کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی بهداشت عمومی پردیس کنکور 99

هرسال با انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی، شاهد ارائه شدن رشته بهداشت عمومی در دانشگاه های پردیس خودگردان نیز می‌باشیم. رشته بهداشت عمومی از رشته های زیرگروه دو کنکور سراسری تجربی است که در دوره روزانه و پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری ارائه می‌شود. دانشگاه های پردیس خودگردان به دلیل دریافت شهریه مورد انتخاب برای اکثر داوطلبان نیستند، به همین دلیل دوره پردیس خودگردان یک دانشگاه نسبت به دوره روزانه همان دانشگاه قبولی راحت تری دارد. در ادامه آخرین رتبه و تراز قبولی رشته بهداشت عمومی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 را برای متقاضیان این رشته ارائه کرده ایم.  

 

آخرین رتبه قبولی بهداشت عمومی پردیس کنکور 99

دانشگاه های پردیس خودگردان با دریافت شهریه های نسبتا بالا از دانشجویان این دانشگاه اداره می‌شوند. اگر دسته ای از داوطلبان کنکور تجربی هستید که قصد انتخاب رشته بهداشت عمومی را در این دانشگاه ها دارید، در وهله اول باید با پرداخت شهریه در این دانشگاه ها مشکلی نداشته باشید و در واقع توان مالی برای پرداخت شهریه را دارا باشید و ازطرفی دیگر مطابق با رتبه قبولی بهداشت عمومی در دانشگاه مدنظرتان، رتبه مناسب کسب کنید. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور سراسری تجربی ۱۴۰۰ کلیک کنید.

بخوانید: انتخاب رشته ۱۴۰۰ 

 

منطقه یک | رتبه قبولی بهداشت عمومی پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران 17710
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 19921
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 21850

 

منطقه دو | رتبه قبولی بهداشت عمومی پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 20187
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 26124
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 26688
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 29101

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 21303
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 21795
دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری 25790

 

مشاوره انتخاب رشته بهداشت عمومی پردیس خودگردان

اگر پس از مطالعه این مقاله و رویت آخرین رتبه های قبولی رشته بهداشت عمومی در دانشگاه های پردیس خودگردان، همچنان قصد دارید رشته بهداشت عمومی را در دانشگاه های پردیس خودگردان انتخاب کنید، باید توجه کنید با تمامی اوصاف دانشگاه های پردیس خودگردان نیز طرفداران خود را دارند و بنابراین چندان هم کسب قبولی در این دانشگاه ها راحت نیست.

سعی کنید در جهت یک انتخاب رشته اصولی دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی را به دقت مطالعه کنید، کد رشته محل های مورد نظرتان را از دفترچه استخراج کنید و سپس با توجه به آخرین رتبه قبولی بهداشت عمومی و دیگر رشته هایی که مدتظر دارید، انتخاب های خود را الویت بندی نمایید. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته تجربی کلیک کنید.

الویت بندی انتخاب ها و دسته بندی آنها در سه دسته خوش بینانه، نرمال ویا بدبینانه بسیار مهم است و بهتر است در این مرحله به کمک یک مشاور الویت های خود را در فرم انتخاب رشته خود درج کنید. برای این کار می توانید با صرفه جویی در زمان با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس حاصل بفرمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه بهداشت عمومی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

در قبولی داوطلبان کنکور تجربی در رشته بهداشت عمومی دانشگاه های پردیس خودگردان، چه سهمیه هایی موثر است؟

از مهم ترین سهمیه هایی که در قبولی داوطلبان در رشته بهداشت عمومی در دانشگاه های پردیس خودگردان مهم است، سهمیه ایثارگران 25 درصدظرفیت، ایثارگران 5 درصد ظرفیت، سهمیه منطقه یک، منطقه دو و منطقه سه می‌باشد.

آیا قبولی در دانشگاه های پردیس خودگردان راحت است؟

به طور کلی قبولی در دانشگاه های پردیس خودگردان راحت نیست، و نیازمند کسب رتبه مناسب است، اما قبولی در دوره پردیس خودگردان یک دانشگاه سراسری نسبت به دوره روزانه همان دانشگاه راحت تر است.

آیا داوطلبان پس از قبول شدن در رشته بهداشت عمومی دانشگاه های پردیس خودگردان بایستی شهریه بپردازند؟

بله، داوطلبان کنکور تجربی چنانچه در کد رشته محلی از دانشگاه های پردیس خودگردان پذیرفته شوند، ملزم به پرداخت شهریه مطابق با قوانین دانشگاه محل قبولی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره