‍۱۴۰۱

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ‍۱۴۰۱ توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به منظور ثبت نام دسته ای از داوطلبان که از نام نویسی در مهلت مقرر جامانده اند در دو بازه زمانی مجزا انجام می شود. همینطور در این زمان داوطلبانی که مراحل ثبت نام خود را در زمان های مشخص انجام داده اند، می توانند در صورتی که فرم تقاضانامه آن ها نیاز به ویرایش دارد، اقدام کنند. در ادامه اطلاعات کاملی از تمدید مهلت ثبت نام دکتري وزارت بهداشت 1401 ارائه کرده ایم.

 

مهلت ثبت نام دکتري وزارت بهداشت ۱۴۰۱

تاکنون مرکز سنجش آموزش پزشکی مهلت ثبت نام آزمون دکتري وزارت بهداشت 1401 را اعلام نکرده است، اما پیش بینی می شود که این فرآیند مطابق سال های گذشته در نیمه اسفند ماه انجام شود. تمامی متقاضیان بایستی که در این بازه زمانی به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور مراجعه کنند و مراحل نام نویسی خود را در این سامانه انجام دهند. به محض اعلام زمان دقیق ثبت نام آزمون دکتري وزارت بهداشت، این مقاله نیز بروزرسانی خواهد شد. 

زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۱ اعلام نشده است.

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از مهلت مقرر اعلام شده جهت نام نویسی در آزمون دکتری وزارت بهداشت 1401 و دریافت اخبار لحظه ای با مشاوران مرکز مشاوره تحصلیی دانتل نیز تماس حاصل بفرمایید.

 

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ‍۱۴۰۱

 پس از اتمام زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱ هستند داوطلبانی که دیرتر از زمان ثبت نام مطلع شده و نتوانسته اند مراحل نام نویسی خود را تکمیل کنند. مرکز سنجش آموزش پزشکی به منظور رفاه حال این دسته از داوطلبان بلافاصله پس از اتمام فرصت نام نویسی، یک بازه زمانی دو تا سه روزه را نیز جهت نام نویسی جاماندگان در نظر می گیرد.

متقاضیان مقطع دکتری رشته های علوم پزشکی مجاز هستند در زمان تمدید ثبت نام آزمون دکتري وزارت بهداشت 1401 نسبت به ثبت نام و درج اطلاعات فردی و تحصیلی خود اقدام کنند.به محض مشخص شدن زمان دقیق آن در این قسمت اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

فرصت مجدد ثبت نام

علاوه بر مهلت ثبت نام آزمون دکتري وزارت بهداشت و تمدید مهلت آن در اسفند ماه، یک فرصت دیگر به عنوان فرصت آخر در اختیار علاقه مندان به تحصیل در رشته های پزشکی قرار می گیرد. چنانچه داوطلبی در این مرحله نیز جابماند، فرصت دیگری جهت نام نویسی در این آزمون نخواهد داشت.

فرصت مجدد ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت در اواخر اردیبهشت ماه می باشد و در این بازه زمانی مجدد لینک ثبت نام این آزمون در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور “ sanjeshp.ir ” فعال می گردد.

تاکنون تاریخ دقیق فرصت مجدد ثبت نام آزمون دکتري وزارت بهداشت 1401 از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر نشده است، اما به محض دریافت اخبار جدید تاریخ دقیق را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱

 

مشاوره تمدید مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ‍۱۴۰۱

نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که تاریخ هایی که به عنوان تاریخ ثبت نام دکتري وزارت بهداشت 1401 اعلام می شود، فرصتی را در اختیار دو دسته از داوطلبان به شرح موارد زیر قرار می دهد :

دسته اول: داوطلبانی که در زمان مقرر اعلام شده جهت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت موفق به تکمیل مراحل نام نویسی نشده اند، می توانند از طریق لینک ثبت نام فعال شده جهت نام نویسی اقدام کنند.

دسته دوم: داوطلبانی که در مهلت‌های اعلام شده نام نویسی خود را انجام داده اند، اما برخی اطلاعات خود را بدرستی وارد نکرده اند، این دسته از داوطلبان می توانند در زمان تمدید ثبت نام و یا فرصت مجدد نام نویسی نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

مطالب ارائه شده مطالب کاملی از تمدید مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 1401 بود، چنانچه پیرامون آن، سوالی دارید یا ابهامی برایتان وجود دارد، می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ‍۱۴۰۱ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 1401 چه تاریخی می باشد؟

تاریخ ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 1401 مشخص نیست، اما احتمالا همانند سال های گذشته در نیمه های اسفندماه باشد.

آیا تاریخ ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 1401 تمدید نیز می شود؟

بله، بلافاصله پس از اتمام زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 1401، لینک ثبت نام در یک بازه زمانی دو تا سه روزه دیگر نیز فعال می باشد.

فرصت مجدد ثبت نام دکتري وزارت بهداشت 1401 چه زمانی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد؟

فرصت مجدد ثبت نام دکتری وزارت بهداشت طبق روال سال های گذشته در اواخر اردیبهشت ماه در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره