مدارسمشاوره تحصیلی دانش آموزان

دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی ۱۴۰۳ از اواخر اردیبهشت شروع می شود. تمامی داوطلبان سال دوزادهم و یا داوطلبان بزرگسال برای حضور در جلسه امتحان باید کارت ورود به جلسه را با خود به همراه داشته باشند. حضور داوطلبان در جلسه امتحان از طریق بارکد روی کارت ثبت می شود و نداشتن کارت ورود به جلسه منجر به ثبت غیبت برای داوطلب خواهد شد. در ادامه به بررسی زمان دریافت و نحوه گرفتن کارت ورود به جلسه امتحان نهایی 1403 از طریق سایت مای مدیو خواهیم پرداخت.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی ۱۴۰۳

چند روز قبل برگزاری امتحان نهایی، کارت در سایت مای مدیو قرار می گیرد و می توان برای دریافت آن اقدام کرد. توجه داشته باشید که دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی 1403 الزامی است و بدون آن هیچ داوطلبی اجازه ورود به جلسه امتحان را نخواهد داشت. 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی ۱۴۰۳ در اواخر اردیبهشت ماه می باشد.

. داوطلبان باید در همان روزهای اول انتشار کارت آن را دریافت کنند تا در صورت اشتباه و مغایرت در اطلاعات کارت بتوانند آن را اصلاح نمایند. به محض مشخص شدن زمان دقیق دریافت کارت امتحان نهایی ۱۴۰۳ این مطلب بروزرسانی شده و تاریخ دقیق در این صفحه قرار خواهد گرفت. برای کسب اطلاع سریع می توانید در کانال تلگرامی دانتل کو عضو شوید. 

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی این عبارت 👈 تلگرام مشاوره تحصیلی 👉 کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” اخبار تحصیلی دانتل کو ” جست و جو کرده و عضو شوید.

 

سایت دریافت کارت امتحان نهایی 1403

طی سال های گذشته هر مدرسه کارت امتحان داوطلبان را بین دانش آموزان توزیع می کرد. اما درحال حاضر روند دریافت کارت امتحان نهایی ۱۴۰۳ به صورت اینترنتی انجام می شود. این اقدام برای کاهش رفت و آمد و سهلوت در دریافت آن انجام شده است. 

سایت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی 1403 سامانه مای مدیو با آدرس my.medu.ir می باشد. تمامی دانش آموزان می توانند در زمان تعیین شده به این سایت مراجعه کرده و پس از درج اطلاعات مورد نیاز کارت خود را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که متقاضیان بزرگسال شرکت در امتحانات نهایی نیز برای دریافت کارت باید به همین سامانه مراجعه نمایند. 

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی ۱۴۰۳

در ادامه این مطلب به منظور سهولت کار برای شما داوطلبان گرامی به ارائه راهنمای تصویری نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی 1403 پرداخته ایم. 

1️⃣ با جستجو آدرس my.medu.ir وارد سایت مای مدیو شوید. 

2️⃣ در صورتی که دانش آموز می باشید، نام کاربری (کدملی) و رمز عبور (سریال ۶ رقمی شناسنامه) خود را وارد کرده و با کلیک بر روی گزینه ورود، وارد پنل کاربری تان شوید. در صورت دانش آموز بودن از مرحله 7️⃣ راهنما را ادامه دهید.

کارت امتحان نهایی

 

3️⃣ چنانچه جهت ترمیم معدل در آزمون شرکت می کنید می توانید از طریق سامانه دولت من وارد سامانه شوید. بر روی گزینه ” ورود والدین/عموم/فرهنگیان ” کلیک کنید.

کارت ورود به جلسه امتحان نهایی

 

4️⃣ شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی

 

5️⃣ رمز یکبار مصرف پیامک شده را وارد کنید.

رمز

 

6️⃣ کد ملی و تاریخ دقیق تولد را وارد کنید.

7️⃣ بر روی گزینه کارت امتحانات نهایی ۱۴۰۳ کلیک کنید. 

8️⃣ اطلاعات کارت خود را بررسی کرده و در صورت درستی کارت خود را چاپ نمایید. 

 

مشاوره امتحان نهایی

داوطلبان باید در روزهای ابتدایی دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی 1403 نسبت به دریافت آن اقدام کنند تا در صورت مغایرت در اطلاعات بتوانند آن ها را اصلاح کنند. در صورت به همراه نداشتن کارت ورود به جلسه، حضور داوطلب در امتحان ثبت نمی شود. برای دریافت کارت بهتر است که از نسخه های جدید مرورگرها استفاده نمایید. 

چنانچه هرگونه سوال و یا ابهامی در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی ۱۴۰۳ برای تان وجود دارد، می توانید با مشاوران تحصیلی صحبت کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. متخصصان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو در خدمت شما هستند تا در این زمینه یاری تان کنند. 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه امتحانات نهایی با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی 1403 چه زمانی است؟

    مطابق روند هر ساله کارت ورود به جلسه در اواخر اردیبهشت منتشر می شود.

  2. آیا برای دریافت کارت باید به صورت حضوری اقدام کرد؟

    خیر چندین سال است که کارت ورود به جلسه به صورت اینترنتی و از طریق سایت مای مدیو قابل دریافت می باشد. 

  3. آدرس سایت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی ۱۴۰۳ چیست؟

    سایت مای مدیو با آدرس my.medu.ir می باشد. 

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره