انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور ۱۴۰۰

رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور ۱۴۰۰ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. کسب رتبه و تراز لازم برای قبولی در این رشته نیازمند این است که شما علاقه مندان در دروس ریاضی و شیمی پایه قوی داشته باشید، چرا که در آینده نیز به آن نیاز خواهید داشت. پس از اعلام نتایج کنکور سراسری، چنانچه مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه های سراسری و آزاد باشید می‌توانید به سراغ  تکمیل فرم انتخاب رشته خود بروید و اگر علاقه مند به این رشته  هستید، می‌توانید از آخرین رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی پلیمر کنکور 1400 در دوره روزانه و شبانه دانشگاه های سراسری و همینطور دانشگاه آزاد اسلامی ارائه شده در این مطلب جهت تخمین شانس قبولی‌تان استفاده کنید.  

 

رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور ۱۴۰۰ | روزانه

وقتی علاقه مندان به رشته های فنی و مهندسی قصد دارند کد رشته محل های مربوط به رشته های فنی و مهندسی را انتخاب کنند، بایستی اول به دوره روزانه دانشگاه های سراسری مدنظرشان، فکر کنند. داوطلبانی که قصد دارند این رشته را انتخاب کنند باید رتبه زیرگروه دوم خود را در سهمیه با آخرین رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور سالهای گذشته مقایسه کنند و در این صورت می‌توانند مشخص کنند که آیا انتخاب آنها خوش بینانه، بدبینانه و یا نرمال است. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی ۱۴۰۱ در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

بخوانید: راهنما جامع انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱

سهمیه ایثارگران 5 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 624
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 735

منطقه یک 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2022
دانشگاه ارومیه 14899
دانشگاه صنعتی اصفهان 2075
دانشگاه گلستان – گرگان 13527
دانشگاه صنعتی سهند – تبریز 8289

منطقه دو | رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 845
دانشگاه تهران 916
دانشگاه صنعتی سهند – تبریز 9698
دانشگاه فردوسی – مشهد 3829
دانشگاه ارومیه 18054
دانشگاه صنعتی قم 4308

منطقه سه  

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 385
دانشگاه تهران 465
دانشگاه فردوسی – مشهد 2019
دانشگاه صنعتی سهند – تبریز 1921
دانشگاه صنعتی اصفهان 1009

 

آخرین رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور ۱۴۰۰ | نوبت دوم

دانشگاه های سراسری علاوه بر ظرفیت روزانه، یک ظرفیت دیگر نیز با عنوان ظرفیت شبانه و یا همان نوبت دوم دارند که تفاوت این دو ظرفیت فقط در این است که در ظرفیت شبانه دانشجویان بایستی طبق مقررات دانشگاه محل قبولی، مبلغی را به عنوان شهریه پرداخت کنند. داوطلبانی که قصد دارند در دوره شبانه دانشگاه های سراسری را انتخاب کنند، می‌توانند از جداول آخرین رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور ۱۴۰۰ کمک بگیرند و میزان شانس قبولی‌شان را تخمین بزنند.

سهمیه ایثارگران 25 درصد

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه فردوسی – مشهد 3952

منطقه یک

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی سهند – تبریز 14275

منطقه دو | رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور ۱۴۰۰

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه فردوسی – مشهد 5985
دانشگاه گلستان – گرگان 7899

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه فردوسی – مشهد 4219

برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه لارم برای قبولی کنکور 👉

رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور ۱۴۰۰ | دانشگاه آزاد

به دلیل تقاضای داوطلبان کنکور ریاضی، رشته پلیمر در دانشگاه های آزاد نیز ارائه می‌شود. اگر داوطلبان قصد قبولی در رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه های آزاد را دارند در وهله اول توجه کنند به جز سهمیه ایثارگران، خانواده شهدا، آزادگان و بسیج فعال سهمیه دیگری در قبولی داوطلب تاثیری نخواهد داشت. جدول زیر تعدادی از آخرین رتبه قبولی مهندسی پلیمر کنکور ۱۴۰۰ در واحد های مختلف دانشگاه آزاد را نشان می دهد.

دانشگاه محل قبولی رتبه در سهمیه رتبه کشوری سهمیه
دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات 7123 41346 عادی
دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات 15611 40348 عادی
دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی 63547 141920 عادی
دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات 18822 39519 عادی

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱

انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱ در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می‌گیرد که داوطلبان باید براساس رتبه و ترازی که در کارنامه کنکور برای آنها درج شده است، نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند.

این رشته از رشته های فنی و مهندسی کنکور سراسری ریاضی است که قبولی در آن نیازمند کسب رتبه مناسب است. اما پس از اعلام نتایج نهایی آن چه که اهمیت دارد، مرحله انتخاب رشته است. داوطلب باید با هر رتبه‌ای که بدست آورده، گذشته را پشت سربگذارد و سعی کند در مرحله انتخاب رشته تمامی تلاش خود را بکند تا بهترین نتیجه را کسب نماید.

متقاضیان رشته مهندسی پلیمر می‌توانند از آخرین رتبه قبولی مهندسی پلیمر در دانشگاه های مختلف استفاده کنند بنابراین حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱ سراسری همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی پلیمر ۹۹

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی پلیمر پردیس ۹۹

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی پلیمر کنکور ۱۴۰۰ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

آیا تمامی داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری ریاضی، مجاز به انتخاب رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه های سراسری هستند؟

داوطلبانی که طبق نتایج اولیه کنکور سراسری انسانی، مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه های سراسری باشند، می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

آیا رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه های آزاد نیز ارائه می‌گردد؟

بله، رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه های آزاد نیز ارائه می‌شود که در این مقاله آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی پلیمر در دانشگاه های آزاد را ارائه کردیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره