کنکور سراسریانتخاب رشته دانشگاه آزادانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی بهداشت عمومی کنکور 99

رشته بهداشت عمومی از شاخه های علوم بهداشتی و از رشته های زیرگروه دو و زیرمجموعه کنکور سراسری علوم تجربی است. رشته بهداشت عمومی در دوره روزانه دانشگاه های سراسری و دانشگاه های پردیس خودگردان و همینطور دانشگاه های آزاد اسلامی دارای ظرفیت است. در این مقاله بنا به تقاضای علاقه مندان به رشته بهداشت عمومی سعی کرده ایم تعدادی از آخرین رتبه و تراز قبولی رشته بهداشت عمومی کنکور 99 را در دوره روزانه دانشگاه های سراسری و آزاد برایتان ارائه کنیم. 

 

آخرین رتبه قبولی بهداشت عمومی کنکور 99 | روزانه 

همانطورکه اشاره کردیم رشته بهداشت عمومی در دوره های روزانه، پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد ارائه می‌شود که در این میان دوره روزانه تعداد متقاضیان بیشتری دارد و به همان نسبت نیز قبولی در آن سخت تر است، چراکه دانشجویان رشته بهداشت عمومی در دوره روزانه دانشگاه های سراسری ضمن برخورداری از تحصیل رایگان، مدرک دانشگاه دولتی نیز دریافت خواهند کرد. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور سراسری تجربی ۱۴۰۰ کلیک کنید.

 

منطقه یک | رتبه قبولی بهداشت عمومی کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکي تهران 4025
دانشگاه علوم پزشکي مشهد 14875
دانشگاه علوم پزشکي البرز-کرج  11754
دانشگاه علوم پزشکی شیراز 23921
دانشگاه علوم پزشکي اروميه  10645
دانشگاه علوم پزشکي تبريز  10425

 

منطقه دو | رتبه قبولی بهداشت عمومی کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
  16845
دانشگاه علوم پزشکي مشهد 12045
دانشگاه علوم پزشکي البرز-کرج  17584
دانشگاه علوم پزشکي اروميه  7542
دانشگاه علوم پزشکي قم 18725
دانشگاه علوم پزشکي اصفهان 17356
دانشگاه علوم پزشکي تبريز  12832

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکي تهران 72545
دانشگاه علوم پزشکي مشهد 9751
دانشگاه علوم پزشکي البرز-کرج  12476
دانشگاه علوم پزشکي اروميه  12475
دانشگاه علوم پزشکي قم 8143
دانشگاه علوم پزشکي اصفهان 11435
دانشگاه علوم پزشکي تبريز  97245

 

رتبه قبولی بهداشت عمومی کنکور 99 | دانشگاه آزاد

رشته بهداشت عمومی در اکثر دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور ارائه می‌شود که ورود به آن فقط از طریق شرکت در کنکور سراسری تجربی و کسب رتبه لازم و انتخاب رشته دانشگاه آزاد میسر است. در قبولی داوطلبان کنکور تجربی در رشته بهداشت عمومی سهمیه مناطق بی تاثیر است و رتبه کشوری حائز اهمیت می‌باشد اما برای داوطلبان واجد شرایط سهمیه های ایثارگران، آزادگان، خانواده شهدا و بسیج فعال  لحاظ خواهد شد.

دانشگاه محل قبولی رتبه در سهمیه رتبه کشوری سهمیه
دانشگاه آزاد واحد ساری 41302 97350 عادی
دانشگاه آزاد واحد اراک 44917 105913 عادی

 

مشاوره انتخاب رشته بهداشت عمومی

پس از انتشار کارنامه های اولیه کنکور سراسری تجربی، اکثر داوطلبان به دنبال یک مشاور با تجربه در زمینه انتخاب رشته کنکور علوم تجربی می‌باشند تا بتوانند ضمن استفاده از تجربیات او، انتخاب رشته خود را نیز بدرستی انجام دهند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته تجربی کلیک کنید.

فرآیند انتخاب رشته مهم ترین و حساس ترین مرحله کنکور سراسری است، حتی قصد انتخاب رشته بهداشت عمومی را در دوره روزانه دانشگاه های سراسری و یا آزاد دارید بهتر است در ابتدا راجع به این رشته و محدوده رتبه‌های پذیرفته شدگان آن در دانشگاه مدنظرتان تحقیق کنید و سپس تصمیم قطعی بگیرید.

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل چندین سال است که در زمینه مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته کنکور تجربی در حال فعالیت هستند که می‌توانند به شما در انجام یک انتخاب رشته اصولی کمک کنند و راهنمایی های لازمه را انجام دهند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه بهداشت عمومی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

رشته بهداشت عمومی در چه دوره هایی از دانشگاه های سراسری ارائه می‌شود؟

رشته بهداشت عمومی در دوره روزانه و پردیس خودگردان دانشگاه سراسری ارائه می‌شود که در این مقاله به آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان این رشته در دوره روزانه دانشگاه های سراسری اشاره کردیم.

محدوده رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته بهداشت عمومی در دانشگاه آزاد اسلامی چند است؟

محدوه رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته بهداشت عمومی در دانشگاه های آزاد اسلامی با توجه به شرایط مختلف می‌تواند متغیر باشد که در متن مقاله به ِآنها اشاره کردیم.

آیا داوطلبان کنکور تجربی می‌توانند از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته بهداشت عمومی جهت تخمین شانس قبولی و انجام فرآیند انتخاب رشته بهره ببرند؟

بله، داوطلبان کنکور تجربی می‌توانند از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته بهداشت عمومی جهت تخمین شانس قبولی و انجام فرآیند انتخاب رشته بهره ببرند، اما بهتر است از یک مشاور نیز برای چینش نهایی الویت های خود مشاوره دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره