تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ به صورت اینترنتی و از طریق سایت azmoon.medu.ir امکان پذیر است. تمامی متقاضیانی که در فروردین ماه اقدام به نام نویسی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم کرده اند، برای اینکه بتوانند در جلسه آزمون حضور داشته باشند باید چند روز قبل از تاریخ برگزاری این آزمون کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. به همراه داشتن کارت آزمون تیزهوشان نهم به دهم به دلیل استفاده از آن به عنوان شناسایی هویت دانش آموز، در روز برگزاری آزمون الزامی است. در ادامه این مقاله اطلاعات کاملی از زمان انتشار و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 ارائه کرده ایم.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

دانش آموزانی که علاقه مند هستند از پایه تحصیلی دهم دوره متوسطه دوم، وارد مدارس تیزهوشان شوند؛ باید در آزمون ورودی این مدرسه ثبت نام و شرکت کنند. ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم معمولا مطابق هر سال اوایل فصل بهار صورت می گیرد. متقاضیان باید در تاریخ های اعلام شده به صورت اینترنتی فرم تقاضانامه نام نویسی در این آزمون را تکمیل کنند تا مجاز به شرکت در آزمون ورودی شوند.

پایه تحصیلی زمان انتشار کارت ورود به جلسه زمان برگزاری آزمون
آزمون ششم به هفتم 23 خرداد ماه 1401 26 خرداد ماه 1401
آزمون نهم به دهم 23 خرداد ماه 1401 27 خرداد ماه 1401

شرکت کنندگان برای ورود به جلسه ابتدا باید کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند تا با ارائه آن به مراقبان بتوانند وارد جلسه آزمون شوند. در واقع کاربرد کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 این است که با توجه به اطلاعاتی که بر روی آن درج می شود؛ به عنوان مدرکی برای شناسایی متقاضی کاربرد دارد. همینطور آدرس حوزه امتحانی و شماره صندلی متقاضی نیز بر روی این کارت درج گردیده است و متقاضی جهت نشستن در صندلی خود به اطلاعات آن نیاز دارد.

❌لازم است به این نکته اشاره کنیم که امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ برای دسته ای از داوطلبان وجود دارد که ابتدا هزینه ثبت نام را پرداخت کرده باشند.❌

زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402

معمولا رویه انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ به این صورت است که حدود 5 الی 10 روز قبل از زمان آزمون تیزهوشان نهم به دهم به صورت اینترنتی منتشر می شود. متقاضیان باید برای دریافت کارت ورود به جلسه خود طی بازه زمانی تعیین شده به سامانه استعدادهای درخشان مراجعه کنند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​ همزمان با انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مشخص می شود. 

زمان انتشار کارت ورود به جلسه تیزهوشان پایه نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​ در تاریخ 23 خرداد ماه می باشد.

نحوه دریافت کارت آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​

در جهت راهنمایی متقاضیان آزمون تیزهوشان، در ادامه راهنمای گام به گام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ ​را ارائه کرده ایم.

1️⃣ به درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش به نشانی اینترنتی ” azmoon.medu.ir ” مراجعه کنید و سپس بر روی گزینه ” سمپاد پایه دهم ” کلیک نمایید.

 کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم 

 2️⃣ در این مرحله در قسمت راست سایت در کادرهای تعیین شده ” کد ملی ” و ” رمز ورود همگام ” خود را وارد نمایید. (در صورتی که رمز عبور همگام خود را فراموش کرده اید، به مدیر مدرسه محل تحصیل خود مراجعه نمایید) 

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم

3️⃣ در این مرحله ” نقش ” خود و ” عنوان سازمان ” را به ترتیب دانش آموز و نام مدرسه ای که در آن در حال تحصیل می باشید را وارد کنید. 

نقش دانش آموز

4️⃣ در این مرحله وارد پرتال دانش آموزی می شوید که می توانید با انتخاب گزینه ” ماژول ” از قسمت راست صفحه، کارت آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 خود را دریافت نمایید و یک برگه پرینت از آن تهیه کنید تا همراه خود به جلسه آزمون ببرید.

دریافت کارت ورد به جلسه آزمون تیزهوشان

در صورتی که لینک مربوط به کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​ در سایت ” azmoon.medu.ir ” فعال شود؛ راهنمای تصویری را نیز به مطالب فوق اضافه خواهیم کرد.

رفع نقص کارت ورود به جلسه تیزهوشان 1401 – 1402

متقاضیانی که پرینت کارت ورود​ به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ خود را دریافت می کنند باید ابتدا تمامی مواردی که بر روی آن درج شده است را بررسی کنند تا اشتباهی رخ نداده باشد. 

در صورتی که داوطلبی متوجه شود در اطلاعات کارت ورود به جلسه او شامل اطلاعات فردی، اطلاعات تحصیلی، عکس و … اشتباهی رخ داده است؛ باید سریعا با مراجعه به آموزش و پرورش محل سکونت خود نسبت به رفع نواقص موجود اقدام کند. لازم به ذکر است به همراه داشتن شناسنامه و عکس در مراجعه حضوری به آموزش و پرورش جهت رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم الزامی است. 

در صورتی که کارت ورود به جلسه داوطلب بدون عکس باشد و یا عکس اشتباه در آن درج شده باشد؛ نمی تواند وارد جلسه آزمون شود. بنابراین توصیه می شود کارت ورود به جلسه خود را در روزهای ابتدایی مهلت دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم دریافت کنید تا در صورت وجود نواقص زمان کافی جهت رفع آن ها وجود داشته باشد. 

مشاوره آزمون مدارس ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

آزمون تیزهوشان نهم به دهم شامل دو دسته سوالات استعداد تحصیلی از کتاب های درسی و استعداد تحلیلی خارج از کتاب های درسی هشتم و نهم می باشد. متقاضیانی موفق به کسب قبولی می شوند که با یک برنامه ریزی صحیح، منابع مطالعاتی درست را مطالعه کنند. 

در روز برگزاری آزمون داوطلبان نیم ساعت قبل از شروع آزمون در حوزه تعیین شده حضور داشته باشید. داوطلبان از کارت ورود به جلسه تیزهوشان 1401 – 1402 خود پرینت گرفته و کارت ملی یا شناسنامه خود را همراه داشته باشند تا اجازه به ورود به حوزه امتحانی را داشته باشند. 

شما دانش آموزان نهمی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی در ارتباط باشید و برنامه ریزی مطالعاتی جهت قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم مخصوص خود را دریافت کنید. 

برای دریافت مشاوره در زمینه دریافت کارت آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

دریافت کارت آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ از طریق کدام سایت امکان پذیر است؟

کارت ورود به جلسه از طریق سایت azmoon.medu.ir یا سایت هنگام منتشر می شود.

تاریخ انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ چه زمانی می باشد؟

تاریخ انتشار کارت آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ تاکنون اعلام نشده است اما احتمالا همانند سال های گذشته در اواسط خرداد ماه منتشر شود. 

متقاضیان جهت دریافت کارت ورود به جلسه به چه اطلاعاتی نیاز دارند؟

متقاضیان برای دریافت کارت آزمون باید کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره