کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی بهداشت عمومی پردیس 98

دوره پردیس خودگردان را در  واقع می‌توان گفت دوره شهریه پرداز دانشگاه های دولتی می‌باشد که هرسال رشته های بسیاری در این دوره ارایه می‌گردد، که از جمله رشته بهداشت عمومی نیز در این دانشگاه ها دارای ظرفیت است. راه دستیابی به رشته بهداشت عمومی در دانشگاه های پردیس خودگردان شرکت در کنکور سراسری تجربی و کسب رتبه لازم و مورد قبولی هر دانشگاه پردیس می‌باشد. بنا به تقاضا و سوال متقاضیان رشته بهداشت عمومی، در این مقاله به آخرین رتبه و تراز قبولی رشته بهداشت عمومی پردیس خودگردان کنکور 98 پرداخته ایم.

 

آخرین رتبه قبولی بهداشت عمومی پردیس کنکور 98

برای رعایت عدالت و برابری بین شرکت کنندگان در کنکور سراسری تجربی، سازمان سنجش سهمیه بندی را تدبیر کرده است. افراد واجد شرایط که دارای سهمیه ایثارگران 25  درصد و 5 درصد می‌باشند که به ترتیب 25 و 5 درصد از ظرفیت رشته بهداشت عمومی در هر دانشگاه پردیس خودگردان به این سهمیه ها تعلق دارد. و از دیگر سهمیه ها، سهمیه مناطق است که با توحه به محل زندگی و محل دریافت مدرک دیپلم داوطلب به سه سهمیه منطقه یک، منطقه دو و منطقه سه تقسیم می‌شود. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور سراسری تجربی ۱۴۰۰ کلیک کنید.

 

منطقه یک | رتبه قبولی بهداشت عمومی پردیس 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 17708
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 18400
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 22910
دانشگاه علوم پزشکي تهران  10325

 

منطقه دو | رتبه قبولی بهداشت عمومی پردیس 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 20113
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 27269
دانشگاه علوم پزشکي تهران  17624

 

منطقه سه 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 7395
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 11235
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 11270
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 13785
دانشگاه علوم پزشکي تهران  8625

 

مشاوره انتخاب رشته بهداشت عمومی پردیس

دانشگاه های پردیس خودگردان، شعبه هایی از دانشگاه های سراسری هستند که هرسال در رشته بهداشت عمومی دانشجو می‌پذیرند. اما روند پذیرش در دانشگاه های پردیس کمی متفاوت است، بنابراین داوطلبان در وهله اول باید سعی کنید تمامی جوانب یک کد رشته محل در دانشگاه پردیس شامل آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان، میزان شهریه و … را بسنجد و هرگز کد رشته محلی را بدون آگاهی در فرم انتخاب رشته خود الویت بندی نکنند.

برای اینکه زمان انتخاب رشته، از سوی سازمان سنجش آموزش کشور بازه کوتاهی درنظر گرفته می‌شود، شما می‌توانید برای کسب آگاهی لازم با دریافت مشاوره یک گام به حلو حرکت کنید، بهترین گزینه برای شما داوطلبان گرامی کنکور تجربی و متقاضیان رشته بهداشت عمومی ارتباط با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل می‌باشد.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه بهداشت عمومی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

آیا دانشجویان رشته بهداشت عمومی در دانشگاه های پردیس خودگردان، پس از قبولی در این دوره از دانشگاه های دولتی، ملزم به پرداخت شهریه هستند؟

بله، دانشگاه های پردیس خودگردان به صورت شهریه پرداز اداره می‌شوند و دانشجویان پس از قبولی در این دانشگاه باید به ازای هر ترم شهریه ای در حدود 6 میلیون پرداخت نمایند.

حدود رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته بهداشت عمومی در دانشگاه های پردیس خودگردان چقدر است؟

حدود رتبه‌های پذیرفته شدگان بهداشت عمومی در دانشگاه های پردیس خودگردان با توجه به سهمیه داوطلب، دانشگاه محل پذیرش و … متفاوت می باشد که در متن مقاله به آن ها اشاده کردیم.

آیا برای انتخاب رشته بهداشت عمومی در کنکور سراسری 1400 در دانشگاه های پردیس خودگردان می توان از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان بهداشت عمومی پردیس کنکور 98  استفاده کرد؟

بله، تمامی داوطلبان می‌توانند از آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان رشته بهداشت عمومی کنکور 98 در دانشگاه های پردیس خودگردان، جهت تخمین شانس قبولی‌شان در کنکور سراسری 1400 استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره