انتخاب رشته دانشگاه آزادکنکور سراسری

ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1400

داوطلبانی که در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 1400 شرکت می کنند می توانند پس از ثبت نهایی و تکمیل فرم انتخاب رشته در سایت azmoon.org در صورت لزوم، فرم انتخاب رشته خود را با اضافه کردن رشته های جدید، حذف رشته های انتخابی و یا جابجایی الویت ها ویرایش کنند. فرصت ویرایش انتخاب دانشگاه آزاد به تمام داوطلبان داده می شود و اگر شما هم بنا به هر دلیلی فرم انتخاب رشته خود را اشتباه تکمیل کرده اید، می توانید از این فرصت استفاده کنید.

 

زمان ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1400

انتخاب رشته دانشگاه آزاد  معمولا چند روز پس از انتخاب رشته کنکور سراسری آغاز می شود و داوطلبانی که علاقه مند به تحصیل در رشته های این دانشگاه هستند، حدود یک هفته الی 10 روز فرصت دارند با مراجعه به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org انتخاب رشته خود را با توجه به رتبه و ترازی که کسب کرده اند، انجام دهند. زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد معمولا در دهه دوم مردادماه است و برای داوطلبانی که بنا به دلایلی از این فرایند جامانده اند، فرصت انتخاب رشته تمدید می شود. برای مشاهده انتخاب رشته پزشکی دانشگاه آزاد 99 کلیک کنید.

❌❌ تا کنون زمان دقیق ویراشی انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1400 اعلام نشده است. به محض انتشار در این مقاله بروزرسانی و اعلام خواهد شد. ❌❌

 

نحوه ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1400

مراحل ویرایش انتخاب رشته دانشگاه ازاد نیز به شرح زیر می باشد :

1️⃣ وارد سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org شوید.

2️⃣ بر روی لینک فعال ” سامانه انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1400 ” کلیک کنید.

3️⃣ در این صفحه کد ملی خود و کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد را که در انتهای کارنامه کنکور قرار دارد، درج نمایید.

4️⃣ در این مرحله می توانید فرم انتخاب رشته را مشاهده نمایید و از طریق گزینه های موجود در فرم، تغییرات لازم را ایجاد کنید.

5️⃣حتما پس از تغییرات جدید گزینه ” ثبت نهایی ” را بزنید تا ویرایش با موفقیت ثبت شود.

به محض شروع ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1400 تصاویر مربوطه اضافه خواهد شد.

 

تمدید مهلت ویرایش انتخاب رشته 

ممکن است محدوده زمانی برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد تمدید شود. با تمدید این محدوده زمانی داوطلبان فرصت بیشتری برای ویرایش فرم انتخاب رشته خود خواهند داشت. در نتیجه متقاضیان انتخاب رشته دانشگاه آزاد در دو حالت امکان ویرایش فرم انتخاب رشته را خواهند داشت؛ یکی در مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد و یکی تا پایان مهلت تمدید انتخاب رشته دانشگاه آزاد. برای اطلاع از آخرین مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد کلیک کنید.

در صورتی که دانشگاه ازاد مهلت ویرایش انتخاب رشته دانشگاه ازاد 1400 را تمدید در این قسمت اعلام خواهد شد

 

دفترچه اصلاحات انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

برای اقدام به ویرایش انتخاب رشته دانشگاه ازاد حتما دفترچه اصلاحات اگر منتشر شده بود دانلود و بررسی نمایید. در دفترچه اصلاحیه انتخاب رشته دانشگاه ازاد ممکن است رشته های جدیدی اضافه شده باشند که مورد علاقه شما هستند یا رشته هایی حذف شده باشند که شما باید از آنها اطلاع داشته باشید. برای مشاهده لیست رشته های با کنکور دانشگاه ازاد کلیک کنید.

 

مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد 

ویرایش انتخاب رشته دانشگاه ازاد در سایت azmoon.org انجام می گیرد و برای اعمال تغییر در فرم انتخاب رشته نیازی به پرداخت هزینه ای در این سامانه نمی باشد. داوطلبان مجازند که اصلاحات زیر را در فرم انتخاب رشته کنکور خود اعمال کنند :

  • جابجایی الویت های انتخابی
  • حذف رشته های انتخابی
  • اضافه کردن رشته های جدید

در این مطلب راهنمای کاملی از ویرایش انتخاب رشته کنکور دانشگاه ازاد شرح داده شد. اگر برای انتخاب رشته این دانشگاه نیازمند راهنمایی هستید و می خواهید فرم انتخاب رشته خود را به گونه ای تکمیل نمایید که شانس پذیرش بالایی داشته باشید، توصیه می شود حتما با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1400 از چه تاریخی آغاز می شود؟

زمان ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1400 تا کنون دقیقا مشخص نشده است.

آیا برای ویرایش انتخاب رشته دانشگاه ازاد لازم است هزینه‌ای پرداخت کنیم؟

خیر، ویرایش انتخاب رشته دانشگاه ازاد لازم به پرداخت هزینه نیست.

اطلاعات لازم برای ویرایش انتخاب رشته دانشگاه ازاد چیست؟

برای ورود به کد ملی و کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه ازاد نیاز است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره