بدون آزمون دانشگاه آزاددانشگاه های بدون آزمون

ثبت نام رشته های بدون کنکور آزاد تهران 99 | دانشگاه های تهران ورودی مهر

دانشگاه آزاد همه ساله در نیمسال اول تحصیلی اقدام به جذب دانشجو در رشته های بدون کنکور می‌نماید، که با استقبال بی‌نظیری از سوی داوطلبین مواجه می شود. شهر تهران دارای چندین مرکز دانشگاه آزاد می‌باشد و افراد زیادی علاقه‌مند هستند تا در این دانشگاه ادامه تحصیل دهند. با این حال بسیاری از همین متقاضیان از نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اطلاع ندارند و میخواهند بدانند چگونه می‌توانند مهرماه در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه های آزاد تهران ثبت نام نمایند. پیشنهاد ما به این افراد مطالعه مقاله رشته های بدون کنکور آزاد تهران مهر 99 تا پایان می‌باشد.

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام رشته های بدون کنکور آزاد تهران 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

 

لیست دانشگاه های آزاد تهران

در لیست زیر دانشگاه‌های آزاد شهر تهران معرفی شده است:

 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیشه
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد قیامدشت

لیست رشته های بدون کنکور آزاد تهران مهر 99

در هریک از دانشگاه‌هایی که در قسمت فوق معرفی شده اند، رشته‌هایی به صورت بدون کنکور ارائه می‌شوند. متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد را از طریق همین مقاله دانلود نموده و از لیست رشته‌ها که هر دانشگاه ارائه می‌دهد، مطلع شوند.

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام دوره کارشناسی ناپیوسته براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد 99 

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام دوره کارشناسی پیوسته براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد 99

 

زبان هنر انسانی تجربی ریاضی گروه آزمایشی
مترجمی زبان انگلیسی

زبان و ادبیات انگلیسی

مترجمی زبان فرانسه

بازیگری

عکاسی

ارتباط تصویری

طراحی لباس

روانشناسی

حقوق

حسابداری

مدیریت

مهندسی صنایع غذایی

شیمی کاربردی

میکروبیولوژی

زیست سلولی مولکولی

مهندسی برق

مهندسی مکانیک

مهندسی صنایع

مهندسی کامپیوتر

مهندسی عمران

 

 

 

لیست رشته ها

 

زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور آزاد تهران مهر 99

زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال اول تحصیلی 99-1400 پس از انتشار اطلاعیه ای از سمت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام شد. این زمان بنابر بازه ی زمانی اعلام شده، از پنجم مرداد ماه شروع و تا هفت مهر ادامه می یابد.

نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور آزاد تهران مهر 99

گام اول

متقاضیان برای ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران بایستی ابتدا به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند. داوطلبان قبل از ثبت نام، بایستی نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام نمایند. به این صورت که بر روی گزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام کلیک نموده و پس از انتخاب نوع نظام آموزشی (منظور از نوع نظام آموزشی پاره وقت بودن یا تمام وقت بودن دوره‌ها می‌باشد.) و نوع گروه آزمایشی هزینه مربوطه را پرداخت نمایند.

گام دوم

پس از این که هزینه درخواست شده توسط داوطلب پرداخت شد، یک شناسه 8 رقمی و یک رمز عبور 6 رقمی برای وی صادر می‌شود، که این شناسه و رمز عبور در مراحل بعدی ثبت نام برای داوطلب الزامی می‌باشد.

پس از واریز هزینه، سیستم به شما شناسه پرداخت 8 رقمی و رمز عبور 6 رقمی ارائه می‌دهد که باید از آنها برای شروع ثبت نام خود استفاده کنید. بدین صورت که باید به صفحه اصلی سایت بازگردید و پس از کلیک بر روی لینک ثبت نام دوره مورد نظر، اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

گام سوم

اکنون باید گزینه ثبت نام را انتخاب نموده و اطلاعات خود را در فرمی که در صفحه جدید باز می‌شود، وارد نمایید. این اطلاعات شامل کد دانش آموزی، کد سوابق تحصیلی، معدل کل و کتبی دیپلم، اطلاعات شخصی و… می‌شود. در این مرحله علاوه بر اطلاعات خواسته شده لازم است تا عکس داوطلب با فرمت jpg داخل سایت بارگزاری شود، که این عکس حتما بایستی جدیدترین عکس متقاضی باشد.

گام آخر

متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه های آزاد شهر تهران در گام آخر ثبت نام بایستی با استناد به دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد، کد هر کدام از مراکز را که علاقه‌مند به تحصیل در آن هستند را در قسمت جستجو وارد کنند، تا رشته های آن دانشگاه ها برای داوطلب نمایش داده شود.

داوطلب می‌تواند از بین رشته ها چندین مورد را انتخاب نماید و پس از آن بر روی گزینه تایید کلیک کند تا رشته های مورد نظر در سامانه برای وی ثبت گردد. در پایان کدرهگیری بایستی برای داوطلب صادر گردد، که این به منزله موفقیت آمیز بودن انتخاب رشته می‌باشد و باید این کد را تا زمان اعلام نتایج نزد خود نگه دارید، تا با استفاده از آن بتوانید از نتیجه انتخاب رشته خود مطلع شوید. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام رشته های بدون کنکور آزاد تهران 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا