کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس کنکور 98

در سال‌های اخیر دانشگاه‌های پردیس مورد استقبال بسیاری از داوطلبان قرار گرفته است. رشته مهندسی بهداشت محیط یکی از رشته‌هایی است که هرسال توسط دانشگاه پردیس ارائه می‌شود و مورد استقبال متقاضیان کنکوری قرار می‌گیرد. بدین ترتیب با وجود شهریه پرداز بودن دانشگاه پردیس، برای ورود به رشته مهندسی بهداشت محیط، داوطلب در محیط کاملا رقابتی قرار می‌گیرد. برای رسیدن به موفقیت در این زمینه کافیست از آخرین رتبه‌های قبولی مهندسی بهداشت محیط مطلع شد و با برنامه‌ریزی برای رسیدن به این رتبه‌ها پیش رفت. در این مقاله آخرین رتبه و تراز قبولی رشته مهندسی بهداشت محیط پردیس خودگردان کنکور 98 با توجه به سهمیه هر منطقه گرداوری و ارائه شده است.

 

رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس کنکور 98

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی بهداشت محیط دانشگاه پردیس همانند دانشگاه روزانه براساس سهمیه مناطق به صورت جداگانه بررسی می‌شوند. بنابراین افرادی که مایل به قبول شدن در رشته مهندسی بهداشت محیط هستند، مطابق با سهمیه منطقه‌ای خود باید رتبه مناسبی کسب کنند. گفتنی است افرادی که دوره سه سال آخر دبیرستان را در کلان‌شهرها، مراکز استان‌ها غیر از کلان‌شهرها و در شهرستان‌های کوچک سپری کرده‌اند، به ترتیب از سهمیه منطقه 1، 2 و 3 برخوردار هستند. برای مشاهده آخرین رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید.

 

منطقه یک | رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 16875
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 14365

 

منطقه دو 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 33315
 دانشگاه علوم پزشکی مازندران / ساری 28908
دانشگاه علوم پزشکی همدان 21598

 

منطقه سه 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 20895
دانشگاه علوم پزشکی البرز – کرج 23584

 

مشاوره انتخاب رشته مهندسی بهداشت محیط پردیس

بدیهی است اطلاع از آخرین رتبه رشته مهندسی بهداشت محیط، تنها در صورتی  تاثیرگذار است که در فرایند برنامه‌ریزی مورد توجه قرار بگیرند. آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط پردیس کمک می‌کند تا داوطلب به درستی انتخاب رشته کند. انتخاب رشته درست و دقیق در نهایت بیشترین شانس قبولی در رشته مهندسی بهداشت محیط دانشگاه پردیس را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، آخرین ررتبه‌های پذیرفته شدگان به داوطلب نشان می‌دهد که او برای قبولی در رشته در مهندسی بهداشت محیط به چه رتبه‌ای نیاز دارد. . برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی کلیک کنید.

مشاوره گرفتن از مشاوران تحصیلی مطمئن ترین راهی است که داوطلبان پیش روی خود دارند. طبیعی است که ورود به دانشگاه پردیس در مقایسه با دانشگاه روزانه در یک رشته مشخص  راحت‌تر است. بنابراین با تکیه بر راهنمایی‌های مشاوران می‌توان مسیر ورود به مهندسی بهداشت محیط پردیس را برای خود هموار کرد. ناگفته نماند که مشاوره زمانی تاثیر مثبت خواهد داشت که در گام اول درست انتخاب شده باشد. lv;c مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل از جمله معتبرترین مشاورانی هستند که داوطلبان می‌توانند با خیالی آسوده از راهنمایی‌های آنان بهره ببرند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته مهندسی بهداشت محیط پردیس کنکور 98 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

اطلاع از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی بهداشت محیط دانشگاه پردیس چه تاثیری در موفقیت داوطلب خواهد داشت؟

آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی بهداشت محیط پردیس داوطلبان را راهنمایی می‌کند تا برای مطالعه منابع کنکور برنامه‌ریزی کرده و با انتخاب رشته‌ای با کیفیت، به نتیجه دلخواه خود دست یابند.

رتبه‌ی مورد نیاز برای قبولی در مهندسی بهداشت محیط دانشگاه پردیس چند است؟

هر داوطلبی بهتر است آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی بهداشت محیط پردیس را مطابق با محل تحصیل دوران دبیرستان خود بررسی کند. در متن مقاله آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی بهداشت محیط پردیس برای سهمیه سه منطقه ارائه شده است.

مشاوران تحصیلی چه تاثیری می‌توانند در قبول شدن داوطلبان در رشته مهندسی بهداشت محیط پردیس داشته باشند؟

مشاوران تحصیلی به دلیل تجربه‌ای که سال‌ها در این زمینه دارند، می‌توانند داوطلبان را به شکلی هدایت کنند که بیشترین شانس قبول شدن در رشته مهندسی بهداشت محیط پردیس را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره