مدارسمدارس خاص

زمان ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

کانال تلگرام تحصیلی     

زمان ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ از سوی آموزش و پرورش استان تهران اعلام می گردد. دبیرستان ماندگار البرز مختص به دانش آموزان پسر است که به دلیل داشتن متقاضیان بسیار در برابر ظرفیت کم، هر ساله اقدام به برگزاری یک آزمون ورودی می کند. متقاضیان برای ورود به این دبیرستان در پایه دهم و دوره دوم متوسطه، باید در تاریخ های اعلام شده نسبت به نام نویسی در این آزمون اقدام کنند. نام نویسی در آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز به صورت اینترنتی و از طریق سایت آموزش و پرورش استان تهران به نشانی اینترنتی ” azmoon.tehranedu.ir ” انجام می گردد. در ادامه این مقاله اطلاعاتی پیرامون زمان ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز 1401 – 1402 ارائه کرده ایم.

 

زمان ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

علاقه مندان به تحصیل در دبیرستان پسرانه ماندگار البرزدر دوره دوم متوسطه (دهم) باید در تاریخ های اعلام شده، از طریق سایت آموزش و پرورش استان تهران نسبت به ثبت نام و نام نویسی در آزمون ورودی این مدرسه اقدام کنند.

تاکنون هیچ اطلاعیه ای مبنی بر زمان ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 1401 – 1402 از سوی سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و پرتال این مدرسه اعلام نشده است.

پیش بینی می شود نام نویسی این آزمون همانند سال های گذشته در اواخر فروردین ماه و یا اویل اردیبهشت ماه انجام شود. به محض اعلام تاریخ نام نویسی آزمون ورودی دوره دوم دبیرستان ماندگار البرز برای سال تحصیلی 1401 – 1402، این مقاله بروز رسانی شده و تاریخ جدید را اطلاع رسانی می کنیم.

 

دبیرستان ماندگار البرز ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

دبیرستان پسرانه ماندگار البرز جزو مراکز قدیمی و معتبر در استان تهران می باشد که تاسیس آن به سال 1277 بازمی گردد. این مدرسه در طول فعالیت خود سوابق درخشان علمی، آموزشی و فرهنگی بسیاری دارد به همین دلیل متقاضیان بسیاری علاقه مند به تحصیل در این مدرسه می باشند. 

دبیرستان پسرانه ماندگار البرز برای ورود به مقطع هفتم و دوره اول متوسطه در این مدرسه هیچ آزمونی را برگزار نمی کند اما برای ورود به مقطع دهم متقاضیان باید در آزمون ورودی این مدرسه شرکت کنند. ظرفیت های رشته های مختلف در دوره دوم متوسطه مدرسه ماندگار البرز در برابر تقاضای دانش آموزان، بسیار کم است. به همین دلیل این دبیرستان از میان دانش آموزان با استعداد که واجد الشرایط هستند و در آزمون ورودی مدرسه نیز موفق به کسب نمره لازم شده اند، دانش آموز جذب می کند.

بنابراین دانش آموزان واجد الشرایط برای ورود به مقطع دهم دبیرستان ماندگار البرز باید در تاریخ های اعلام شده، نسبت به نام نویسی در سایت این آزمون که همان سایت آموزش و پرورش استان تهران (azmoon.tehranedu.ir ) است، مراحل نام نویسی خود را تکمیل کنند.

 

مشاوره زمان ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

پس از اینکه بازه زمانی مربوط به زمان نام نویسی آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز به پایان برسد، متقاضیان باید با اطلاع از زمان نام نویسی خود را برای ورود به این مدرسه آماده کنند. معمولا این آزمون در خرداد ماه برگزار می شود و از پنج روز قبل از تاریخ برگزاری نیز متقاضیان مجاز به دریافت کارت ورود به جلسه هستند.

در نهایت نیز بعد از برگزاری این آزمون، متقاضیان می توانند پس از سه تا شش هفته از برگزاری آزمون، نتایج خود را دریافت کنند و در صورت پذیرش نسبت به ثبت نام قطعی و حضوری در مقطع دهم این مدرسه اقدام نمایند.

در صورتی که شما دانش آموزان عزیز و والدین گرامی سوالی پیرامون دبیرستان ماندگار البرز دارید، می توانید با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مجموعه مشاوره تحصیلی دانتل پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه دبیرستان ماندگار البرز 1401 – 1402 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

ثبت نام در دبیرستان ماندگار البرز 1401 – 1402 به چه صورت است؟

علاقه مندان به تحصیل در دبیرستان ماندگار البرز، یاد ابتدا در آزمون ورودی این دبیرستان شرکت کنند.

نام نویسی دبیرستان ماندگار البرز 1401 – 1402 چه تاریخی می باشد؟

تاریخ نام نویسی تا کنون اعلام نشده است؛ اما احتمال دارد همانند سال های گذشته در اواخر فرودین ماه و یا اردیبهشت ماه انجام شود.

در زمان ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ متقاضیان باید به کدام سایت مراجعه کنند؟

ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز از طریق سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران به نشانی اینترنتی ” azmoon.tehranedu.ir ” انجام می شود.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره