کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط کنکور 99

هر فردی که مایل به ادامه تحصیل در رشته مهندسی محیط بهداشت است، می‌بایست در کنکور سراسری گروه علوم تجربی شرکت کند. این رشته یکی از رشته‌های محبوب بین داوطلبان است و رقابت تنگاتنگی برای ورود به آن وجود دارد. داوطلبانی که مایل هستند رتبه‌های قبول شدگان رشته مهندسی بهداشت محیط را کسب کنند، می‌بایست از سرفصل‌های مربوطه آگاه شده و تسلط کافی به این منابع را پیدا کنند. هر اندازه که رتبه‌ی کسب شده توسط داوطلب بهتر باشد، شانس قبول شدن او در رشته دلخواه افزایش می‌یابد. در این مقاله به معرفی آخرین رتبه و تراز قبولی رشته بهداشت محیط کنکور 99 دانشگاه روزانه پرداخته شده است. 

 

رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط کنکور 99 | دانشگاه روزانه

دانشگاه روزانه سالانه بیشترین داوطلب را سمت خود جذب می‌کند. آخرین رتبه‌های قبول مربوط به رشته مهندسی بهداشت محیط برای دانشگاه روزانه براساس سهمیه مناطق به سه دسته تقسیم می‌شود. به عبارت دیگر، محل تحصیل داوطلبان در دوره سه سال آخر دبیرستان در رتبه نهایی کنکور داوطلب تاثیرگذار است. در ادامه آخرین رتبه‌های قبول شدگان مهندسی بهداشت محیط کنکور 99 دانشگاه روزانه با توجه سهمیه مناطق 1، 2 و 3 در سه بخش ارائه شده است. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

 

منطقه یک

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 13957
دانشگاه علوم پزشکی همدان 15425
دانشگاه علوم پزشکی زنجان 21975
دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس 18754

 

منطقه دو | رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 12478
دانشگاه علوم پزشکی همدان 15425
دانشکده علوم پزشکی آبادان 20145

 

منطقه سه | رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس 14524
دانشکده علوم پزشکی سیرجان 17854

 

مشاوره قبولی در رشته مهندسی بهداشت محیط

قبول شدن در رشته مهندسی بهداشت محیط با به کارگیری چند راهکار امکان‌پذیر خواهد بود. یکی از این راهکارها شناسایی سرفصل‌ها و منابع آزمون و تسلط بر این موارد است. مهمترین مسئله‌ای که در رابطه با رسیدن به رشته مهندسی بهداشت محیط وجود دارد، کسب رتبه‌ای در محدوده آخرین رتبه‌های قبول سال‌های پیشین است. داوطلبان باید برنامه‌ای برای مطالعه تنظیم کنند که در جهت رسیدن قبول شدن پیش برود. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

اطلاع از آخرین تبه‌های پذیرفته شدگان در مرحله انتخاب رشته نیز نقش مهمی دارد. این رتبه‌ها داوطلب را راهنمایی می‌کنند تا کد رشته‌ها را به شکلی اولویت‌بندی کند که بیشترین شانس قبول شدن در رشته مهندسی بهداشت محیط دانشگاه روزانه را داشته باشند.  توصیه اکیدی که برای داوطلبان کنکوری وجود دارد، این است که برنامه‌ریزی‌ها و انتخاب رشته‌های خود را با راهنمایی گرفتن از مشاور انجام دهند. مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل بر مبنای تجربه و شناختی که دارند، قادر خواهند بود تا برترین پیشنهاد‌ها را به داوطلب ارائه دهند و نتایج رضایت بخشی را برای وی رقم بزنند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رشته مهندسی بهداشت محیط می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان برای رشته مهندسی بهداشت محیط دانشگاه روزانه چند است؟

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی بهداشت محیط دانشگاه روزانه بر اساس سهمیه مناطق به سه دسته تقسیم می‌شود. در متن مقاله به چندین مورد از این رشته اشاره شد.

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی بهداشت محیط چه تاثیری در انتخاب رشته داوطلبان دارد؟

می‌تواند داوطلب را در نحوه اولویت‌بندی کد رشته‌ها در مرحله انتخاب راهنمایی کند تا بیشترین شانس قبول شدن را داشته باشد.

رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی بهداشت محیط چه تاثیری می‌تواند در برنامه‌ریزی برای مطالعه کنکور داشته باشد؟

بررسی آخرین رتبه‌های قبول شدگان موجب می‌شود تا داوطلب هدف خود را شناسایی کرده و برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی کند. این رتبه‌ها به داوطلب جزئیات بیشتری ارائه می‌دهد تا وی یک برنامه‌ریزی با کیفیت برای مطالعه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره