انتخاب رشته دانشگاه آزادانتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی اتاق عمل کنکور 98

رشته اتاق عمل یکی از رشته های پیراپزشکی و از رشته های زیرمجموعه گروه علوم پزشکی می‌باشد که در بین داوطلبان کنکور تجربی از رشته های محبوب، به حساب می‌آید. رشته اتاق عمل در دوره روزانه دانشگاه های سراسری و دانشگاه های پردیس خودگردان و همینطور در دانشگاه آزاد ارائه می‌گردد. دسته ای از داوطلبان کنکور تجربی که علاقه مند به رشته اتاق عمل هستند، می‌توانند برای الویت بندی کد رشته محل هایشان در فرم انتخاب رشته، از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان این رشته در کنکور سالهای گذشته استفاده کنند و شانس قبولی خود را تخمین بزنند. به همین منظور در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون آخرین رتبه و تراز قبولی رشته اتاق عمل کنکور 98 پرداخته ایم.

 

آخرین رتبه قبولی اتاق عمل کنکور 98 | روزانه

همانطورکه اشاره کردیم رشته اتاق عمل در دوره روزانه دانشگاه های سراسری ارائه می‌گردد. تمامی علاقه مندان به رشته اتاق عمل بهتر است چند انتخاب اول خود را به در دوره روزانه دانشگاه های سراسری اختصاص دهند، حتی اگر این انتخابها متناسب رتبه ای که بدست آورده اند نباشد، بایستی به عنوان انتخاب های خوش بینانه الویت بندی کنند. برای مشاهده انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

ملاک و معیار قبولی در رشته اتاق عمل در دوره روزانه دانشگاه های سراسری براساس رتبه داوطلب در سهمیه می‌باشد و داوطلب هر چه رتبه سهمیه نزدیک تری به آخرین رتبه پذیرفته شده کنکور 98 در دانشگاه مدنظرش داشته باشد، شانس قبولی بالاتری خواهد داشت.

 

سهمیه ایثارگران 5 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی ایران 4395

 

منطقه یک | رتبه قبولی اتاق عمل کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی ایران 6008
دانشگاه علوم پزشکی ارومیه 8688
دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس 13524
دانشگاه علوم پزشکی اردبیل 7658

 

منطقه دو 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی ایران 5248
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 5712
دانشگاه علوم پزشکی بیرجند 10150
دانشگاه علوم پزشکی ایلام 13318

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی ایران 4715
دانشگاه علوم پزشکی شیراز 6018
دانشگاه علوم پزشکی مشهد 7618
دانشگاه کردستان – سنندج 9802

 

آخرین رتبه قبولی اتاق عمل کنکور 98 | دانشگاه آزاد

رشته اتاق عمل در دانشگاه های آزاد نیز ارائه می‌گردد که چنانچه شرکت کنندگان در کنکور سراسری به کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد دسترسی داشته باشند، می‌توانند فرم مربوط به انتخاب رشته دانشگاه آزاد را نیز تکمیل کنند.

بخوانید: انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1400

دانشگاه  رتبه در سهمیه رتبه کشوری سهمیه
دانشگاه آزاد واحد مشهد 13914 51561 عادی
دانشگاه آزاد واحد یزد 25215 62458 عادی
دانشگاه آزاد واحد تبریز 32725 11786 عادی
دانشگاه آزاد واحد قزوین 15490 35812  عادی
دانشگاه آزاد واحد نجف آباد 24208 56178 عادی

 

مشاوره انتخاب رشته اتاق عمل 

همانطورکه همه شما داوطلبان کنکور تجربی اطلاع دارید، نسبت تقاصای رشته اتاق عمل با توجه به ظرفیت این رشته در دانشگاه های سراسری و آزاد بسیار زیاد می‌باشد، بنابراین چنانچه پس از دریافت کارنامه های اولیه خود هر رتبه‌ای که بدست آوردید، حال باید به این فکر باشید که چگونه و در چه کد رشته محل هایی، انتخاب رشته کنید که در نهایت موفق به کسب قبولی شوید. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

برای این کار می‌توانید علاوه بر استفاده از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته اتاق عمل، از یک مشاور تحصیلی و مسلط به بحث انتخاب رشته نیز برای بررسی تمامی جوانب یک انتخاب کمک بگیرید تا  بهترین انتخاب را داشته باشید. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل آماده پاسخگویی به سوالات شما و کمک در جهت انجام یک انتخاب رشته درست می‌باشد. 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته اتاق عمل کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره