کنکور سراسریمشاوره کنکور سراسری

دانلود سوالات کنکور ریاضی با پاسخنامه ۱۴۰۲

لینک دانلود سوالات کنکور ریاضی همراه با پاسخنامه ۱۴۰۲ را در ادامه مطلب قرار داده ایم. چند ساعت پس از برگزاری کنکور سراسری در زیرگروه آزمایشی ریاضی، متقاضیان می توانند اقدام به دریافت دفترچه سوالات اختصاصی آزمونی که داده اند، نمایند. پاسخنامه نیز چند روز پس از برگزاری این آزمون منتشر می گردد که متقاضیان به کمک آن می توانند درصد دروس خود را محاسبه نمایند. اگر از متقاضیان کنکور سراسری در سال های آینده هستید، می توانید با بررسی سوالات کنکور ریاضی با جواب از نحوه طراحی هر کدام از سرفصل های امتحانی این آزمون مطلع گردید.

برای اطلاع از رتبه قبولی رشته های کنکور ریاضی می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید و البته با مشاوران دانتل تماس بگیرید تا در فرآیند تخمین رتبه و انتخاب رشته شما را یاری دهند.

👈  رتبه قبولی ریاضی  👉

👈  کارنامه قبولی کنکور ریاضی  👉

👈  مشاوره انتخاب رشته کنکور  👉

👈  راهنما تخصصی انتخاب رشته کنکور  👉

سوالات کنکور ریاضی با پاسخنامه ۱۴۰۲

پس از کنکور سراسری تجربی، پرمتقاضی ترین زیرگروه آزمایشی، کنکور سراسری ریاضی می باشد که اغلب شرکت کنندگان آن با هدف دستیابی به رشته های مهندسی، قدم در مسیر این رقابت سنگین می گذارند.

بسیاری از داوطلبان بلافاصله پس از به پایان رسیدن آزمون سراسری، مایل هستند از عملکردی که در جلسه آزمون داشته اند؛ مطلع شوند به همین دلیل به دنبال سوالات کنکور ریاضی 1402 و پاسخنامه آن هستند تا با پاسخ های خودشان مطابقت دهند و سپس اقدام به تخمین رتبه و تراز قبولی شان نمایند. از همین رو سازمان سنجش، یک ساعت پس از برگزاری این آزمون اقدام به منتشر کردن دفترچه سوال ریاضی می کند و چند روز بعد نیز پاسخنامه آن از طریق سایت sanjesh.org قابل دریافت است. در مقاله زیر رتبه قبولی تمامی رشته های کنکور سراسری را ببرسی کرده ایم. کافیست بر روی آن کلیک کنید.

بخوانید: رتبه قبولی کنکور (تمامی رشته ها) 

از طرفی دیگر اگر از علاقه مندان به تحصیل در رشته های پرطرفدار کنکور سراسری ریاضی در رشته های مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی عمران و … هستید؛ لازم است حتما دفترچه سوالات کنکور ریاضی را همراه با پاسخنامه ۱۴۰۲ دریافت کنید و سپس سوال‌ها را تحلیل کنید تا دید مناسبی نسبت به سوال‌ها و نحوه طراحی آن ها به دست آورید.

بخوانید: دانلود سوالات کنکور

دانلود سوالات کنکور ریاضی با پاسخنامه 1402

رقابت اصلی در کنکور سراسری ریاضی، دستیابی به رشته های مهندسی در دانشگاه هایی با جایگاه علمی بالا است. به همین دلیل حاضرین در جلسه کنکور سراسری ریاضی، مایل هستند بدانند که چه عملکردی در جلسه آزمون داشته اند و آیا شانسی برای ادامه تحصیل در رشته های مهندسی و دانشگاه های مورد علاقه خود دارند یا خیر. 

در نظر داشته باشید که رقابت برای رسیدن به رشته مهندسی در دانشگاه های معتبر سراسر کشور بسیار تنگاتنگ است، از همین رو اگر قصد شرکت در کنکور ریاضی را در سال های آینده نیز دارید، لازم است حتما سوالات کنکور ریاضی و پاسخنامه آن ها را بررسی کنید تا با سبک طراحی سوال‌ها سرفصل های امتحانی این آزمون آشنا شوید. سوالات کنکور ریاضی در قالب یک دفترچه سوالات اختصاصی شامل دروس ریاضیات، فیزیک و شیمی می باشد. 

دانلود دفترچه سوالات کنکور ریاضی ۱۴۰۲ – نوبت دی ماه 1401
(برای دانلود بر روی متن کلیک کنید)
عناوین دروس دانلود دفترچه 
ریاضیات برای دانلود کلیک کنید
فیزیک و شیمی برای دانلود کلیک کنید

 

دانلود دفترچه سوالات کنکور سال گذشته 1401
(برای دانلود بر روی متن کلیک کنید)
سوالات عمومی
سوالات اختصاصی (ریاضیات)
سوالات اختصاصی دوم (فیزیک، شیمی)
سوالات معارف اقليت ‌های دينی و زبان ‌های خارجی غيرانگليسی

لینک دانلود پاسخنامه کنکور ریاضی ۱۴۰۲

دریافت پاسخنامه کنکور ریاضی به متقاضیان کمک می کند تا بتوانند تشخیص دهند پاسخ صحیح هر سوال کدام است. بنابراین اگر قصد محاسبه درصد دروس خود را دارید، حتما باید از پاسخنامه کنکور ریاضی استفاده کنید و به کمک آن سوالات درست، غلط و نزده خود را مشخص کنید.

در ادامه لینک دانلود پاسخنامه کنکور سراسری ریاضی در داخل و خارج از کشور را برایتان قرار داده ایم:

کلید سوالات کنکور ریاضی ۱۴۰۲
(به محض انتشار در این قسمت بارگزاری خواهد شد)

اعتراض به سوالات کنکور ریاضی 1402

همزمان با انتشار سوالات ریاضی و پاسخنامه آن، لینکی در سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش فعال می شود که متقاضیان از طریق آن می توانند به سوال‌ها آزمون سراسری و پاسخنامه آن اعتراض نمایند.

در واقع اگر در هنگام بررسی سوالات کنکور ریاضی و پاسخنامه آن، متوجه شدید که اشتباهی در برخی از سوال‌ها و پاسخ آن ها وجود دارد، می توانید نسبت به آن ها اعتراض کنید تا در کمیته تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد. در صورتی که درخواست شما همراه با دلایل کافی و منطقی باشد، مورد بررسی قرار گرفته و پاسخ آن اعلام خواهد شد.

بخوانید: راهنما جامع  انتخاب رشته ریاضی

مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲

انتشار سوالات ریاضی و پاسخنامه آن به شرکت کنندگان در جلسه آزمون سراسری کمک می کند تا بتوانند به کمک آن ها درصد دروس امتحانی خود را تخمین بزنند.

در واقع داوطلبان می توانند پس از مقایسه پاسخ های خود با پاسخ هایی که سازمان سنجش برای کنکور ریاضی منتشر کرده است و همینطور مقایسه آن با آخرین رتبه های قبولی در سال های گذشته، متوجه شوند که آیا شانسی برای تحصیل در رشته های مهندسی در دانشگاه های معتبر دارند یا خیر.

برای رسیدن به نتایج دقیق حتما باید در محاسبه درصد دروس خود به ضرایب هر درس، امتیاز پاسخ های درست، پاسخ های منفی و پاسخ های نزده و فرمول محاسبه درصد دروس توجه داشته باشید. همینطور از کارشناسان تحصیلی کمک بگیرید تا با تحلیل درست کارنامه شما و کارنامه قبولی کنکور ریاضی ، شانس قبولی تان را تخمین بزنند.

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با چندین سال سابقه در زمینه انتخاب رشته کنکور ریاضی ، می توانند یاریگر شما عزیزان باشند. برای ارتباط با کارشناسان می توانید از خدمات مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل استفاده کنید.

بخوانید: نتایج کنکور

برای دریافت مشاوره در زمینه دانلود سوالات کنکور ریاضی با پاسخنامه ۱۴۰۲ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

همراهان گرامی برای اطلاع از آخرین اخبار تحصیلی می توانید عضو کانال تلگرامی مشاوره تحصیلی دانتل کو شوید.

 

سوالات متداول

سوالات با پاسخنامه به چه صورتی منتشر خواهند شد؟

سوالات به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

برای دریافت سوال‌ها کنکور به چه اطلاعاتی نیاز است؟

برای دانلود سوالات کنکور ریاضی با پاسخنامه ۱۴۰۲ به اطلاعات خاصی نیاز نیست و شما می توانید آن ها را رایگان از طریق این مقاله از سایت دانتل دریافت کنید.

آیا برای دریافت سوالات کنکور ریاضی با پاسخنامه متقاضیان باید هزینه ای پرداخت کنند؟

خیر، دریافت سوالات کنکور ریاضی با پاسخنامه به طور رایگان از طریق سایت سنجش امکان پذیر است. ضمن اینکه لینک دانلود آن ها را در این مقاله از سایت دانتل نیز قرار داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره