تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

سازمان ملی پرورش استعداد درخشان به منظور جذب دانش آموزان با استعداد و دارای بهره هوشی بالا، بستری را فراهم می‌کند تا بتوانند هرچه بیشتر به شکوفایی استعدادهای خود در زمینه تحصیلی بپردازیند. دانش آموزانی که علاقه‌مند به تحصیل در مدارس تیزهوشان هستند بایستی در آزمون‌هایی که این سازمان برگزار می‌کند، شرکت کنند. تمامی داوطلبان همینطور باید از زمان آزمون نیز مطلع باشند تا بتوانند خود را برای آزمون آماده کنند. به همین منظور در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون زمان برگزاری آزمون تیزهوشان تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401 می‌پردازیم.

 

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

داوطلبانی قصد شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم را دارند ابتدا بایستی به درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش به نشانی اینترنتی ” azmoon.medue.ir ” مراجعه کنند و سپس از طریق انتخاب گزینه ” سمپاد پایه دهم ” نسبت به تکمیل فرم ثبت نام خود در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 –  1401  اقدام کرده و هزینه مربوطه را نیز پرداخت کنند. . برای اطلاع زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 کلیک کنید.

پایه آزمون تیزهوشان زمان برگزاری آزمون
آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401  جمعه 21 خرداد ماه 1400

 

مشاوره آزمون تیزهوشان

اطلاع از تاریخ آزمون نههم به داوطلبان این امکان را می‌دهد که چند روز پیش از برگزاری و حضور در جلسه، کارت ورود به جلسه خود را نیز دریافت کنند. کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون تیزهوشان دهم بسیار ضروری می‌باشد به طوری که اگر داوطلبی کارت ورود به جلسه خود را به همراه نداشته نباشد از ورود آنها به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد. مواردی پیش آمده که کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان دارای مشکلات و اطلاعات نادرستی بوده، بنابراین توصیه می شود داوطلبان در روزهای آغازین کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند و تا مهلت کافی برای رفع این دسته از مشکلات می تواند با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل با شماره تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره